Sendai Uçak Bileti

Sendai Uçak Bileti için tüm hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Japonya Sendai şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Sendai Uçak Bileti

Ucuz Sendai Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Sendai Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Sendai Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Sendai Hakkında

Sendai, Japonya'nın Honshu eyaletindeki Tohoku bölgesindeki en büyük şehirdir (yaklaşık 1.000.000 kişi).
Sendai beş bölgeye ayrılmıştır: Aoba-ku, Izumi-ku, Miyagino-ku, Taihaku-ku ve Wakabayashi-ku.

Sendai
Buradaki herkes "size göre çok büyük değil, çok küçük değil, çok uygun ve hem deniz hem dağlara yakın." Sendai rahat ve keyifli bir şehir - yaşamak için güzel bir yer. Çok yeşil - aslında ona ( Mori no Miyako , "Forest City") diyorlar. Şehrin ana caddeleri geniş ve ağaçlarla kaplı olup kent neredeyse Avrupa'lı bir his vermektedir.

Ana alışveriş caddesi - kafa karıştırıcı bir şekilde iki farklı isimle tanınan Chūō-doi (Merkez Karayolu) ve Clis Yolu - yaya geçidi ve örtülü olduğu için alışveriş merkezi gibi hissediliyor. Sendikada birçok büyük üniversite bulunur ve bu sayede Tohoku bölgesindeki genç yetişkinler cezbedilir.

Uygun Sendai Uçak Bileti

Sendai Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Sendai şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Sendai'ye Ulaşım

Sendai Airport (SDJ) çoğunlukla Sapporo , Nagoya , Osaka , Hiroşima , Fukuoka , Okinawa ve Kanazawa'ya (komatsu) düzenli uçuşlar yapan bir iç havaalanı olarak işlev görür. Bununla birlikte, Güney Kore , Tayvan ve Çin gibi komşu ülkelere birkaç uluslararası uçuş var ve ABD'de Honolulu'ya günlük uçuşlar da var.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Havaalanı, JR Sendai İstasyonu'na 17-25 dakika süren ve 630 Yen tutarındaki Sendai Havaalanı Erişimi demiryolu ile bağlantılıdır.

Havalimanı, 11 Mart 2011'de tsunami tarafından vuruldu ancak uzun süredir tüm hizmetleri sürdürdü.

Türk Havayolları düzenli olarak sendai'ye seferler düzenlemektedir.

Sendai Uçak Bileti Fiyatları

Japonya Hava Yolları ve Türk Hava Yolları İstanbul'dan Sendai'ye direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Sendai Uçak Bileti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sendai Hava Durumu

SENDAI HAVA DURUMU

Sendai Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Sendai uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
sendai havalimanı, ucuz sendai uçak bileti, kampanyalı sendai uçak bileti, sendai japonya, türk havaolları sendai, en uygun sendai uçak bileti, sendai ucuz uçak bileti, istanbul sendai uçak bileti, sendai uçak bileti fiyatları, sendai havalimanı