En Uygun Ucuz Bosna Hersek Uçak Bileti

Traveland Turizm AŞ.

Traveland Turizm AŞ. Yurtiçi, Yurtdışı Uygun Fiyatlarla Uçak Bileti

En uygun, ucuz En Uygun Ucuz Bosna Hersek Uçak Bileti

Bosna Hersek Uçak Bileti

Türkiye Bosna Hersek arasında ulaşım ise en sık havayolları ile yapılmaktadır. İstanbul’dan Bosna Hersek uçak bileti alarak iki saat süre ile ülkeye ulaşabilirsiniz. En uygun uçak bileti fırsatları ile Pegasus, THY, Croatia Airlines, Adria Airways, Air Serbia, Austrian havayolları ile direk ve aktarmalı olarak uçuş seferlerinden yararlanabilirsiniz. Ülkemizden direk uçuşlar olduğu gibi aktarmalı uçuşlarda düzenlenmektedir. Aktarmalı uçuşlarda süre 10 saat ile 18 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Ülkede toplamda dört adet havalimanı bulunmaktadır. Bunlar Saraybosna, Mostar, Banja Luka ve Tuzla şehirlerinde bulunmaktadır. Bosna Hersek seyahatlerinizde bu şehirlerdeki havalimanlarını tercih edilebilmektedir. Türkiye’den sık uçak seferleri düzenlendiği için ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. En Uygun Ucuz Bosna Hersek Uçak Bileti almak için bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Bosna Hersek Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Bosna Hersek Uçak Bileti

Bosna Hersek Hakkında

Bosna Hersek, bünyesinde üç farklı etnik gurubu barındırmaktadır. Boşnaklar, Hırvatlar ve Sırplar. Bu ayrımın yanı sıra ülkenin kuzey bölgesi Bosna ve güney bölgesi de Hersek olmaktadır. Ülke yakın tarihte büyük savaşlara sahne olmuştur. Komünizm etkisinin hala tam olarak geçmemesi ülkeni çeşitli alanlarda etkilemektedir. Gezilerinizde dikkatinizi bazı binalarda bulunan mermi izleri çekebilir. Bu alanlar yeni neslin tarihini unutmaması için düzeltilmemektedir. Tarih açısından önemli bir yere sahip olan Bosna Hersek günümüzde bir çok tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle de turistlerin uğrak bölgelerinden biri haline gelmiştir. Ülkenin başkenti Saraybosna’dır. En önemli olan şehri Saraybosna’nın dışında Banja, Travnik, Bihac, Mostar diğer önemli şehirleri arasında yerini almaktadır.

Üç baskın etnik gurubun olduğu ülkenin üç resmi dili bulunmaktadır. Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça. Yabancı dil olarak da İngilizce çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.  Mevsim olarak kışları çok soğuk ve yazları çok sıcak geçmektedir. Kış aylarında kayak merkezileri ilgi odağı olmaktadır. Bjelasnica, Jahorina, Igman dağlarında kayak sporu yapıldığı için kış turizmi de ülkede gelişmiş durumdadır. Ülke gezilerinizde hediyelik eşya almak isterseniz Başçarşı’yı ziyaret edebilirsiniz. Çarşıda gümüş ve bakır ile yapılan el sanatlarını inceleyip satın alabilirsiniz. Türkiye ile Bosna Hersek arasında vize muafiyeti olduğu için giriş çıkışlar rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu nedenle yurtdışı seyahatlerinde sık tercih edilen yerler arasındadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Bosna Hersek uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

HATA 404

Aradığınız sayfa bulunamadı. Ya da yanlış bir adres girdiniz. Eğer bu mesajın hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlere iletiniz.

Anasayfa
Ücretsiz Çağrı Merkezi - 0850 304 03 58