Lviv Uçak Bileti

Lviv Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Ukrayna Lviv şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Lviv Uçak Bileti

Ucuz Lviv Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Lviv Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Lviv Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Lviv Hakkında

Lviv, Ukrayna'nın batısında yer alan kentdir. 860.000 şahıslik nüfusunun %88'i Ukraynalı, %8'i Rus, %1'i de Polonyalıdır. Günde aşağı yukarı 200.000 şahıs şehre giriş yapar. Ukrayna'nın nüfus yönünden 7. büyük şehridir. Rus Kral Galiçyalı Daniel'in en büyük oğlu Leo'dan adını almıştır.

2. Dünya Savaşı'ndan sonra Sovyetler Birliği'ne katılmıştır. 1991'de ise bağımsızlığının sonrasında Ukrayna'ya bağlı bir kent durumuna gelmiştir.

Şehirde Lviv Üniversitesi ve Natsyonal'niy unyversitet "Lvivsyka Politehnika"  adlarında iki yüksek eğitim kurumu bulunur.

Lviv'de filarmonik orkestra ve Lviv Opera ve Bale Tiyatrosu bulunur. Tarihî kent merkezi, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alır. Tarihi Galiçya bölgesinin merkezi olma özelliğini taşır. Şehir tarihi yapısını 2. Dünya Savaşı'nda korumayı başarmıştır.

Lviv ambleminde bir aslan yer alır ve şehrin 750. kuruluş sene dönümü 2006 ekiminde kutlanmıştır.

Uygun Lviv Uçak Bileti

Lviv Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Ukrayna Lviv şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Lviv'e Ulaşım

Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul-Lviv arasında direkt uçuş seferleri bulunmakta ve aşağı yukarı seyahat zamanı 2 saat. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta tespit edilen Lviv Uluslararası Havalimanı’ndan kente 15-20 dakikada ulaşım mümkün.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.

Lviv Uçak Bileti Fiyatları

Ukrayna ve Türk Havayolları İstanbul'dan Lviv'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Lviv Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lviv Hava Durumu

LVIV HAVA DURUMU

Lviv Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Lviv uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
lviv uçak bileti, en uygun lviv uçak bileti, lviv uçak seferleri, lviv uçak bileti fiyatları, istanbul lviv uçak bileti, türkiye lviv uçak bileti, ucuz lviv uçak bileti, en uygun lviv uçak bileti, istanbul ukrayna uçak bileti,