12/20/17

Traveland Turizm Yurtiçi, yurtdışı uygun fiyatlı uçak bileti, vize işlemleri, tatil turları satışı, araç kiralama hizmeti.

Sayfayı Kaydır
--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
St Petersburg Uçak Bileti

Ucuz St Petersburg Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla St Petersburg Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
St Petersburg Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

St Petersburg Hakkında

Rusya, 7 federal eyaletten oluşmaktadır. Finlandiya Körfezi’nin doğusunda Neva Nehri üstünde tespit edilen Saint Petersburg, Rusya’nın kuzeybatı vilayetinde bir şehirtir. Uluslararası ve ulusal demiryolları ağına sahip St. Petersburg, ülkenin en mühim ulaşım merkezidir.

Sahip bulunduğu Irmak limanlarının yanında St. Petersburg, Baltık Denizi’ndeki en mühim liman şehirlerinden biridir. 1917 Rus Devrimi’ne kadar 200 sene süresince ülkeye başşehirlik yapmıştır. Ülkenin ikinci en büyük şehri ve Avrupa’ya açılan penceresidir. Kent merkezi, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır

St Petersburg'da Gezilebilecek Yerler
Kentin mimari yapısı, St Petersburg’a ihtişamlı bir görüntü verir. Uzun bulvarlar, saraylar, geniş alanlar, dekoratif heykeller ve demir parmaklıklar, halk anıtları, parklar ve bahçeler, şehrin görsel imajında en büyük paya sahiptir. Neva Nehri’ndeki köprüler, kanallar ve bentler, St Petersburg’u başka dünya şehirlerinden ayrı kılar. Tüm bu yönleriyle St Petersburg, Kuzey’in Viyana’sı olarak adlandırılır.

Lteyny Prospekt ile Vyborgsky bölgesini birbirine bağlayan “Liteyny Köprüsü”, Neva Nehri üstündeki ikinci köprüdür. Bu köprü geceleri göz kamaştırıcı bir görüntüye bürünür.

Kent merkezinde yer alan “Catherina the Great Statue” (Büyük Catherina Heykeli), meydandaki en mühim heykellerden biridir.

Kent merkezinde tespit edilen “Yaz Sarayları (Summer Palaces)”nın önündeki “Yaz Bahçesi”, şehrin en eski parkıdır. Fontanka, Moika ve Swan Kanalı’nı içine alan ve ismini Great Peter’in Yaz Saray’ından alan bu park müthiş manzaralarıyla ilgi çeker.

Kentin batısında yer alan “Petrodvores Sarayları”, Peter the Great (Büyük Peter) doğrulusunda inşa edilmiştir. Bulunduğu alanın büyük bir bölümü fıskiyelerle kaplıdır. Grand Palace (Büyük Saray), Büyük Şelale, Su Bulvarı, Monplaisir (Büyük Peter’in orijinal villası) ve daha pek çok görkemli bina bu haşmetli kompleksin içersinde yer alır.

Admiralteysky‘de tespit edilen St. Isaac Katedrali şehrin görüntüsüne renk katan, altın ve granitten yapılma bir kubbeye sahiptir.

Kentte tespit edilen Hermitage Müzesi, Çarlık Rusyası'na ait özel sanat koleksiyonlarıyla dünyanın en büyük müzelerindendir. Kent merkezinde yer alan Rus Müzesi, Rus kültürü ve sanatını yansıtır.

St Petersburg'da Kültür ve Eğlence
St. Petersburg varlıklı bir kültüre sahiptir. Tiyatrolar, konser salonları, galeriler ve edebi yapıtlar şehir kültürünün asli bileşenleridir.

St. Petersburg, 40’dan çok tiyatroya ev sahipliği yapar. Dünyaca ünlü Mariinsky Tiyatrosu, geleneksel şehir kültürünün merkezidir. Alexandrinsky Tiyatrosu, St. Petersburg’daki en eski drama tiyatrosudur. Klasik Rus Draması’ndan en mühim misaller burada gerçekleştirilir. Mussorgsky Opera Evi, şehrin ikinci en büyük müzikal sahnesidir.

Akimov Komedi Tiyatrosu, gülünç oyunlarının sahneye konduğu en mühim yerdir. Bolshoy Kukla Tiyatrosu, çocuklara özgü oyunlarıyla ön plana çıkar. Müzikal Salon (Musical Hall), hafif müzik performanslarının şehirdeki en mühim merkezidir.

Bosse's House (Bosse’nin Evi), Karnaval, Buz Sarayı, Lensoviet Kültür Sarayı, Belediye Kültür Merkezi, Oktyabrsky ve The Philharmonia şehirdeki büyük ve çağdaş konser alanlarıdır.

