Bangkok Uçak Bileti

Tayland Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Bangkok Tayland şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Bangkok Uçak Bileti

Ucuz Bangkok Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Bangkok Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Bangkok Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Bangkok Hakkında

Bangkok , Tayland'ın başkenti ve on bir milyonun üzerinde nüfusu ile şimdiye kadarki en büyük şehri. Yüksek katlı binaları, ağır trafik sıkışıklığını, yoğun sıcağı ve yaramaz gece hayatını size en iyi izlenimi vermeyebilir - ancak sizi yanıltmasın. Muhteşem tapınaklar ve saraylar, otantik kanallar, yoğun pazarlar ve herkes için bir şeyler içeren canlı gece hayatıyla Asya'nın en kozmopolit şehirlerinden biridir.

Ayutthaya'nın Burma tarafından yakılmasından sonra, bugünkü Chakri hanedanının ilk hükümdarı olan I. Kral olan Rame , 1782'de Siam'ın başkentine çevirinceye kadar, yıllarca yalnızca küçük bir Ticaret Ticaretiydi . Işgalciler, Ayutthaya'yı ele geçirmedi. O zamandan beri Bangkok ulusal bir hazine evine dönüşmüş ve Tayland'ın manevi, kültürel, politik, ticaret, eğitim ve diplomatik merkezi olarak işlev görmüştür.

Uygun Bangkok Uçak Bileti

Bangkok Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Bangkok şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçakla Bangkok'a ulaşım

Bangkok'ta iki havaalanı vardır : Suvarnabhumi Havaalanı ve Don Muang Havaalanı . Suvarnabhumi Airport, eski Don Muang Havaalanı'nı kullanan Nok Air, Orient Thai ve Air Asia hariç olmak üzere Tayland'daki tüm havayolları tarafından kullanılmaktadır. Her iki havaalanı şehir merkezine yaklaşık 30 km uzaklıktadır, bu nedenle şehre binmek için uzunca bir yolculuğa hazırlanın. Ayrıca, birbirlerine uzak oldukları ve yollar üzerinde ağır tıkanıklık olduğu için, aralarında bağlantı kurmak için en az üç saat bekleyin. Bununla birlikte, bunlardan birine ulaşırsanız ve diğerinden birkaç saat içinde bir uçuş yaparsanız, ücretli servisleri kullanan ücretsiz bir servis otobüsü hizmeti bulunur. Tekneye binmek için biletinizi göstermeniz gerekiyor.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Suvarnabhumi Havaalanı: Tayland kültürünün vergiden muaf alışverişle buluştuğu yer

Bangkok'un doğusunda ( Samut Prakan eyaletinde ) 30 km (19 mil) uzaklıkta bulunan Uzay-dönemi Suvarnabhumi Havaalanı ( IATA : BKK ), Eylül 2006'da faaliyete başladı ve şimdi Bangkok'un Ana havaalanı ve Güneydoğu Asya'daki en yoğun havaalanı. Bangkok'taki hemen hemen tüm uluslararası ve iç hat uçuşlarında kullanılır. Hem iç hem de dış hat uçuşlarını kapsayan yalnızca bir terminal binası var, ancak çok büyük (bazı ölçüler dünyanın en büyüğü), bu yüzden dolaşmak için zaman tanıyın. İki göç bölümü var, ancak işlem süresi 30 dakika ve daha uzun olabilir.

İki adet uluslararası havalimanın olduğu Bangkok’ta Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı ile Don Mueang Havalimanı uçuş trafiğine açık. İstanbul’dan haftanın 7 günü düzenlenen direkt seferlerle şehre ulaşılabiliyor. Bunun amacıyla Bangkok uçak bileti alabilmek şart.

Güneydoğu Asya’nın en mistik atmosfere sahip şehirlerinden biri olan Bangkok, senenin her devresi sıcak olan havası, karmaşası, kalabalığı, sokak lezzetleri, gökdelenleri ve tapınaklarıyla değişik bir tecrübe isteyenleri cezbediyor. Bangkok uçak bileti almanın şimdi tam zamanı.

Bangkok Uçak Bileti Fiyatları

Tayland Hava Yolları ve Türk Hava Yolları İstanbul'dan Bangkok'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Bangkok Uçak Bileti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bangkok Hava Durumu

BANGKOK HAVA DURUMU

Bangkok Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Bangkok uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
ucuz bangkok uçak bileti, istanbul bangkok uçak bileti, istanbul bangkok uçak bileti thy, istanbul bangkok kaç saat, tayland ucuz uçak bileti forum, bangkok otel fiyatları, taylanda en ucuz nasıl gidilir, pattaya tur fiyatları, istanbul bangkok saat farkı, tayland uçak bileti fiyatları, thy bangkok