02/02/18

Traveland Turizm Yurtiçi, yurtdışı uygun fiyatlı uçak bileti, vize işlemleri, tatil turları satışı, araç kiralama hizmeti.

Sayfayı Kaydır
TRAVELAND TURIZM
WHATSAPP İLETİŞİM
whatsapp ile iletişime geçmek için bağlantıya tıklayın
En Uygun Ucuz Ukrayna Uçak Biletleri ve Seferleri

Ukrayna Uçak Biletleri

Ukrayna uçak bileti almak için ülkemizin bazı şehirlerinden direk uçuşları seçebileceğiniz gibi bir çok şehirden aktarmalı uçuşlardan da yararlanabilirsiniz. Ülkemizden hemen hemen her gün uçak seferleri düzenlenmektedir. Ukrayna’nın farklı şehirlerine direk uçuşlar düzenlendiği için ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

En ucuz uçak bileti ile direk uçuşlar Ankara’dan yapılmakta ve iki buçuk saat sürmektedir. En uygun uçak bileti fırsatları ile Pegasus, Ukraine Intl Airlines, THY, Azerbaijan Airlines gibi havayolları firmaları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkede bulunan bir çok havalimanına ulaşım sağlanmakta ve bu sayede ülkenin istediğiniz yerine kısa sürelerde gidebilmektesiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Ukrayna Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Ukrayna Uçak Bileti

Ukrayna Hakkında

Avrupa’nın en büyük yüzölçümüne sahip olan Ukrayna, aynı zamanda bölgede Rusya’dan sonra en büyük askeri güce sahip olan ülkedir. Ülke 26 farklı idari bölgeye ayrılmıştır ve başkenti Kiev’dir. Kiev’in yanı sıra Odesa, Donetsk Simferopol, Lviv, Yalta ülkenin en önemli şehirleri arasındadır. Türkiye’ye yakın olması ve turistik açıdan zengin olması ile kültür turları düzenlenmektedir. Bu turlar ülkenin tamamına yapılabildiği gibi önemli şehirleri içinde yapılmaktadır. Ukrayna’nın resmi dili Ukraynacadır. Ukraynacanın yanı sıra ülkede en çok konuşulan diller arasında Rusça gelmektedir. Rusya ile olan tarihi bağlantısı ve sınır komşu olması nedeni ile Rus kültüründen ve mimarisinden etkilenmiştir. Karasal iklime sahip olması nedeni ile kışları özellikle çok soğuk geçmektedir. Bu nedenle özellikle turistik faaliyetler yaz aylarında artmaktadır.

Ukrayna’nın mutfağı kendin özgü yemekleri ile doludur. Bazı yemekleri Türk mutfağı ile benzerlik gösterse de Ukrayna’ya özgü çorba ve ekmekler meşhurdur. Türkiye ile Ukrayna arasında vize muafiyeti bulunduğu için ve mesafe olarak yakın olması nedeni ile yurtdışı seyahatlerde sıklıkla tercih edilen ülkeler arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda Ukrayna’dan da ülkemize yüksek oranda turist ziyaretçi olarak gelmektedir. Ukrayna para birimi ise Ukrayna Grivnası’dır. Türk Lirası Ukrayna Grivnası karşısında çok değerli olmasına karşı şehirde yüksek tutarlar ile alışveriş yapıldığı için bu kur farkı fazla fayda göstermemektedir. Ukrayna’ya ise denizyolu, karayolu ve havayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Karayolu çok uzun sürdüğü ve sınırı geçtikten sonra güvenlik sorunları olduğu için en doğru yol havayolları olacaktır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Ukrayna uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Sırbistan Uçak Biletleri ve Seferleri

Sırbistan Uçak Biletleri

Türkiye ile Sırbistan arasında çeşitli şartlara bağlı vize serbestisi bulunmaktadır. Bu da iki ülke arasındaki ulaşım ağının gelişmesine ön ayak olmuştur. Kara ve demiryolu ile ulaşım sağlanabilir ancak süre olarak uzun bir ulaşım süresi mevcuttur. Havayolları tercih edildiğinde Sırbistan uçak bileti fırsatları ile İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direk uçuşlardan yararlanılabilir.

