Fuar İşlemleri Nasıl Planlanır?

Günümüzde kurumsal şirketlerin gerek ürün tanıtımı yapmak, gerekse sıcak satış gerçekleştirmek, gerekse pazarda ve rakipleri arasında prestij kazanmak için çeşitli fuar organizasyonlarına aktif katılım sağladıkları görülmektedir

Sayfayı Kaydır
-- TRAVELAND TURIZM --
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Fuar İşlemleri Nasıl Planlanır?
Günümüzde kurumsal şirketlerin gerek ürün tanıtımı yapmak, gerekse sıcak satış gerçekleştirmek, gerekse pazarda ve rakipleri arasında prestij kazanmak için çeşitli fuar organizasyonlarına aktif katılım sağladıkları görülmektedir. Kimi şirketler ise fuar organizasyonunu direk kendisi üstlenir. Bu da oldukça iyi bir imajın ortaya çıkmasına vesile olmakla birlikte, kurumsallaşmanın da önemli bir adımı olarak kendisini gösterir. Elbette ki iyi bir fuar organizasyonu yapmak sanıldığı kadar da kolay değildir. Çünkü özellikle de prestij kazanmak için gerçekleştirilen bu tür aktivitelerin büyük bir özenle hazırlanarak her detayı dikkatlice düşünülmüş olması gerekmektedir. Her geçen gün yenilenen ve gelişen yapısı ile ön plana çıkmayı başarmış Traveland Turizm, şirketlerin fuar organizasyonlarında her türlü işlemleri başarı ile gerçekleştirmektedir.

Traveland Turizm ile iletişime geçildiği takdirde kişilerin ya da kurumların çeşitli fuar organizasyonları, hem yurt içinde hem de yurt dışında tur düzenlemesi, çeşitli kongre ve seminer organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, bayilik toplantıları, çalışanların daha iyi bir performans sergilemelerini sağlamak adına teşvik gezisi düzenlemesi, daha özel bir çok organizasyon planlanması konusunda yardım alınması mümkün olacaktır. Tüm bu organizasyonlara ek olarak ise talep geldiği sürece, hem yurt içinde hem de yurt dışında konaklama mekanları hakkında bilgi edinmek, konaklama rezervasyonu yaptırmak, en uygun fiyatlarla aktarmalı ya da aktarmasız uçak bileti bulmak, seyehat sürecin boyunca ulaşımı kolaylaştırmak için araç kiralamak, VİP hizmetlerin tümü ve de profesyonellik rehberlik alanında da hizmet alınabilmektedir. Traveland Turizm genel olarak fuar işlemlerinin yanı sıra vize hizmetlerinde de yardımcı bir politika sergiliyor olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Öyle ki özellikle de yurt dışı seyahatlerinde, ani bir durum söz konusu ise vize işlemlerini hızlandırmak bir yandan da seyahat planı yapmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Bu nedenle de vize işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirecek olan aracı bir kurumun olması son derece önemlidir.

Traveland Turizm, kişilerin adına vize başvurusu yapmak konusunda yetkisi bulunan bir kurumdur. Bu nedenle de zamansız gerçekleşecek olan tüm seyahatlerde ya da iş gezileri planlanmasına vize işlemlerini sizlerin adına başarıyla gerçekleştirmek Traveland Turizm için oldukça önemli olacaktır.

Traveland Turizm şirketi, özellikle de kurumsal firma bazında çalışmayı planlayan, çözüm üretici politikası ile ön plana çıkar. Bu zamana kadar yapmış olduğu tüm çalışmalarda hem yerli hem de yabancı şirketlerin beğenilerini kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma söz konusu olduğundan fuar iş gezileri de başarıyla tamamlanabilmektedir. Aynı zamanda ise tüm bu hizmetlere ek olarak yurt dışı pazar analizi, gerekli tedarik yöntemleri ve projelerinizle alakalı olan diğer tüm iş alanlarında da hizmet alabilmek mümkündür. Bu nedenle iş gezilerinin kusursuzca planlanması, organizasyonları en iyi şekilde gerçekleştirmek için Traveland Turizm Şirketi'ni tercih edebilirsiniz.