12/30/16

Traveland Turizm Yurtiçi, yurtdışı uygun fiyatlı uçak bileti, vize işlemleri, tatil turları satışı, araç kiralama hizmeti.

Sayfayı Kaydır
--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Amerika Uçak Bileti

Ucuz Amerika Uçak Biletleri

Amerika Uçak Biletleri almak için 0850 304 03 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Traveland Turizm En ucuz Amerika uçak biletleri'ni sizler için araştırarak en uygun bileti bulur ve sizlere sunar. Uçak bilet fiyatları müsait koltuk sayısına ve uçuş tarihinize göre değişiklik gösterse de, Traveland Turizm en iyi uçuş fırsatlarını bulmanıza yardımcı olur.
amerika uçak bileti

Amerikan rüyasını yaşamaya hazır mısınız? Amerika uçak biletinizi tek sitede, Skyscanner ile 600 üzerinde havayolundan, fiyatları kıyaslayarak alın.

Bu eşi olmayan bucaksız ülkeyi dolaşmak için bir haftadan çok daha fazlasına ihtiyaç duyacağınızı söylememize gerek yok. Bir federal devletten diğerine başta organik güzellikler olmak üzere insanlar, mahalli tatlar ve kültürün değiştiğini göreceksiniz. Issız çöllerden, dağlı karlara, ormanlardan cennet şeklinde göllere geçeceksiniz.

Amerika Hakkında

New York’ta alışveriş yapın ve müzeleri gezin. New Orleans’ta Jazz dinleyip, karnavalın keyfina varın. Boston’da Baseball seyredin. Las Vegas’ta oyun oynayın, Miami’de kokteylinizi yudumlayın. Alaska’da balinaları seyredin. San Francisco’da tramvaya binin ve Çin mahallesinde Çin yemeklerinın hazzına bakın.. Çocuklarınıza Disneyland’de unutulmaz anlar yaşatın. Beyaz perdeye düşkünseniz Hollywood’a uğrayın, Los Angeles’taki film stüdyolarını gezin. Doğal ünlü California şaraplarından tatmayı ve San Diego’nun dünyaca meşhur hayvanat bahçesini ihmal etmeyin. Washington’da Beyaz Sarayı, Kongreyi ve Pentagonu gezerek dünyaya yön veren politikaların yapıldığı bu şehri görün.. ... Liste kelimenin tam anlamıyla sınırsız.

ABD, kalbinizin arzu ettiği her şeyi sunar size. Dünyanın belki de en kozmopolit ülkesidir Amerika. Her memleketten insan bulabilirsiniz burada. Gerçek yerliler, kısaca kızılderililer, sayıları az da olsa Orta ABD’da yaşamlarını sürdürmektedirler. Başta İngiliz, İskoç, İtalyan, Alman, Fransız ve ispanyol milletleri olmak üzere hemen derhal her milletten nüfusa haizdir ABD. Tabii her ülkenin yemeğine de. ABD seyahatiniz hiç şüphesiz size unutamayacağınız ve senelerce anlatacağınız anılar bırakacaktır. ABD Türk yurttaşlarına vize uygulamaktadır.

Ucuz Amerika Uçak Bileti

Amerikaya’ya en ucuz Uçak biletini Traveland’da bulabilirsiniz. Traveland’da yüzlerce havayolu şirketini ücretsiz tarayın, fiyatları karşılaştırın ve en uygun tayyare biletini bulun. Hem zamandani, hem de paradan tutum edin. Seyahat tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve Amerika’ya en ucuz hangi tarihlerde uçabileceğiniz bilgisine kolayca ulaşın.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Amerika uçak biletleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
En Uygun Fiyatlarla Özbekistan Uçak Bileti

Ucuz Özbekistan Uçak Biletleri

Özbekistan Uçak Bileti almak için 0850 304 03 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Traveland Turizm En ucuz Özbekistan Uçak Biletleri 'ni sizler için araştırarak en uygun bileti bulur ve sizlere sunar. Uçak bilet fiyatları müsait koltuk sayısına ve uçuş tarihinize göre değişiklik gösterse de, Traveland Turizm en iyi uçuş fırsatlarını bulmanıza yardımcı olur.
özbekistan uçak bileti

Türkiye'de Özbekistan ve şehirlerine düzenli olarak uçak seferler düzenlenmektedir. Hem Türk Havayolları hemde Ozbekistan Havayolları uçuşlar gerçekleştirmektedir. Uygun ve kampanyalı fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Hakkında

Tabiat gezileri ve tarihi geziler tam bana nazaran diyorsanız hemen Özbekistan uçak bileti araştırmaya başlayın çünkü Özbekistan gezisi bütün beklentilerinizi karşılayacak bir seyahat olacak.

