Manchester Uçak Bileti

Manchester Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İngiltere Manchester şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Manchester Uçak Bileti

Ucuz Manchester Uçak Bileti


Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Manchester Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Manchester Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Manchester Hakkında

Manchester, Birleşik Krallık'a bağlı İngiltere vatanının Kuzey-Batı bölgesinde tespit edilen kent. Daha geniş bir kentleşme alanının merkezidir. 514,417 kişilik nüfusuyla ülkenin en kalabalık altıncı kenti konumundadır. "Manchester City" isimli metropoliten bölgenin ulusal yönetim merkezidir. Kuzey-Batı İngiltere bölgesinin Liverpool ile birlikte merkezi bulunduğu kabul edilir. 1974-1986 döneminde iki civarli Greater Manchester Metropoliten Kontluğunun birinci düzeyinin kontluk yönetimi Manchester'da bulunmaktaydı; birinci civar kontluk yönetimi lağvedildiğinde geride kalan ve paylaşılan vazife ve yetkiler amacıyla kurulan kurumların merkezi Manchester'da bulunmaktadır. Bazı Manchester yerlileri kendilerini Mancunian olarak adlandırır. Bunun sebebi Manchester tarihinin Romalı Mamucium'a dayanmasıdır.

Manchester 18. yüzyılda dünyanın sanayileşmiş ilk kenti durumuna gelmiştir. 1761 senesinde Bridgewater Kanalı'nın kurulması Manchester'ı 1853 senesine dek kasaba civarsinden büyük kent standardına yükseltmiştir. 1877 senesinde Manchester Belediye Binası ve 1894 senesinde döneminde dünyanın en geniş gemi kanalı olan Manchester Ship Canal kuruldu. Bununla birlikte açılan Manchester Limanı kentden denize dökülmektedir. 1995 senesinde patlatılan bomba bilhassa kent merkezinin yenilenmesine yol açtı.

Şehir mimarlık, kültür, müzik sahnesi, medya, bilimsel çalışmalar, mühendislik, spor kulüpleri ve sosyal etkinlikler gibi alanlarda başarıları ile tanınmaktadır. Manchester mühim bilimsel ilerlemelere sahne olmuştur. Atomun ilk parçalandığı ve dünyadaki ilk demiryolunun kurulduğu yerdir. Hem de Birleşik Krallık'ta kapitalizm ve komünizmin başlatıldığı yerdir. Karl Marx ve Friedrich Engels Komünist Beyannamesi isimli kitaplarını kentdeki Chetham Kütüphanesi'nde yazmışlardır.

Bugün Manchester Birleşik Krallık'ın en ilerlemiş üçüncü ekonomisine sahip olup bir Beta Dünya kenti konumundadır. Hem de Londra ve Edinburgh'dan sonra yabancılar doğrulusunda en çok ziyaret edilen üçüncü kentdir.

Uygun Manchester Uçak Bileti

Manchester Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. İngiltere Manchester şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır. Hemen bizi arayın her türlü bilgiyi müşteri temsilcilerimizden ücretsiz olarak alın.

Uçak İle Manchester'e Ulaşım

Manchester, Türkiye’den basit ulaşım olanağı olan Avrupa şehirlerinden. Şehre, İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Milas Bodrum Havalimanı’ndan direkt uçak seferleri düzenleniyor. Genellikle yaz döneminde Türkiye’den Manchester’a uçak bileti fiyatları ucuzluyor. Bunun amacıyla Manchester uçak bileti fiyatlarına göz atmak gerekiyor. Avrupa’nın değişik kentlerinden bağlantı ve aktarmalı uçuş seçenekleri de bulunuyor.

Sanayi Devrimi’nin başladığı nokta olan Manchester, dünya tarihine yön veren bir şehir. İngiltere’nin dünyayı değiştiren şehrine yolculuk amacıyla derhal şimdi uçak biletlerine göz atma zamanı!

Manchester Uçak Bileti Fiyatları

İngiltere ve Türk Havayolları İstanbul'dan Manchester'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Manchester Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Manchester Hava Durumu

MANCHESTER HAVA DURUMU

Manchester Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Manchester uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Manchester uçak bileti, en uygun Manchester uçak bileti, Manchester uçak seferleri, Manchester uçak bileti fiyatları, istanbul Manchester uçak bileti, türkiye Manchester uçak bileti, ucuz Manchester uçak bileti, en uygun Manchester uçak bileti