Bodrum Uçak Bileti

Uygun ve ucuz Bodrum uçak bileti satın almak için tüm hava yolu firmalarını karşılaştırın kampanyalı promosyon fiyatlarla biletinizi kredi kartınızla hemen satın alın.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Bodrum Uçak Bileti

Bodrum Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Bodrum Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Milas-Bodrum Havalimanı’na indikten sonra Bodrum’a sık seferlere sahip servisler kalkmaktadır. Kısa bir vakit sonra bu servisler ile Bodrum’a ulaşabilirsiniz. Aynı vakitte havalimanında tespit edilen vasıta kiralama firmalarını tercih ederek vasıta kiralamayı deneyebilirsiniz. Havalimanına ülkemizin her yerinden uçak seferleri düzenlenmektedir. En çok tanınan havayolları firmalarından olan Türk Havayolları, AnadoluJet, Pegasus, Atlas Global ve Onur Air sıksık olarak sefer düzenlemektedirler.

Yapılan kampanyalar ile en ideal uçak biletini bularak ekonomik uçuş yapabilirsiniz. Bu imkanların yanı sıra en ucuz uçak biletlerinden yararlanmak amacıyla erken bilet almayı deneyebilirsiniz. Sonuç olarak uçuşlarınızı erkenden planlayarak çok ideal fiyatlara uçak ile Bodrum’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Bodruma oluşturulan seferlerin yanı sıra bu havalimanından da çoğu şehre sefer düzenlenmektedir. Bazı şehirlere ise aktarmalı olarak uçak seferleri vardır.

Bodrum Hakkında

Beyaz yapılar, mavi deniz ve kusursuz havası ile Bodrum, Muğla ilinin en mühim ilçelerinden biridir. Her yıl milyonlarca turist ağırlayan ilçe turizm bakımından gerektiğince gelişmiştir. Oteller, villalar, pansiyonlar her vakit insanlara hizmet vermektedir.

Bodrum, deniz olarak kusursuz bir tercih olmasının yanı sıra gezilecek yerleri yardımıyla de insanların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Deniz ve havuz keyfinin yanı sıra Bodrum’da Bodrum Kalesi’ni de gezebilirsiniz.

Çok eski vakitlara dayanan tarihi ve denize bakan görünümü ile insanların gönlünde taht kuran bu kale Bodrum ziyaretçilerinin her vakit uğrak yeri olmuştur. Burada tarihi dokuları keşfedebileceğiniz gibi görünüm yardımıyla güzel vakitlarda geçirebilirsiniz.
Bodrum Uçak Bileti

Bodrum'da Gezilecek Yerler

Gezilecek yerler arasında Bodrum Antik Tiyatrosu da listenizde bulunması gereken yerlerdendir. Persler saatinde yapımına başlansa da yapının bitmesi Roma vakitsini bulacaktır. 13 bin kişilik kapasiteye sahip olan antik tiyatro yapısını koruyan seyrek eserlerdendir.

Günümüzde hala insanların ziyaretine açık bir tarihi eserdir. Bodrum’un bu güzelliklerini görmek amacıyla ulaşım bakımından da birtakım verileri vermeliyiz. Bodrum’a karayolu ile erişebileceğiniz gibi havayolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bodrum’a direkt olarak çoğu otobüs firması bulunmaktadır. Bu amaçla karayolunu tercih edenler basitlıkla ulaşabilmektedir.

Bodrum’a havayolu ile en basit Milas-Bodrum Havalimanı kullanılarak yapılabilmektedir. Bodrum uçak bileti alarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı ile Bodrum arası 35km’dir.

Bodrum'a Nasıl Gidilir?

Bodrum İstanbul’a 846 km, İzmir’e 280, Ankara’ya ise 720 km mesafede yer alıyor. Çoğu merkezden ilçeye derli toplu otobüs seferleri yapılıyor. Bodrum’a gitmenin en süratli ve en basit yolu ise Bodrum Havalimanı’na uçmak. Uygun Bodrum uçak bileti yakaladığınızda, havalimanından merkeze gitmek aşağı yukarı yarım saat sürüyor. Havaalanından Havaş, otobüs ya da taksi ile Bodrum’a ulaşabilirsiniz.

Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

OnurAir, Pegasus, AtlasJet, AnadoluJet, Türk Havayolları İstanbul'dan Bodrum havalimanına direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Bodrum Uçak Bileti Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Bodrum Hava Durumu

BODRUM HAVA DURUMU

Bodrum Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Bodrum Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Bodrum Uçak Bileti, En Uygun Bodrum Uçak Bileti, Bodrum Uçak Seferleri, Bodrum Uçak Bileti Fiyatları, İstanbul Bodrum Uçak Bileti, Ankara Bodrum uçak bileti, İzmir Bodrum Uçak Bileti, Ucuz Bodrum Uçak Bileti, En Uygun Bodrum Uçak Bileti, Bodrum Havalimanı, Bodrum Uçak Saatleri, Kampanyalı Bodrum Uçak Bileti, Promosyon Bodrum Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, AtlasGlobal