Orta Asya`da ünlü Ipek Yolu üzerinde bulunan Özbekistan, tarihi yaşatan şehirleri ve görkemli doğası ile dikkat çeken bir ülkedir. Coğrafi durumu, alabildiğine yüksek dağları,yemyeşil vadileri, dünyanın en yüksek zirveleri ile önemli bir gezim ülkesidir.

Önemli kentleri Başşehir Taşkent, Semerkant ve Buhara tek tek ziyareti hakeden görülmeye değer şehirlerdir.

Taşkent`in “Eski şehir” olarak malum bölümü oldukça etkileyicidir. Mozaleler, medreseler şeklinde tarihi yapılar ve 19. Yüzyıla ilişik sanat eserlerinin sergilendiği müzeleriyle ziyaretçilerine tarihin sayfalarını açmakta. Tarihin yanısıra doğası ile de ağırlar ziyaretçilerini. Unutulmaz doğa gezileri fırsatı sunan kent ve çevresi her geçen gün ziyaretçi sayısının artmasında oldukça etkili.

Şehir içi ulaşımı elde eden Taşşehir metrosu, 1978 yılında hizmete açılmış ve dönemin Orta Asya’da ki ilk ve tek metrosu olma özelliğine haiz. Mimari açıdan da çok önemli bir yeri olan metro görülmeye kıymet.

Bir kültür şehri olan Taşşehir`te birçok tiyatro, konser, beyaz perde salonları ve üniversiteler bulunmakta, şehir, Sovyetler Birliği zamanında, lüks ve gosterişli mağazaların süslediği geniş caddeleriyle Orta Asya’nın en popüler bölgesi durumundaydı. Günümüzde hala ,popülaritesini sürdüren Taşkent caddelerinden Saligokh; heykelleri, lüks mağazaları, şık kafeleri ve ışıltısı ile ilgi çekmekte. Pushkin Caddesi ise bir başka ünlü caddesi şehrin. Dünyaca ünlü markaların Özbekistan`da ki merkezi, Kakhara caddesi ise eğlence tutkunlarının gözdesi.Rus ve Batı müziklerinin çalındığı kulüp ve barlar gece yaşamını renklendirmekte. Semerkant şehri ise dünyanın en eski şehirlerinden biri ve UNESCO`nun Dünya Mirasları sıralamasında yeralmakta. Özellikle Registan Meydanı ve bu meydanda ki İslam hayatına ilişkin büyük medreseler ile bilinmektedir.

Semerkant civarlarında ki Buhara kenti, tarihte bölgenin en önemli kültür ve tecim merkezi olarak bilinir.Bununla beraber haiz olduğu biroldukça İslami eserle bilinir ve kutsal bir şehir olarak kabul edilir. Eski alimlerin mozole ve medreselerini barındırmaktadır.

Orta Asya mutfakları içinde hatırı sayılır bir üne sahip Özbekistan mutfağında yüzlerce yiyecek çesidi bulunmakta. Meyvelerin olmazsa olmaz olduğu Özbekistan`da süt ve süt ürünleri de çok önemli bir tüketim kaynağı. Bir Türk boyu olmanın gereği olarak ciddi bir çay sevdası görülür ülkede, yemekler çayla başlar ve çayla sonlanır. Geleneksel tatlılar ise yiyeceklerden once servis edilir.

Uluslararası ilişkilerinin artmasıyla beraber turizm sektörüne ağırlık veren Özbekistan, zengin zamanı ve doğal güzelliklerini ön plana çıkartma eğiliminde. Büyük yatırımların söz mevzusu olduğu bu turizme yönelik çalışmaların neticeları Özbekistan tayyare bileti satışlarının artması ile alınmaya başlandi bile. İstanbul şeklinde bir çok büyük şehirden Özbekistan`a direk ve aktarmalı uçak seferleri düzenlenmektedir.

Uçakla Özbekistan'a Ulaşım

Taşkent , ( IATA : TAS , ICAO : UTTT ), Özbekistan'ın ana uluslararası havalimanıdır. Havaalanı kendisi oldukça modern ve çeşitli uluslararası taşıyıcıların yanı sıra ulusal Özbekistan Hava Yolları ile faaliyet göstermektedir . Havaalanı altyapısı iyi olmasına rağmen personel değil. Birçoğundan anlamsız bürokrasi ve yararsız bir tutum bekleyin. Bagaj talebi ve gümrük prosedürleri biraz zaman alabilir. - iki saat izin verin.

Andijan , Buhara , Fergana , Karshi , Namangan , Nukus , Samarkand , Taşkent , Termez ve Urgenç havaalanları var .