En uygun uçak bileti imkanları ile THY, Pegasus, Atlas Global, Air Serbia, Tarom, Adria Airways gibi firmalar ile ülkeye ulaşmak mümkündür. Ülkemizden direk uçuşlar düzenlendiği gibi aktarmalı uçuşlardan da yararlanarak size uygun saatlerde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sık yapılan seferler ile Türkiye Sırbistan ulaşım ihtiyacı karşılanmaktadır.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Sırbistan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Sırbistan Uçak Bileti

Sırbistan Hakkında

Avrupa’da bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Sırbistan, tarihi ve kültürel bakımdan zengin bir ülkedir. Günümüzde hala farklı etnik gurupların bir arada yaşamlarını sürdürdüğü bir olma özelliğini taşımaktadır. Ülke Romanya, Macaristan, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Karadağ, Hırvatistan, Arnavutluk ile sınır komşuluğu yapmaktadır. Şehir içi ulaşım konusunda kendisini geliştiren ülke otobüs ve demiryollarına büyük önem vermektedir. Sağlık konusunda ayrı bir özen gösteren Sırbistan, ülkeye gelen turistlere acil durumlarda ücretsiz olarak sağlık hizmeti vermektedir. Sırbistan’a gelen olarak bakıldığında bir çok park, Ortaçağ manastırları ve kalelere sahip olduğu görülür. Bu nedenle turistik amaçla ülkeye geldiğinizde inceleyebileceğiniz ve gezebileceğiniz bir çok alanla karşılaşacaksınız.

Ülkenin en ünlü ve aynı zamanda başkenti Belgrad’dır. Belgrad dışında Novi, Kpaonik, Subotica ülkenin önemli yerleri arasında yer almaktadır. Ülke resmi dili Sırpçadır. Sırpça en çok Rusça ile benzerlik göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce tercih edilir. Özellikle okullarda İngilizcenin yanı sıra Almanca, İspanyolca, Fransızca gidi diller de öğretilir. Ülkenin kuzey ve güney kesimlerinde hava sıcaklığı farklılık gösterebilmektedir. Turizm yaz aylarında daha hareketli olsa da kış aylarında da turist çekmektedir. Sırbistan ekonomisi genel olarak tarıma dayalıdır. Aynı zamanda dış yatırımcılar ile imalat sektörü de gelişmişlik göstermektedir. Ülkede yemek konusunda da bolca et ile yapılan yemeklerle karşılaşabilirsiniz. Et üzerine bir çok kendilerine özgü tarifler ile çeşitli lezzetleri ortaya çıkarmaktadırlar.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Sırbistan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Romanya Uçak Biletleri ve Seferleri

Romanya Uçak Biletleri

Romanya ulaşım ise ülkemizden demiryolu ve havayolu ile sağlanmaktadır. Türkiye ile Romanya arasında vize anlaşması bulunmadığı için vize almanız şarttır. Romanya uçak bileti alarak ülkenin belirli şehirlerine direk ulaşabilirsiniz. En ucuz uçak bileti fırsatları ile direk uçuşlarınız ortalama olarak bir saat beş dakika sürmektedir. Ülkemizden İstanbul’dan sık seferler düzenlendiği için en uygun uçak bileti bulma konusunda sorun yaşanmamaktadır.

Havayolları şirketleri arasında Tarom, THY, direk uçak seferileri düzenlemektedir. Aegean Airlines, Tarom, THY çeşitli noktalardan aktarmalı olarak da uçak seferleri düzenleyerek Türkiye Romanya arasındaki ulaşımı sağlamaktadır. Romanya havalimanlarında şehir merkezine ulaşmak için otobüsler, taksiler ve araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Romanya Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Romanya Uçak Bileti

Romanya Hakkında

Orta Avrupa’nın en önemli ülkelerinden biri olan Romanya, bölgenin en önemli tarım üreticisi konumundadır. Avrupa devletleri arasında en büyük dokuzundu devlet olma özelliği bulunmaktadır. Başkenti Bükreş’tir ve Küçük Paris olarak anılmaktadır. Aynı zamanda yapılan arkeolojik çalışmalardan en eski insan fosillerine de ulaşılmıştır. Ülke tarih bakımından sahip olduğu değerlerin yanı sıra doğal güzellikleri ile de insanları kendine çekmektedir. Yıl boyunca dünyanın her yerinden turistler bu ülkeyi ziyaret ederek doğa ve kültürel güzellikleri görmektedir. Ülkenin resmi dili Rumence’dir. Yabancı dil olarak en çok İngilizce ve Fransızca dilleri konuşulmaktadır. Bu dillerin yanı sıra Almanca ve Macarcada konuşulan diğer diller arasında.

Romanya’nın resmi bir dili olmamakla birlikte en çok Ortodoks dini benimsenmiştir. Romanya her mevsimde farklı bir güzelliğe bürünmektedir. Bu nedenle her mevsim gezilebilecek bir ülkedir. Turizm genel olarak Nisan ve Ağustos ayları arasında daha canlı olmaktadır. Romanya sakinleri yabancılara karşı çok misafirperverdir. Selamlaşmak, tokalaşmak, ziyaretler çok önemli olduğu için insanlar oldukça sosyaldir. Mutfak açısından da çok zengin olan ülke çeşitli ülkelerden etkilenerek kendine has yemeklerini oluşturmuştur. Türkiye, Macaristan, Almanya mutfaklarından etkilenen ülkede yemek menülerine yabancılık çekmezsiniz. Romanya’dan dönüşte ise çeşitli hediyeler alabilirisiniz. El sanatlarının gelişmiş olması ile çömlek, gümüş eşyalar, seramik ve halılar ülkede kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Bu eşyalardan hediyelik eşya olarak her yerde bulmak mümkün olmaktadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Romanya uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Mısır Uçak Biletleri ve Seferleri

