Luanda Uçak Bileti

Luanda Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Luanda Angola şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Luanda Uçak Bileti

Luanda Uçak Bileti


Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Luanda Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Luanda Uçak BiletiEn uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Luanda Hakkında

Luanda, Angola'nın en büyük kenti ve başkentidir. Atlas Okyanusu kıyısına kurulmuştur ve Angola'nın idare ve ticaret merkezidir. BM tahminine göre 2004 senesi nüfusu 4.5 milyondur.

Bölgesindeki en mühim ticari limanlardan biridir. Doğal bir limana sahip kentte başlıca ihraç edilen ürünler, kahve, pamuk, şeker, elmas, demir ve tuzdur.

Şehir iki bölüme ayrılmıştır. "Baixa" adı verdiği eski kent ve "Cidade alta" olarak anılan yeni kentten oluşmaktadır. Baixa limana yakın yerleşim bölgesidir ve dar ve eski sokakları ve eski koloni binaları mevcuttur. Luanda'daki yerleşik halk çoğunluklu olarak Ovimbundu, Kimbundu ve Bakongo gibi Afrika'lı etnik gruplardan oluşmaktadır. Şehirde çoğunluklu olarak konuşulan dil Portekizce ve ulusal dillerdir.

Luanda 1575 senesinda, Portekizli kaşif Paulo Dias Novais doğrulusunda São Paulo de Luanda adıyla kurulmuştur.

Luanda Uçak Bileti

Luanda Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Angola Luanda şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır. Hemen bizi arayın her türlü bilgiyi müşteri temsilcilerimizden ücretsiz olarak alın.

Uçak İle Luanda'e Ulaşım

Türkiye’den Luanda’ya direkt uçuş yok. Bu amaçla havayolu ile Luanda’ya gitmek isteyenler, İstanbul üzerinden havalanan Dubai ve Kahire aktarmalı uçaklar ile bu şirin şehre rahatlıkla ulaşabilir. Quatro de Fevereiro Havaalanı kent merkezine aşağı yukarı 11 kilometre mesafede bulunuyor. Buradan kent merkezine gitmek içinse otobüs, vasıta kiralama ya da taksi gibi ulaşım vasıtaları kullanılabilir.

Siz de Luanda uçak bileti kampanyalarını inceleyerek, Angola sokaklarında görkemli bir tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Luanda Uçak Bileti Fiyatları

Angola ve Türk Havayolları İstanbul'dan Luanda'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Luanda Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Luanda uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Luanda uçak bileti, en uygun Luanda uçak bileti, Luanda uçak seferleri, Luanda uçak bileti fiyatları, istanbul Luanda uçak bileti, türkiye Luanda uçak bileti, ucuz Luanda uçak bileti, en uygun Luanda uçak bileti