Odessa Uçak Bileti

Odessa Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Ukrayna Odesa şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
Odessa Uçak Bileti

Ucuz Odessa Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Odessa Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Odessa Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Odessa Hakkında

Odessa, Ukrayna'nın güneybatısında kent ve aynı isimdeki Odessa ilinin (oblast) idare merkezi. Karadeniz kıyısındaki en büyük limanlardan birine sahiptir. 2004 senesi itibarı ile nüfusu 1.012.500'dür.

1794 senesinde işgalci Ruslar, Hacıbey ismine son sunarak Odessa adını vermişlerdir. Şehirde halen az miktarda da olsa Yerli Türkler ve Tatar Türkleri yaşarlar. Şehrin mühim banliyösünün ismi Tahirova da Türkler doğrulusunda kurulmuştur. Eski gümrük binası gibi Türklerden kalan çok az da olsa birtakım binalar bulunmaktadır. Osmanlı Devleti'nin kuzey Müslümanlarını, Hac amacıyla Mekke'ye götürdüğü en mühim uğrak merkezidir. Osmanlı döneminden sonra 19. asır sonları ve 20. asır ilk haftalarında da Rusya topraklarında yaşam sürdüren Müslümanların Hac'ca gitmek amacıyla toplanma noktası olmuştur. Ukrayna'nın en mühim liman şehridir.

Karadeniz havzasının, Samsun'dan sonra en büyük şehridir. Odessa'nın nüfusu; 1.012.500 'dur. 2010'daki nüfus sayımında bu rakam 1.052.101 olarak belirleme edilmiştir.

Uygun Odessa Uçak Bileti

Odessa Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Ukrayna Odesa şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Odessa'ya Ulaşım

Dünyanın pek çok bölgesinden direkt ya da aktarmalı olarak satın alabileceğiniz Odessa uçak biletleri ile bu görkemli kenti doyasıya gezebilirsiniz. Türkiye’den aşağı yukarı 90 dakikalık bir uçuşla gidilen Odessa’ya, 36 saati bulan feribot yolculuğuyla ulaşmak da mümkün.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Soğuk iklimine karşın sımsıcak bir dünyayla karşılaşacağınız bu görkemli şehirde, kültür ve sanat yaşamının keyfini çıkarın.

Odessa Uçak Bileti Fiyatları

Ukrayna ve Türk Havayolları İstanbul'dan Odessa'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Odessa Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Odessa Hava Durumu

ODESSA HAVA DURUMU

Odessa Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Odessa uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
odessa uçak bileti, en uygun odessa uçak bileti, odessa uçak seferleri, odessa uçak bileti fiyatları, istanbul odessa uçak bileti, türkiye odessa uçak bileti, ucuz odessa uçak bileti, en uygun odessa uçak bileti, istanbul ukrayna uçak bileti,