Mısır Uçak Biletleri

Türkiye’den Mısır’a yapacağınız seyahatlerde havayollarını tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Mısır uçak bileti ile İstanbul kalkışlı uçak seferlerinden yararlanabilirsiniz. En uygun uçak bileti ile İstanbul’dan Mısır’ın İskenderiye, Hurgada ve Kahire’ye direk uçuşlardan yararlanabilirsiniz. En ucuz uçak bileti ile direk uçuşlarda iki saat on beş dakikalık uçuşlar ile ülkeye ulaşmak mümkündür.

Aktarmalı uçuşlar ise ortalama olarak 10 ile 15 saat arasında değişmektedir. Mısır’a THY, Egyptair, Aegean Airlines, Middle East Airlines gibi bir çok havayolları firmalarının uçak biletlerini bulabilirsiniz. İki ülke arasında sık seferlerin olması ve yolcu talebinin her geçen gün artması en uygun uçak bileti bulmayı daha da kolaylaştırmaktadır.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Mısır Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Mısır Uçak Bileti

Mısır Hakkında

Dünyanın kadim geçmişe sahip ülkelerinden biri olan Mısır, 7000 yıllık tarihi ve Orta Asya’nın en büyük devletlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Aynı zamanda Kuzey Afrika ile Orta Asya’yı birbirine bağlamaktadır. Geçmişte bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan Mısır, Firavun zamanından, Memlük Devleti, Osmanlı, Fransa gibi devletlerin hakimiyetine girmiştir. Özellikle Firavun zamanında inşa edilen tarihi yapılar günümüzde hala sırrını korumaktadır. Tarihinin yanı sıra kültür bakımından da oldukça zengin bir ülkedir. Mısır’ın resmi dili Arapçadır. Arapça dilinden sonra en çok kullanılan ise Suudi Arapçasıdır. Ülkenin yüzde doksanı Müslümandır. Mısır’da iklim ise oldukça sıcak geçmektedir. Kış aylarında sıcaklık sürerken yaz aylarında sıcaklık çok yüksek seviyelere ulaşmaktadır. Bu nedenle ziyaretlerinizi kış ayları olan Ekim Mart aralığında yapmanız daha doğru olabilir.

Mısır’da bir çok tarihi eser bulunmaktadır. Bu nedenle ülkemizden de kültür turları sıklıkla düzenlenerek yurtdışı seyahatleri gerçekleştirilmektedir. Ülke ekonomisinin ciddi bir bölümü turizm gelirlerinden oluşmaktadır. Mısır Piramitleri, hala çözülemeyen sırları ile hala insanların her zaman merak ettiği ve sık ziyaret ettiği yerler arasındadır. Coğrafi olarak Afrika ve Orta Asya arasında köprü görevi gördüğü için Mısır mutfağı da bundan etkilenerek zenginleşmiştir. Her iki kıtadan da lezzetleri Mısır usulü bulma şansınız bulunmaktadır. Mısır’ın başkenti Kahire’dir ve en önemli şehridir. Kahire’nin yanı sıra İskenderiye, Dahab, Şarm El-Şeyh en önemli şehirleri arasında yer almaktadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Mısır uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Malta Uçak Biletleri ve Seferleri

Malta Uçak Biletleri

Malta’ya ulaşım ise ülkemizden havayolları ile sağlanmaktadır. Malta uçak bileti İstanbul çıkışlı olarak rahatlıkla bulunabilmektedir. Sık düzenlenen uçak seferleri sayesinde ülkeye ulaşım sağlanmaktadır. En uygun uçak bileti fırsatları ile uçuşlar iki buçuk saat sürmektedir. Air Malta, THY havayolları firmaları en ucuz uçak bileti imkanları ile direk uçak seferleri düzenlemektedir.

Bu firmaların yanı sıra aktarmalı olarak düzenlene uçuşlarda Aegean Airlines, Lufthansa, Air Baltic, Atlas Global gibi havayolları firmalarından yararlanabilirsiniz. Aktarmalı uçuşlar 10 saat civarında sürebilmektedir. Havalimanı ile şehir merkezi çok yakın olduğu için ulaşım konusunda sorun yaşamadan Malta turunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Malta Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Malta Uçak Bileti

