Kandahar Uçak Bileti

Kandahar Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Afganistan Kendehar şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Kandahar Uçak Bileti

Ucuz Kandahar Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Kandahar Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Kandahar (Kendehar) Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Kandahar Hakkında

Kandehar (kandahar), Afganistan'ın ortagüney kesiminde Kandehar Vilayeti'nin yönetim merkezi olan kent.

Afganistan'ın üçüncü büyük şehridir. Deniz düzeyinden 1,000 metre yükseklikte, Tarnak Nehri (rud) yanındaki ovada yer alır. Kuetta (Pakistan), Kabil ve Herat'tan gelen karayollarının birleştiği noktada kurulmuş olan Kandehar, Afganistan'ın güney kesiminin başlıca ticaret merkezidir. Şehir stratejik önemi nedeniyle tarih boyunca birçok imparatorluğun ele geçirdiği ya da uğruna savaştığı bir yerleşim olmuştur.

Şehrin Tarihi Hakkında Bilgiler
Kandehar'ın Hindistan'a ve Kabil üzerinden Orta Asya'ya giden anayol üstünde stratejik bir noktada yer alması, bölgede birkaç kentin birden kuruluş nedenini açıklar. I. Dareios (hd. MÖ 522-486) tarafından Ahameniş topraklarına katılan kenti MÖ 329'da Makedonya kralı Büyük İskender ele geçirdi. Kandehar çeşitli Orta Asya halklarının eline geçtikten sonra, 7. yüzyılda Arapların, 9. yüzyılda Saffarilerin, 10. yüzyılda da Gaznelilerin yönetimi altına girdi.

Moğol hükümdarı Cengiz Han ve Timur tarafından yerle bir edilen Kandehar daha sonra Babürlülerin (16. yy) ve İranlıların (17. yy) eline geçti. 1747'de birleşik Afganistan'ın ilk başkenti oldu. 19. yüzyılda, Afganistan'ı denetimleri altına almaya çalışan İngilizler tarafından iki kez işgal edildi, ancak her iki girişimde de İngilizler kısa süre içinde şehirden çekilmek zorunda kaldılar. 1979'da ülkeye askeri müdahalede bulunan Sovyetler Birliği kuvvetleri önce Kandehar kenti yakınlarında bir motorize birlik yerleştirdiler, 1980 ortalarında da bölgede bir askeri komutanlık kurdular.

Kandehar 1980'lerde Sovyet birlikleri ile Afgan mücahitleri arasında şiddetli çarpışmalara sahne oldu. 1994 Ağustos'unda, Taliban'ın Afganistan'da ele geçirdiği ilk büyük yerleşim oldu ve iki yıl süreyle Taliban'a başkentlik yaptı.2001 yılında Taliban rejiminin yıkılmasından sonra Afganistan'da konuşlanan NATO güçleri tarafından bir komuta merkezi kuruldu.

Şehirdeki Önemli Yerler
Kandehar kentinin merkezi Afgan hükümdarı Ahmed Şah Dürrani'nin (1722?-72) başkent olarak kurduğu kentin batısında yer alır. Eski kenti çevreleyen surlarının büyük bölümünün yıkılmış olmasına karşın kentin dikdörtgen planı bugün de ayırt edilebilir. Eski kentin kuzeybatı köşesinde Ahmed Şah Dürrani'nin anıtmezarı bulunur; bu anıtmezarın çevresinde Ahmed Şah'ın 12 çocuğunun mezarı yer alır. Muhammed'e ait olduğu söylenen Hırka-i Şerif'in bulunduğu cami anıtmezarının hemen yanındadır. 1738'de Nadir Şah tarafından yakılıp yıkılan eski Kandehar'ın kalıntıları bugünkü kentin 6,5 km batısındadır. Eski kentte Baba Vali Bahçesi, bugün de çok sayıda hacıyı bölgeye çeken bir türbe ve 40 basamakla çıkılan bir tepenin üzerinde, içinde Hint-Türk imparatorluğu Babür ve Ekber'in yazıtları bulunan bir mihrap vardır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar  Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Şehrin Ekonomisi

Kentin çevresindeki bölgede sulamayla tarım yapılır. En önemli sanayi dalı gıda işlemedir. Kentte ayrıca başta yünlü kumaş olmak üzere dokumacılık yapılır. Kandehar'ın geleneksel ihraç ürünü meyvedir; ihraç edilen meyvelerin başında kurutulmuş ya da taze meyve; üzüm, kavun ve nar gelir. Kandehar'ın ihraç ettiği öteki ürünler koyun, yün, ipek, çuha, tütün, pamuk, kökboya, kimyon ve şeytantersidir.

Uygun Kandahar Uçak Bileti

Kandahar Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Kandahar şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Kandahar'a Ulaşım

Kandahar Uluslararası Havalimanı (ISAF a göre Kandahar Airfield, KAF)Afganistan'da ki Kandahar'ın 10 miles (16 kilometers) güney doğusunda bulunan bir havalimanıdır. Ülkenin ikinci ana uluslararası havaalanı ve en büyük askeri üslerden biri olarak, 250'ye kadar uçağı barındırabilecek kapasiteye sahiptir.

Kandahar Uçak Bileti Fiyatları

Afganistan Hava Yolları ve Türk Havayolları İstanbul'dan Kandahar'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Kandahar Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Kandahar uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
ucuz kandahar uçak bileti, afganistan kandahar uçak bileti, istanbul kandahar uçak bileti, en uygun kandahar uçak bileti, kandahar uçak bileti fiyatları