Ucuz ve uygun özbekistan uçak bileti almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Traveland Turizm A.Ş Uzbekistan AirwaysTürk Havayolları Uçuşlarını satmada ve rezervasyon yapmada tam yetkili acentadır. Biletleme ve rezervasyon işlemleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Özbekistan uçak biletleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Uygun Fiyatlarla Kazakistan Uçak Biletleri

Ucuz Kazakistan Uçak Biletleri

Kazakistan Uçak Biletleri almak için 0850 304 03 58 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Traveland Turizm En ucuz Kazakistan Uçak Biletleri 'ni sizler için araştırarak en uygun bileti bulur ve sizlere sunar. Uçak bilet fiyatları müsait koltuk sayısına ve uçuş tarihinize göre değişiklik gösterse de, Traveland Turizm en iyi uçuş fırsatlarını bulmanıza yardımcı olur.

Kazakistan Uçak Bileti
Uygun, Ucuz ve Kampanyalı fiyatlardan Bilet almak ve rezervayon yapmak için yukarıdaki numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Orta Asya'daki Türk Kavimlerinin Beşiği Orta Asya'daki Türk Kavimlerinin Beşiği
Orta Asya’nın yüzölçümü ve iktisat bakımından en büyük Türk devleti unvanını taşıyan Kazakistan, zengin organik kaynakları, muhteşem organik güzellikleri, etkisinde bırakan zamanı ve turistik alanları ile henüz yeteri kadar keşfedilmemiş bir ülke.

Orta Asya’daki Türk kavimlerinin beşiği olan ülke topraklarında geçmişten günümüze çok sayıda Türk kavminin izine rastlamak mümkün. Sovyet dönemi ile çağdaş dünyanın yansımalarının iç içe geçtiği ülkenin başkenti Astana.

Kazakistan Hakkında

Kazakistan gezilecek yerler içinde ülkenin el değmemiş, bakir organik alanları ilk sırada geliyor. Ülkenin dört bir yanında yüksek dağlar, enfes manzaraya haiz akarsular, yayla ve ormanlar görsel şölen yaşatıyor. Tabiat sporları ile doğa merakı olan çok sayıda insanoğlunun ziyaret ettiği ülke zamanı açıdan da büyük bir potansiyel taşıyor.
Ural Dağları ile Tanrı Dağları’nın bir kısmınün geçtiği ülke sınırları devasa yükseklikte kesimlerden oluşuyor. Yükselti farklılıkları iklimi de etkiliyor. Ülke bu yüzden kayak ve kış sporları için uygun altyapıya sahip.

Ülkenin en büyük ikinci kenti ve başkenti Astana gezilecek yerler açısından oldukca varlıklı. Ülkenin dünyaya açıldığı kapı olarak da nitelendiren başkentte Hazret Sultan Camii, Ulusal Müze, Barış Sarayı, Astana Opera Bale ve Tiyatro Salonu, Nur Astana Cami, Astana Arena Stadyumu, Assumption Rus Ortodoks Katedrali gezilecek bölgeler sıralamasında.
Ülkenin ilk başkenti Almatı, en büyük ve en kalabalık kent unvanını taşıyor. Kış sporları ile bölgenin en önemli merkezi konumundaki şehirde çok sayıda tarihi ve turistik yapı da ziyaretçi akınına uğruyor.

Mutfak kültürü ile Orta Asya’nın en varlıklı ülkelerinden Kazakistan, Türk damak hazzına yakın bir anlayışa sahip. Kımız bölgedeki birçok ülke benzer biçimde Kazakistan’da da ulusal içecek sayılıyor. At etinden yapılan yemekler de çok yaygın.

Senenin her dönemi farklı etkinliklerin düzenlendiği ülkede festival ve eğlence anlayışı da gelişmiş. Bundan dolayı ülkeyi ne vakit ziyaret ederseniz edin eğlenceden yoksun kalmıyorsunuz.
Kazakistan Türk vatandaşlarına vize uygulamayan bir ülke. Orta Asya seyahati gerçekleştirmek isteyenler için vizesiz seyahat avantajı büyük kolaylık.

Kazakistan’a nasıl Gidilir

Kazakistan ile Türkiye arasında direkt uçak seferlerinin olması her iki ülke arasında gezi etmek isteyenlerin planlarını kolaylaştırıyor. İstanbul çıkışlı olarak Almatı, Astana, Çimkent, Aktau ve Atırav’a direkt ulaşım sağlanıyor. Kazakistan uçak bileti seçeneklerine göz atarak bu şehirler için tayyare bileti avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Orta Asya’nın en büyük ülkesi Kazakistan, birbirinden güzel şehirleri, tarihi ve turistik merkezleri ve leziz yemekleriyle gezi severler için keyifli bir rota.