Malta Hakkında

Güney Avrupa’da varlığını sürdüren ve bir ada devleti olan Malta, dünya üzerinde yüz ölçüm olarak küçük devletler arasındadır. Ancak bulunduğu konum ile stratejik, ekonomik ve turizm açısından önemli bir yere sahiptir. Ülkenin başkenti Valletta’dır. İki yüz yıl boyunda İngiliz sömürgesine maruz kalan topraklar günümüzde İngiliz kültürünün çoğunlukta görüldüğü bir yer haline gelmiştir. Ülke sahilleri ile meşhurdur. Deniz tatili yapmak isteyenler için oldukça elverişli olan bu yer yıl içerisinde turizm açısından oldukça yüksek rakamlarda turist çekmektedir. Toplamda beş adadan oluşan devlette Valetta başkentinin yanı sıra Mdina, Victoria şehirleri de oldukça önemli şehirleridir. Ülkenin resmi dili İngilizcedir. Maltaca ise ülkenin ikinci ana dili olarak kullanılmaya devam etmektedir. Ülkeyi her mevsimde ziyaret edebilirsiniz. Her zaman sıcak olan Malta’da yaz aylarında yüksek sıcaklıklar görülmektedir.

Malta, toprak olarak küçük bir devlet olsa da ekonomi olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Finans, gemicilik, turizm, deniz sigortacılığı, taşımacılık alanlarında gelişmiş bir ülkedir. Malta’da hizmet sektörü en çok gelir getiren sektördür. Son zamanlarda turizm adına yapılan tanıtımlar ile Malta dünyada daha çok tanınmakta ve bu da turizmin hareketlenmesini sağlamaktadır. Malta halkı misafirperver ve konuşkan olması ile gelen ziyaretçileri iyi bir şekilde karşılamaktadır. Ülkemizden ekonomik Malta turları da gerçekleştirilmektedir. Bu turlar ile Malta’nın önemli yerlerini gezebildiğiniz gibi denizin ve kumunda tadını çıkarabilirsiniz. 2004 yılında Avrupa Birliğine katılan Malta, Euro para birimini kullanmaktadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Malta uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Kırgızistan Uçak Biletleri ve Seferleri

Kırgızistan Uçak Biletleri

Kırgızistan’a ulaşım ise ülkemizden havayolları ile yapılabilmektedir. Kırgızistan uçak bileti alabileceğiniz firmalar arasında Aeroflot, THY, Onur Air, Air Astana, Atlas Global, Tarom, Air Manas bulunmaktadır. En uygun uçak bileti ile yapacağınız direk uçuşlarda ulaşım beş saat civarında sürmektedir. En ucuz uçak bileti imkanları ile aktarmalı uçuşlar ise 1 güne kadar çıkabilmektedir.

Havayolları şirketleri ile yapacağınız uçuşlarda ülkemizden İstanbul’dan hemen hemen her gün uçak seferleri düzenlenmektedir. Aynı zamanda diğer illerimizden de İstanbul aktarmalı uçak seferlerinden de yararlanabilirsiniz. Kırgızistan ile Türkiye arasında 30 güne kadar vize muafiyeti bulunduğu için herhangi bir vize işlemi gerçekleştirmeden ülkeye ulaşım sağlayabilir ve bu süre içerisinde gezinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Kırgızistan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Kırgızistan Uçak Bileti

Kırgızistan Hakkında

Kültürel zenginliklerinin yanı sıra doğal güzellikleri ile insanları kendine çeken Kırgızistan aynı zaman bağımsız 7 Türk devletinden biridir. Ülkede %64 oranında Kırgız nüfusu bulunmaktadır. Diğer kalan kesimde ise Özbekler, Ruslar, Tatarlar, Kazaklar, Uygurlar ve Ukraynalılar yer almaktadır. Ülkenin başkenti Bişkek’tir. Başkentin yanı sıra Oş, Talas Kırgızistan’ın önemli şehirleri arasında yerini almaktadır. Özellikle Oş, çok eski tarihi eserlere ev sahipliği yapması ile önemli bir yere sahiptir. Ülkenin resmi dili Kırgızca’dır ve bu dil Türkçeye, Özbekçeye, Türkmenceye benzerlik göstermektedir. Kırgızistan’ın kuzey kesiminde yoğun bir şekilde Rus vatandaşı nüfusu bulunmaktadır. Rusçada ülkede konuşulan diller arasındadır ancak en yaygın olan yabancı dil ise İngilizcedir.

Kırgızistan’da inanılan en yaygın dil %80 oranı ile İslam’dır. Daha sonra Hıristiyanlık, Budizm gelmektedir. Trekking sporu tutkunları için ülke özellikle Haziran, Eylül aylarında oldukça elverişli olduğu için bu mevsimlerde turizm açısından oldukça yoğun olmaktadır. Özellikle ülkenin başkentinde bu mevsim aralığında sıcaklıklar çok yüksek olduğu için bahar aylarının tercih edilmesi sıcaklardan kaçmanın yolu olabilir.

