Araç Kiralama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Peki araç kiralama işlemleri nasıl yapılır? Traveland Turizm Şirketi aracılığı ile araç kiralamak için ne gerekli?

Sayfayı Kaydır
-- TRAVELAND TURIZM --
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Araç Kiralama İşlemleri Nasıl Yapılır?
Çeşitli iş seyahatleri ya da acil durumlar için insanlar yıl içerisinde yer değiştirmek durumunda kalabilmektedirler. Bazı zamanlarda iş görüşmelerine katılım sağlamak için, bazı zamanlarda toplantılara katılmak için, bazı zamanlarda ise tatile gitmek ya da belirli mekanları ziyaret etmek için araca ihtiyaç duyulabilmektedir. Çünkü böyle durumlarda kişiler şahsi araçlarını kullanmayı tercih etmemektedirler. Özellikle de yurt dışı seyahatlerinde araç kiralayarak, ilgili mekanlara ulaşım sağlayabilmek son derece önemli olacaktır. Gidilecek olan yer ne kadar uzak ise kişilerin şahsi araçları ile yolculuk yapmaları da o kadar zor olacaktır. Bu nedenle de insanların büyük bir kısmı gidecekleri yerlere ilk aşamada deniz, hava ya da karayolunu kullanarak seyahat ederler. İlgili mekana ulaşım sağlandıktan sonra ise, gidilecek kurumlara ya da turistik alanlara ulaşım sağlamak için araca ihtiyaç duyulacaktır. Peki araç kiralama işlemleri nasıl yapılır? Traveland Turizm Şirketi aracılığı ile araç kiralamak için ne gerekli?

Traveland Turizm Şirketi, herhangi bir kurum ya da kuruluşlara, gerek belediyelere ve özel sektör firmaların üst düzeyde makam araçlarını kiralamak konusunda yardımcı olabilmektedir. Aynı zamanda Standart binek araçlarının kiralanması, hizmet ayarlarının kiralanması, ticari ve de hafif ticari araçların kiralanması konusunda da hizmet alınması mümkün olacaktır. Kişilerin ya da kurumların talepleri doğrultusunda her türlü standarda göre araç temini yapmak için gerekli başvurular Traveland Turizm Şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kişilerin isteklerine göre hem uygun fiyatlarla, hem de istenilen farklı model ya da markalarda, şoförlü ya da şoförsüz olarak kiralama hizmetlerinin verilmesi, kişilerin işlerinin hızlanmasına ve de daha kolay hale gelmesine yardımcı olarak önemli bir faktördür.

Kişilerin yurt içinde ya da yurt dışında ihtiyaç duyduğu araçların ne kadar süre kullanılacağı çoğu zaman tahmin edilememektedir. Traveland Turizm Şirketi sunmuş olduğu kiralama hizmeti sayesinde araçların 12 aylık olarak, 24 aylık olarak, 36 aylık olarak ya da en uzun 48 aylık olarak uzun dönemli kiralama imkanı sağlanması mümkün olacaktır. Peki neden araç kiralama işlemlerinin Traveland üzerinden yapılması gerekiyor? Daha önce de çeşitli kurumlar aracılığı ile araç kiralayanlar da oldukça iyi bilirler ki bu tür işlemleri gerçekleştirmek oldukça pahalıdır. Ancak Traveland üzerinden yapılan işlemler daima müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için en uygun fiyat politikası benimsenmiştir. Bu da hem şirketler için hem de bireysel kişiler için oldukça avantajlı bir durum demektir.

Traveland aracılığı ile araç kiralama işlemlerinde ilk aşamada nasıl bir araç istenildiği sorulmaktadır. Yine kurum ya da kişilerin istekleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik, özel özellikleri ya da donanımları bulunan araçları sipariş etmek mümkün olacaktır. Yapılan başvurular kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılarak, ilgili kişilerin bilgilendirilmesi de yine şirket tarafından gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir seyahat için araç ihtiyacı bulunan kurumların direk olarak Traveland Turizm şirketini tercih etmeleri oldukça avantajlı olacaktır.