Dammam Uçak Bileti

Dammam Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Arabistan Dammam şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Dammam Uçak Bileti

Ucuz Dammam Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Dammam Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Dammam Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Dammam Hakkında

Dammam ( ad-Dammām ), Suudi Arabistan'ın doğu bölgesindeki en büyük kenttir ve Riyad ve Cidde'den sonra krallıkta üçüncü büyük kenttir.

Arap Yarımadası'nda tespit edilen en büyük ülke olan Suudi Arabistan Krallığı, kuzeybatıda Ürdün, kuzey ve kuzeydoğuda Irak, doğuda Kuveyt, Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri, güneydoğuda Umman, güneyde Yemen, kuzeydoğusunda Basra Körfezi ve batısında Kızıldeniz ile çevrili. İslam'a göre iki mübarek şehir olan Mekke ve Medine de bu ülkede yer alıyor. Doğu bölümünün başşehiri olan Dammam, mühim bir iş ve ticaret merkezi.

Turizm konusu ile ilgili iddialı olan şehir merkezi, dev gökdelenleri, rüzgârda salınan palmiyeleri, yarım ay şeklinde panoramik bir kara parçası olan ünlü Dammam Corniche’iyle ülkenin fazlası yerinde bulunduğu gibi kara ve denizin natural güzelliklerini, insanoğlunun çarpıcı sanayi girişimleri ile birleştiriyor. İniş kısmı bakımından dünyanın en geniş havakısmı olan Kral Fahd Uluslararası Havakısmı ve Arap Körfezi'ndeki en büyük liman olan Kral Abdülaziz Limanı bu şehirde bulunuyor.

Uygun Dammam Uçak Bileti

Dammam Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Dammam şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçakla Dammam Ulaşım

Kral Fahd Uluslararası Havaalanı ( IATA : DMM ), şehir merkezine yaklaşık 50 km uzaklıktadır, tam anlamıyla çölün ortasında - yolda kum tepeleri, develer ve Bedevi çadırları görürsünüz. Alana göre dünyanın en büyük havalimanı, havaalanı muazzam ve yeterince kullanılmıyor. Uzun mesafeli bağlantılar sınırlıdır, ancak Pakistan Uluslararası Havayolları PIA ) , Pakistan'ın bütün büyük şehirlerinden uçuşlar, Lufthansa Frankfurt'a uçuşlar, Türk Hava Yolları her gün İstanbul'a uçuşlar yapmaktadır . Bütün iç hatlar ve uluslararası uçuşlar aynı terminalden kalkıyor. Yedekle yemek yiyebilecek zamanınız varsa, bir gözlem güvertesi ve basit bir açık büfe servis eden bir kafeteryayı bulacağınız dördüncü katın (yukarıdaki denetlemenin) başını kaldırın. Güvenlikten sonra, bir atıştırmalık ve bir kitap dükkanından başka hiçbir olanak bulunmamaktadır.

SAPTCO, havalimanı ve otobüs istasyonu arasında kabaca saatlik (SR12) rahat servis otobüsleri var. Yolculuk yaklaşık 45 dakika sürüyor. Alternatif olarak, taksiler aynı mesafeyi yarım saat içinde ve SR50'den fazla şarj edebilir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Sayın müşterilerimiz;
Çağrı merkezimizden yapacağınız rezervasyon ve biletleme işlemlerinizde %20'ye kadar varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak en uygun ve ucuz bilete sahip olun.

Dammam Uçak Bileti Fiyatları

Suudi Arabistan Hava Yolları ve Türk Hava Yolları İstanbul'dan Dammam'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Dammam Uçak Bileti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dammam Hava Durumu

ED DAMMAM HAVA DURUMU

Dammam Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Dammam uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
ucuz dammam uçak bileti, suudi arabistan dammam uçak bileti, dammam da yasam, dammam gece hayatı, dammam da gezilecek yerler, dammam airport, dammam medine arası kaç km, dammam mekke arası, dammam nasıl bir yer, dammam nerede, istanbul dammam uçak bileti, kampanyalı dammam uçak bileti

Şirketimiz Suudi Arabistan Havayollarının Resmi Acentasıdır. Suudi Arabistan Uçak Bileti ve Diğer işlemlerimiz için bizleri arayınız..