Ülkemizde yapılan kültür turları ile de bu ülkenin çeşitli bölgelerini gezme imkanı bulabilirsiniz. Kırgızistan’ın en önemli iki gelir kaynağı tarım ve turizmdir. Tarımın yanı sıra turizm konusunda kendini geliştiren ülke her yıl milyonlarca turist almaktadır. Buda ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda maden sektöründe yapılan yatırımlar ile maden işletmeciliği konusunda da kendini geliştirmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Kırgızistan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Kazakistan Uçak Biletleri ve Seferleri

Kazakistan Uçak Biletleri

Kazakistan ulaşım ise ülkemizden havayolları ile sağlanmaktadır. Kazakistan uçak bileti alabileceğiniz havayolları firmaları arasında Ukraine Intl Airlines, Jsc Aircompany Scat, Aeroflot, Air Astana, Atlas Global, Onur Air, THY gibi havayolları şirketleri bulunmaktadır. En uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanarak sizlerde Kazakistan uçuşlarınızı ekonomik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi direk ve aktarmalı uçuşlardan yararlanabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti ile direk uçuşlar 4 saat civarında sürerken aktarmalı uçuşlar ise aktarmanın yapılacağı ülkeye göre uçuş süreleri bir güne kadar çıkmaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri yapıldığı gibi taksi ve araç kiralama ile ulaşım sağlamakta mümkündür. En Uygun Ucuz Kazakistan Uçak Bileti satın almak için bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Kazakistan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Kazakistan Uçak Bileti

Kazakistan Hakkında

Türk ve Müslüman ülkeleri arasında en büyük toprağa sahip olan Kazakistan, 5 coğrafi bölgeye ayrılmıştır ve 14 eyalete sahiptir. Ekonomisi çoğunlukla yer altı zenginliklerini ihraç etmesi ile gelişmektedir. Petrol, uranyum, altın, demir açısından oldukça zengin olan ülke bu madenleri ihraç ederek ciddi ihracat gelirleri elde etmektedir. Kazakistan’ın başkente Astana’dır. Ülkenin en büyük ikinci önemli şehri ise Astana öncesinde başkent olan Almaata şehridir. Kazakistan’ın diğer önemli şehirlerinden başlıca olanları ise Baykonur, Karaganda, Taraz, Atyrau, Çimkent, Semey, Pavlodar şehirleridir. Ülke resmi dil olarak iki dili kabul etmiştir. Birinci dilleri Kazakçadır ve ülkenin geniş bir kesiminde kullanılmaktadır. Diğer resmi dil ise Rusçadır. Rusça daha çok resmi işlerde ve ticarette kullanılan dil olarak geçmektedir.

Ülkenin resmi bir din tanımı olmamasına karşı nüfusun %70’i Müslümandır ve geri kalan kısım ise Hıristiyan, Yahudi, Budist dinlerindendir. Karasal bir iklime sahip olan ülkeye yaz aylarında gitmeniz daha uygun olacaktır. Kış aylarında sert hava şartları ile bilinmektedir. Ülkemizden çeşitli zamanlarda Kazakistan turları da düzenlenmektedir. Kazakistan mutfağı daha çok et ve süt ürünleri ile donatılmıştır. Kendine özgü bir çok yemeğe sahip olan ülkede lezzetli yemekler tatmak mümkündür. Ülkeden kendinize ve sevdiklerinize alacağınız hediyeler arasında ise ahşap, deri, keçeden yapılan aksesuarların yanı sıra gümüş ve altından yapılan aksesuarlarda tercih edilebilir. Keçe hediyelerden özellikle çadır ve deve figürleri hediyelik eşyalar arasında ünlüdür.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Kazakistan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz Katar Uçak Biletleri ve Seferleri

Katar Uçak Biletleri

Türkiye’den Katar’a en ulaşmak için en güvenli yol havayollarıdır. Katar uçak bileti alabileceğiniz havayolları firmaları arasında Middle East Airlines, THY, Pegasus, Royal Jordanian, Qatar Airways, Asiana Airlines gibi firmalar bulunmaktadır. İstanbul ve Ankara şehirlerinden direk uçuşlar haftanın her günü gerçekleştirilmektedir. Direk yapılan uçuşlarda uçak seferleri dört saat yirmi beş dakika sürmektedir

En uygun uçak bileti imkanları ile yapacağınız aktarmalı uçuşlar da ise aktarmanın yapılacağı noktalara göre uçak seferi süresi uzamaktadır. En ucuz uçak bileti fırsatları ile Katar’ın Doha şehrine iniş yapılabilmektedir. Havalimanından şehri merkezine otobüs, araç kiralama veya taksi ile ulaşmak mümkündür. Türkiye ile Katar arasında yapılan sık uçak seferleri ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. En Uygun Ucuz Katar Uçak Bileti almak için bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun Katar Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz Katar Uçak Bileti

