Dubai Uçak Bileti

Dubai Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla Dubaiye uçak biletini satın al. Kredi kartına taksit ve ücretsiz rezervasyon hizmeti. Dubai Havayolları yetkili satış acentası.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Dubai Uçak Bileti

Ucuz Dubai Uçak Bileti

Traveland Sizler İçin Dubai'ye Uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarını karşılaştırır ve en uygun, kampanyalı uçak biletini sizlere sunar. En uygun ve kampanyalı fiyatlarla Dubai biletinizi satın almak için hemen bizleri arayınız. Uygun ve ucuz fiyatla uçmanın konforunu yaşayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Dubai Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Yukarıda telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız Fly Duabi ve Air Arabia Yetkili Satış Acentasıdır.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Dubai Hakkında

Dubai Arap Yarımadası'nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisidir. Emirliğin yönetim biçimini ve kapladığı tüm alanı ifade eden Dubai Emirliği'nden; Dubai Kenti tanımlaması ile ayırt edilir.

Dubai, 1900'lü yıllarda minik bir balıkçı ve liman kasabasıydı. 1930'larda Dünya Genel Ekonomik Krizinin, Dubai İnci Piyasasını da etkileyerek çökmesine yol açmasından uzun bir süre sonrasında 1969'da Dubai'de petrol bulunarak ihraç edilmeye başlandı. Bölgeyi himayesinde bulunduran İngiltere 1968'de bölgeden çekileceğini açıkladı. İngiltere'nin bölgeden çekilmesinden sonra Dubai, 2 Aralık 1971'de Abu Dabi, Şarika, Acman, Füceyre ve Ummül Kayveyn emirlikleri monarşik bir federasyon yapılanması ile birleşerek Birleşik Arap Emirlikleri'ni kurdular. 1972'nin adım atarında Resü'l-Hayme de öteki altı emirliğe katılmış olduğunda Birleşik Arap Emirlikleri'nin bugünkü yedi emirlikten müteşekkil yapısı oluştu. Bölgede petrolün bulunmasından sonra Dubai'nin geliri devamlı ve hızla terfi etti ve emirlik bir tecim, alışveriş ve turizm kenti haline geldi.

Dubai'de Gezilecek Yerler
Dubai hükümetinin emirliğe yabancı nakit para akışını sürdürme stratejisinin önemli bir parçasıdır. Dubai öncelikli olarak alışveriş merkezleri ile turistler için bir çekim alanıdır fakat bununla beraber diğer antik ve çağdaş cazibe alanları da bulunmaktadır. 2006 yılı verilerine göre Dubai, yıllık 7.6 milyon ziyaretçi ile dünyada 7. Maksimum ziyaret edilen kenttir. Dubai'nin 2015 yılında 15 milyon turisti misafir etmesi beklenmektedir.

Dubai, Birleşik Arap Emirliklerinin yedi emirliği içinde en popüler olanıdır. Ülkedeki diğer emirliklerden, emirlik gelirinin büyük bir kısmının gezim gelirlerinden oluşması ile değişiklık gösterir.

2012'de %16.4'lük enflasyon oranı kentteki lokanta ve otelcilik söktürünü etkiledi. Ağustos 2013'ün adım atarında ilk sualtı oteli Water Discus Hotel'in planlandığı ilk kere kamuoyuna açıklandı. Polonya şirketi Deep Ocean Techonogy tarafınca üstlenilen projenin üstlenicisi şirket Water Discus' ın alanında en geniş otel olacağını açıkladı.

Dubai Ortadoğunun alışveriş başkenti olarak tanımlanmaktadır.Yalnız Dubai'de aralarında dünyanın en geniş avm olan Dubai Mall' un da bulunduğu 70'ten fazla avm bulunmaktadır. Kent, bölgeden ve Doğu Avrupa, Afrika ve Hindistan şeklinde ülkelerden çok sayıda alışveriş amaçlı gelen turistleri ağırlamaktadır. Biroldukça butik, elektronik eşya satış mağazası, durağan ücret politikası ile iş yapan süpermarket ve mağazalar çok sayıda müşteriyi çekmektedir.

Dubai Koyu (Dubai Creek), Deyra, Dubai
Dubai, koyun her iki yakasında bulunan suk adı ile bilinen geleneksel alışveriş bölgeleri ile de tanınır. Geleneksel olarak devam ettirilen dhov taşımacılığı ile Doğu Asya, Çin, Sri Lanka ve Hindistan kargo ve malları göç eder ve suk'ların derhal üst tarafında bulunan rıhtımlardan yapılan pazarlıklar sonucu satın alınır. Bunun yanı sıra kentte birçok butik ve mücevher mağazası da bulunmaktadır. Dubai Altın Kenti olarak da bilinir. Deyra' da buluna Dubai Altın Suk'u içerisinde ortalama olarak perakende satış yapan 250 kuyumcuyu barındırır. Dubai Uluslararası Havalimanında bulunan Dubai Vergisiz İşletmesi havalimanını kullanan çok sayıda uluslararası yolcuya satış hizmetlerini sunar.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Uyuşturucu yasaları çok kesin bir yaptırımı öngermektedir. Bu yüzden ayakkabıları, elbiseleri ve cepleri içinde bu tür madde bulunup tutuklananlar ve dört yıl hapis cezasına çarptırılanlar olmuştur.

Uygun Dubai Uçak Bileti

Dubai Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Dubai ülkesine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Dubai'ye Ulaşım

İstanbul’dan Dubai’ye yaklaşık 4.5 saatlik uçuş sonrasında varılıyor.
Dubai’ye gitmek için iki havaalanını kullanabilirsiniz. En makbulü Dubai International Airport (DXB). Türk Hava Yolları, Pegasus, FlyDubai ve Emirates Airlines’ın İstanbul’dan direkt uçuşları bulunuyor. Diğer havaalanı ise ayrı bir şehirde olan, fakat nispeten ucuz fiyatlı charter uçuşların bulunabileceği Sharjah International Airport (SHJ). Sabiha Gökçen’den bu havaalanına Air Arabia’nın direkt uçuşları var. Sharjah Havaalanı’ndan Dubai’ye varmak için Air Arabia’nın shuttle servislerini kullanabilirsiniz.

Dubai Uçak Bileti Fiyatları

Birleşik Arab Emirlikleri ve şehirlerine Türkiye'den düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Thy ve Emirates bu seferleri düzenlemektdir. Dubai uçak bileti fiyatları sezonluk olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar hakkında firmamızdan detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Uygun ve ucuz fiyatlarla Dubai uçak bileti satın almak için 7/24 çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Bilgilendirme Mesajı

En uygun ve ucuz Dubai uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler
ucuz dubai uçak bileti, istanbul dubai uçak bileti, en uygun dubai uçak bileti, istanbul dubai uçak kaç saat, dubai otel fiyatları, dubai uçak bileti emirates, dubai uçak bileti pegasus, pegasus dubai, dubaiye vize varmı, dubai uçak kampanya, dubai kaç saatte gidilir, dubai bilet, en ucuz dubai uçak bileti, ankara dubai uçak bileti

Dubai Ucak Bileti