Bakırköy Seyahat Acentası

Traveland Turizm AŞ.

Traveland Turizm AŞ. Yurtiçi, Yurtdışı Uygun Fiyatlarla Uçak Bileti

En uygun, ucuz Bakırköy Seyahat Acentası

Traveland Turizm ve Seyahat Acentası, sektörde 3 yıllık tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana gelişerek, marka olma yolunda kesin adımlarla ilerleyen kurumsal bir şirkettir.

Firmamızın merkezi İstanbul Bakırköydedir. Bunun yanı sıra Traveland.com.tr 2n1k.com.tr gibi sitelerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Traveland Turizm ve Seyahat Acentası, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Belge No. 10051) üyesi A grubu bir seyahat acentesidir.

Özellikle kurumsal şirket bazında çalışmayı kendisine amaç edinmiş olan şirketimiz, çalışmalarında hizmet kalitesine önem vermektedir. Şu ana kadar yapmış olduğu çalışmalarda gerek yerli, gerekse yabancı şirketlerin beğenisini kazanan Traveland turizm, teknoloji insanının hedeflerini ve isteklerini çok iyi bilen ve ona nazaran hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Eğer Bakırköyde Seyahat acentası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bakırköy Seyahat Acentası


Adres: Kartaltepe Mahallesi, Belediye Hekimi Sokak, No:12/1 Bakırköy / İSTANBUL
Telefon: 0850 304 03 58

HATA 404

Aradığınız sayfa bulunamadı. Ya da yanlış bir adres girdiniz. Eğer bu mesajın hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlere iletiniz.

Anasayfa
Ücretsiz Çağrı Merkezi - 0850 304 03 58