Katar Hakkında

Arap Yarımadası’nda bulunan ve aynı zamanda bir Basra Körfezi ülkesi olan Katar, 1971 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin resmi dili Arapçadır. Resmi dilin Arapça olmasına rağmen ülkede yaşayan bir çok farklı ulustan yabancının olması farklı dillerin de konuşulmasına neden olmaktadır. İngilizce, Fransızca, Urduca gibi diller sıklıkla konuşulan diller arasında yerini almaktadır. Başkenti Doha olan Katar, 2022 yılında FIFA Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan ilk Arap ülkesi olma özelliği de taşımaktadır. İklim olarak bölgedeki iklimle aynı havayı taşımaktadır. Yaz ayların sıcak havanın çok yüksek olması ile genel olarak akşamları dışarı çıkılmaktadır. Turistik geziler kış aylarında yapıldığında daha serin bir hava turistleri bekleyecektir

Katar ekonomisi önceleri balıkçılık ve inci üzerine kuruluyken 1940’lı yıllarda petrolün bulunması ile petrol üreticisi ağırlıklı bir ekonomiye sahip olmuştur. Petrolün yanı sıra doğal gaz rezervi olarak dünya üzerinde en büyük rezerve sahip ülkeler arasındadır. Buda ekonomik gücün artmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda ülkede yaşayan kişinin az olması ile de ekonomik güç bireyler arasında da görülmektedir. Katar mutfağı Ortadoğu mutfağı ile paralellik gösterse de ülkede Çin, İtalyan ve Hint mutfağı çeşitlerini de bulabilirsiniz. Türkiye ile Katar arasında vize anlaşması vardır. Özellikle diplomatik, hizmet ve hususi pasaporta sahip Türk Vatandaşları vizesi girebilmektedir. Diğer pasaport sahipleri ise belirlenen şartlar doğrultusunda ülkeye kolay bir şekilde giriş yapabilmektedirler.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz Katar uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz İtalya Uçak Biletleri ve Seferleri

İtalya Uçak Biletleri

Türkiye’den İtalya’ya gitmek içinse denizyolunun yanı sıra havayolları da tercih edilmektedir. İstanbul ve Ankara illerinden her gün uçak seferleri düzenlenmektedir. İtalya uçak bileti ile uçuş seferlerine katılabileceğiniz havayolları şirketleri arsında THY, Lufthansa, TAP Portugal, Aegean Airlines, Pegasus, Alitalia bulunmaktadır.

En uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanarak direk uçuşlar ile iki buçuk saatte İtalya’ya ulaşmanız mümkün. En ucuz uçak bileti ile Roma, Napol, Bari ve Milano’ya direk uçuşlardan yararlanabilirsiniz. Direk uçuşların yanı sıra aktarmalı uçuşlarla da ülkenin çeşitli şehirlerinde bulunan havalimanlarına havayolları ile hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. En Uygun Ucuz İtalya Uçak Bileti almak için bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun İtalya Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz İtalya Uçak Bileti

İtalya Hakkında

Unesco Dünya Mirasları üzerinde dünya rekorunu elinde tutan İtalya, 51 adet mirasa sahip bir ülkedir. Buna paralel olarak dünya üzerinde en çok ziyaret edilen ülkeler arasında yerini almaktadır. Roma İmparatorluğu’na ev sahipliği yaptığı için Avrupa’nın en önemli eserlerini barındırmakta bu nedenle de tarihi ve kültürel zenginliğe sahip olmaktadır. İtalya kendi içerisinde 20 bölgeye ayrılmıştır. Başkenti Roma’dır. Roma aynı zamanda turistik olarak en ünlü şehirleridir. Roma’dan sonra gelen Bari, Venedik, Palermo, Milano ülkenin en çok bilinen ve en çok turist çeken şehirleri arasındadır. Ülkenin resmi dili İtalyancadır ve yabancı dil olarak İngilizce, İspanyolca ve Fransızca yaygın olarak kullanılan diller arasındadır.

İtalya’nın güney kesimleri ılıman bir iklime sahip olduğu için her mevsim gidilebilmektedir. Özellikle ülkemizde kış ayları yaşanırken daha sıcak bir yerde tatil yapmak istediğinizde bu bölgeleri seçebilirsiniz. Turizm açısından gelişmiş bir ülke olması nedeni ile ülkemizden de sıklıkla kültür turları düzenlenmektedir. İtalya aynı zamanda ekonomik yönden de oldukça gelişmiş bir ülkedir. Avrupa bölgesinin sayılı ekonomiklerinden birine sahip olup sanayi, tekstil, nakliye ekipmanları, giyim, tütün ve kimyasal gibi farklı alanlarda ihracat yapmaktadır. Dünya genelinde İtalyan kültürü de en çok merak uyandıran kültürler arasında yerini almaktadır. İtalyan kültürünün belirgin özellikleri ve sinema sektöründe bunu iyi yansıtmaları diğer ülkelerde yaşayan kişilerin merakını uyandırmaktadır. Aynı zamanda herkesin çok yakından bildiği gibi İtalyan yemekleri de kendine has lezzeti ile gelen misafirlerinin ilgisini çekmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz İtalya uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz İsviçre Uçak Biletleri ve Seferleri

İsviçre Uçak Biletleri

İsviçre’ye ülkemizden havayolları ile ulaşım sağlanmaktadır. Türkiye’den Zürih, Basel, Cenevre şehirlerine direk uçuşlar gerçekleştirildiği gibi aktarmalı olarak da uçak seferleri düzenlenmektedir. İsviçre uçak bileti alabileceğiniz havayolları firmaları arasında Adria Airways, THY, Royal Jordanian, Croatia Airlines, Aeroflot, Swiss, Tarom gibi havayolları şirketleri bulunmaktadır.