Uçakla Kazakistan'a Ulaşım

Kazakistan Airlines Mart 2004'ün sonunda uçuş faliyetlerini bıraktı. Bayrak taşıyıcı şimdi Almatı , Astana , Aktau , Aktobe , Atyrau , Abu Dhabi , Uralsk , Kyzylorda , Moskova , Delhi , Pekin , İstanbul , Bangkok , Hannover ve Karadeniz'e uçan Air Astana'dır . Londra , Amsterdam , Bakü , Kuala Lumpur , Frankfurt , Seul , Ho Şi Minh Şehri ve Hong Kong .

2011 yılında Air Astana, Dubai'ye ve Dubai'ye uçmayı bıraktı, ancak şimdi Abu Dhabi'ye gidip geliyor. Etihad Havayolları ayrıca, Almatı ve Astana'ya Abu Dabi güzergahlarına gidip gelen yolculara da hizmet veriyor.

Bununla birlikte, Air Astana, yabancı havayollarının Kazakistan'a olan erişimini sınırlandırarak uluslararası hatlarda neredeyse tekel sahibi.

Lufthansa, SCAT'nin Avrupa hava sahasından yasaklanan havayolu listesinde bulunduğundan söz etmeniz gerekirken, Kazakistan'ın birçok şehrinde uçan yerel SCAT yoluyla her yere gidebileceğiniz Almatı uçuşları da var. British Airways (Eylül 2007'den itibaren bmi tarafından Almaty-Heathrow yolu geçti) ve KLM haftada birkaç kez Heathrow ve Schiphol'a uçuyor. Çek havayollarının işlettiği, Prag'dan haftada iki kez kesintisiz bağlantı var. Türk Hava Yolları, İstanbul'a sefer yapan iyi yolcu taşıdı (bir seyahat acentesine, öğrenci tarifeleri hakkında bilgi verin, ki bu da büyük olabilir).

Seul'den Almatı'ya haftada iki sefer var; Biri Asyaca Havayolları, diğeri Astana. Airbaltic de Almatı'ya geçer (direkt uçuş yok); Önceden biletlerinizi ayırırsanız, 130 € ( Riga'dan ) için gidebilirsiniz .

Traveland Turizm A.Ş Air Astana (Kazakistan Havayolları) ve Türk Havayolları Biletlerini kesmede tam yetkili acentadır. Bilet satın almak veya rezervasyon için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Kazakistan Uçak Biletleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Avantajlı Fiyatlarla Çin Uçak Bileti

Ucuz Çin Uçak Biletleri

Çin Uçak Biletleri almak için 0850 304 03 58 ;numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Traveland Turizm En ucuz Çin uçak bileti'ni sizler için araştırarak en uygun bileti bulur ve sizlere sunar. Uçak bilet fiyatları müsait koltuk sayısına ve uçuş tarihinize göre değişiklik gösterse de, Traveland Turizm en iyi uçuş fırsatlarını bulmanıza yardımcı olur.

Çin Uçak Bileti

Kuzeyinde Moğolistan, şimal doğusunda Rusya ve kuzey Kore, doğusunda Sarı Deniz ve Doğu Çin Denizi, güney doğusunda cenup Çin Denizi, güneyde Vietnam, Laos, Birmanya, Hindistan, Bhutan ve Nepal, cenup batıda Pakistan, Afganistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Kazakistan ile çevrili olan 9.706.961 km²’lik yüzölçümüne haiz bu Uzakdoğu ülkesini gezmek için kendinize uzun bir süre ayırmalısınız. Çünkü her köşesinde sizi şaşırtacak farklı bir yapıt farklı bir lezzet keşfedebilirsiniz.

Çin Hakkında

Yüzlerce havalimanı olan Çin’de en büyük havalimanları olarak biri olan başşehir Pekin’deki Pekin Uluslararası Havalimanı, Nanyuan Havalimanı ve Pekin Capital Havalimanı ile Hong Kong’ta bulunan Hong Kong Uluslararası Havalimanı, Shenzhen Havalimanı ve Makao Havalimanları aracılığıyla rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başlıca yerli havayolları China Southern dahil, Çin Doğu, Air China, ve Hainan Airlines.

Siz de tüm Çin uçuşlarını karşılaştırmak ve size en uygun havayolu şirketinın uçuşuna online tayyare bileti almak istiyorsanız bizim sistemimizden faydalanabilirsiniz. Sistemimiz sayesinde seçeceğiniz güzergahta ve tarihte tüm uçuşları tek ekranla listeleyip web üzerinden en ekonomik Çin uçak biletini alabilirsiniz.

Traveland Turizm A.Ş Air China (Çin Havayolları) Yetkili acentasıdır. Bilet almak ya da rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygun Çin Uçak Bileti

Çin Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Çin şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Çin uçak biletleri için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.