En uygun uçak bileti fırsatları ile ülkenin farklı şehirlerine gerçekleştirilen uçak seferlerinden yararlanabilirsiniz. En ucuz uçak bileti imkanları ile direk uçuşlar İstanbul ve Ankara’dan yapıldığı gibi diğer şehirlerden aktarmalı uçuşlarda yapılmaktadır. Havayolları şirketlerinin aktarma yaptığı havalimanına göre de uçuş süreleri değişmektedir. Direk uçuşlar üç saat beş dakika sürmektedir. Aktarmalı uçak seferleri ise 15 saate kadar çıkabilmektedir. En Uygun Ucuz İsviçre Uçak Bileti almak için bizi arayın.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun İsviçre Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz İsviçre Uçak Bileti

İsviçre Hakkında

İsviçre, Avrupa ülkeleri arsında küçük bir yüz ölçümüne sahip olsa da tarihi ve doğası ile insanların dikkatini çekmektedir. Dünya siyaseti gündeminden uzak gibi görünse de kendi imkanları ile silahsızlanma gibi konularda roller oynamaktadır. Bern, İsviçre’nin merkezidir. Bern’in yanı sıra önemli şehirleri arasında Zürih, Basel, Cenevre bulunmaktadır. Ülke Almanya, İtalya, Fransa, Avusturya ve Lihtenştayn ülkelerine sınır komşusudur. İsviçre’de resmi dil olarak 4 farklı dil kullanılmaktadır. En yaygın dil ise Almancadır. Geriye ise İtalyanca, Fransızca ve Romanca dilleri yerini almaktadır. İklim olarak özellikle kış aylarında kış sporlarından olan kayak insanların ilgi odağı olmaktadır. Kayak sporu için kış aylarını tercih ederken kültürel turlarınız için sonbahar aylarını tercih edebilirsiniz. Sonbahar aylarında yağışlar azaldığı için rahat bir gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Kültür bakımından zaman içerisinde çevre ülkelerden etkilenmiş olsa da kendine has olan kültürünü korumayı başarmıştır. İsviçre mutfağı ise kendi içerisinde değişiklik göstermektedir. Her bölgenin kendine özgü lezzet çeşitleri bulunmaktadır. Ülke gezinizde bu lezzetlerden tadabilirsiniz. İsviçre gezilerinizde alınacak hediyelerin başında çikolata gelmektedir. Ünlü İsviçre çikolatası dünya çapında ün yaptığı için sık tercih edilen hediye alabileceğiniz bir üründür. Çikolatanın yanı sıra farklı peynir çeşitleri de bölgeye özgü ürünler arasında alınabilmektedir. Türkiye ile İsviçre arasında vize muafiyeti bulunmadığı için ülkeyi ziyaret edecek olanlar önceden vize alması gerekmektedir. Vize sonrası ulaşım sağlanmaktadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz İsviçre uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz İsveç Uçak Biletleri ve Seferleri

İsveç Uçak Biletleri

Türkiye’den İsveç’e yapılacak olan seyahatlerde ise havayolları kullanılmaktadır. İstanbul ve Ankara illerimizden direk uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir. İsveç uçak bileti imkanları sayesinde ülkemizden direk uçuşlardan yararlanabileceğiniz gibi aktarmalı uçuşlardan da yararlanarak farklı şehirlerden İsveç’e ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun uçak bileti fırsatlarını yakalamak içinse uçuş tarihinizden önce uçak biletlerinizi almanız büyük indirimler kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

En ucuz uçak bileti ile THY, Atlas Global, Pegasus, Air Serbia, TAP Portugal, Nacil Air India, Scandinavian Airlines gibi havayolları firmaları ile ülkeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’den direk ve aktarmalı uçuşlar ile İsveç’in bir çok şehrinde bulunan havalimanlarına uçak seferleri ile gitmeniz mümkündür. İki ülke arasında gerçekleştirilen sık uçak seferleri ile ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. En Uygun Ucuz İsveç Uçak Bileti almak için bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun İsveç Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz İsveç Uçak Bileti

İsveç Hakkında

İsveç, İskandinav Yarımada’sında bulunan en önemli ülkelerden biridir. Norveç, Finlandiya, Danimarka ülkeleri ile sınır komşusudur. Ekonomik yönden oldukça gelişmiş olan ülke refah bakımından yüksek bir yaşam kalitesine sahiptir. 20 adet şehre sahip olan ülke 290 belediyeyi barındırmaktadır. Stockholm, İsveç’in başkenti ve aynı zamanda en kalabalık şehridir. Başkentin yanı sıra Göteborg, Malmö şehirleri ülkenin diğer önemli şehirleri arasında yerini almaktadır. İsveç’in dili 2009 yılında onaylanarak resmi bir şekilde İsveççe olmuştur. Ancak İsveççenin yanı sıra beş azınlığında farklı dilleri de konuşulmaktadır. İsveç’i ziyaret edeceğiniz mevsimi seçerken de dikkat edilmesi gerekir. Çünkü kış aylarında hava çok soğuk olmakta ve -40 dereceleri görmektedir. Bu nedenle özellikle turistik gezileri yaz aylarında yapmak daha doğru olacaktır. Yaz aylarında hava daha ılık ve günler uzun olmaktadır.

İsveç ekonomi olarak otomotiv, finans, telekomünikasyon, ilaç sektörü gibi sektörlerde öncüdür ve bu sayede dünya üzerinde en zengin yedinci ülke olma özelliğini taşımaktadır. İnsan ömrünün en uzun olduğu ülkeler arasında yer alan İsveç, kültür bakımından da oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. İsveç mutfağı ise çok farklı olmasa da et, süt ve patates türevleri ile yapılan yemeklerle farklı lezzetler ortaya çıkmaktadır. Türkiye ile İsveç arasında vize muafiyeti bulunmamaktadır. Bu nedenle İsveç’i ziyaret edeceklerin önceden vize alması gerekmektedir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz İsveç uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.


En Uygun Ucuz İran Uçak Biletleri ve Seferleri

İran Uçak Biletleri

İran’da ulaşım ise genel olarak havayolları ile gerçekleştirilmektedir. İran uçak bileti ülkemizde rahatlıkla bulunabilen hatlardan biridir. En uygun uçak bileti ile İran’ın bir çok şehrine uçuşlar düzenlenmektedir. Genle olarak THY, Qatar Airways, Azerbaijan Airlines, Air Astana, Lufthansa, Mahan Air ve daha bir çok uçak ile İran’a direk uçuş seferleri bulabileceğiniz gibi aktarmalı olarak da uçak seferlerinden yararlanabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti için özellikle erken bilet almayı tercih ettiğinizde çok uygun fiyatlara İran’a ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan direk uçuşlar ortalama 3 saat sürerken aktarmalı uçuşlarda süre 10 saat civarına çıkabilmektedir. Uçak biletleri internet üzerinden rahatlıkla alınabilmektedir. Böylelikle İran’a gitmek için sadece interneti kullanarak bilet alabilirsiniz. En Uygun Ucuz İran Uçak Bileti almak için bizleri arayınız.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla En Ucuz Uygun İran Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
En Uygun Ucuz İran Uçak Bileti

İran Hakkında

Dünyanın süreklilik sağlayan en eski medeniyetlerinden biri İran’dır. M.Ö. 4000’li yıllara dayana tarihi ile köklü bir geçmişe sahiptir. Buna paralel olarak da tarihi yapılar, kültürel miraslar açısından oldukça zengin bir ülke olan İran Avrasya’nın merkezi konumundadır. İran’ın başkenti Tahran’dır. 31 adet idari bölgeye ayrılan ülkenin diğer önemli şehirleri ise İsfahan, Meşhed, Urumiye, Horosan, Tebriz illeridir. Ülke Türkiye, Afganistan, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan ve Ermanistan’a sınırdır.

İran’da resmi dil Persçe olmasının yanı sıra Arapça, Ermenize, Türkçe, İran Azericesi konuşulan diller arasındadır. Ülkeyi ziyaret etmek içinse mevsim olarak yaz aylarını tercih edebilirsiniz. Dağlık bir araziye sahip olması nedeni ile yaz aylarında çok yüksek sıcaklıklar görülmemektedir. Ancak Hazar Denizi kıyılarında yaz aylarında hava sıcaklıkları daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle gideceğiniz yere göre mevsim tercihlerinizi yapmanız daha uygun olacaktır.

İran’da Türk, Arap ve Fars mutfağı etkin olarak tercih edilmektedir. Fast Food kültürünün de hızlı yayıldığı ülkede yemek konusunda bir zenginlik ile karşılaşacaksınız. İran gezilerinizde sevdiklerinize ve kendinize alabileceğiniz hediyelik eşyalar başında meşhur İran halısı bulunmaktadır. İpek kumaşlar, seramik sanatı ve bakır sanatı ile ortaya çıkan ürünlerde diğer hediyelik eşyalar arasında yerini almaktadır. Ülkenin başkenti Tahran’da bir çok gezilecek mekan bulabileceğiniz gibi İsahan, Şiraz gibi şehirlerini de gezi programınıza katmanız önerilir. Bu yerlerde bir çok tarihi eser görebilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz En uygun ucuz İran uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.