Kent çok sayıda sanat galerisine ev sahipliği yapar. Ross Fotoğraf Galerisi, Art-Gorod, D–137, Mikhaylov Galerisi, Palitra Galerisi ve Anna şehrin sanat merkezlerindendir.

St. Petersburg, Dostoyevsky’nin Romanlarında ve Pushkin’in şiirlerinde bahsi geride bıraktığımız bir şehirtir. Dostoyevsky, St Petersburg için, “Dünyanın en sakin şehri” der.

Kışın, tiyatro ve film festivalleri şehri olan St. Petersburg, yazın eğlence mekânlarıyla bambaşka bir atmosfere sahip olur. Beyaz Geceler Dans Festivali, Russian Winter Festival, Goodbye Russian Winter Festival ve Osenie Ritmy (Sonbahar Ritimleri) Uluslararası Caz Festivali şehirde düzenlenen en mühim festivallerdendir.

Futbol, dinlenme, kayak, sandal sefası ve yüzme de şehrin başlıca eğlence aktiviteleri arasında konumunu almıştır.

St Petersburg'da Yeme İçme
Geleneksel Rus mutfağı, şehir mutfağının en mühim parçasıdır. Son senelerde gerçekleşen ekonomik reformla beraber şehir mutfağı, kendini dünya mutfağıyla birleşik duruma getirmeye başlamıştır. Kafkas, vejetaryan, Japon, Çin, İtalyan ve Avrupa mutfaklarından lezzetler şehir mutfağının uluslararası yönünün en mühim unsurlarıdır. Pizza ve fast food’un, şehrin yeme kültürü üstündeki tesiri giderek artmaya başlamıştır. Buğday, yulaf ve darı şehir mutfağının başlıca malzemeleridir. Noel hindisi, buğday Kasha, kızartmalar, domuz eti, rengeyiği eti kızartması, ekşi soslu sıcak çorbalar, tuzlu mantar, kızartılmış ördek eti ve etli jöleli Pelmeni, şehrin başlıca lezzetlerindendir.

Votka Rusların en tanınmış içeceğidir. Rusya aynı vakitte önde gelen şarap üreticilerinden biridir. Bunun natural bir neticesi olarak şarap şehir sakinlerinin başlıca seçimleri arasında konumunu alır. Ayrıca, şehrin geniş ölçekli meşrubatleri arasında çayın özel bir yeri vardır. Siyah çay, en çok tercih edilen çay çeşididir. Kahve pek tanınmış değildir.

St Petersburg'da Alışveriş
Kent alış veriş aleminde Avrupa modası ve ulusal hediyelik eşya kültürü hâkimdir. Moda giyim mağazaları, hediyelik eşya dükkânları, ayakkabı mağazaları, yiyecek marketleri, kitapçılar ve kürkçüler, şehir alış veriş kültürünün en mühim parçalarıdır. Perakende satış o kadar süregelen olmasa da kitaplar ve ucuz müzik ürünleri, şehir alış verişini canlandırmaktadır.

“Shopping World”, 50 moda salonuyla, şehrin en mühim alış veriş merkezlerinden biridir. Bu çatının altında butikler, hediyelik eşya, giysi, ayakkabı, mücevher ve aksesuar satan dükkânlar ve çok sayıda galeri yer alır

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Bolshoy Gostiny Dvor, besin ve ev ürünlerinin toptan ve perakende satışının yapıldığı bir merkezdir. Bu alış veriş merkezi 40.000’in üstünde markaya ev sahipliği yapar. Burada, DLT, Moskovsky, Passage Trading House (Ticaret Evi Pasajı) ve daha pek çok mağaza bulunur.

Kent merkezindeki Kuznechy Pazarı, şehrin en renkli ve en mühim alış veriş piyasasıdır. Bu yiyecek ve meşrubat piyasası en iyi sebze ve meyvenin satıldığı yerdir. Pazarın atmosferi ziyaretçileri büyüler. Geleneksel smetena (ekşi krema), lezzetli bal tipleri ve her türlü meyve bu pazardan satın alınabilir.

Uygun Petersburg Uçak Bileti

Petersburg Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Petersburg şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

St Petersburg'a Uçak ile Ulaşım

Rusya’nın batısında, Moskova’ya 715 km mesafede tespit edilen St. Petersburg’a ulaşmanın en basit yolu hava yolu yolculuğunu seçmek. İstanbul Atatürk Havalimanı ve Antalya Havalimanı’ndan derli toplu olarak direkt uçak seferleri bulunuyor. Bunun amacıyla Saint Petersburg uçak bileti alternatiflerine göz atmak gerekiyor. Avrupa’nın belli başlı kentleri ve Rusya’nın başka şehirlerinden aktarmalı yolculuk gerçekleştirme da mümkün. Tren ve karayolu da alternatifler arasında.

Görkemli mimari yapıları, köklü tarihi geçmişi, müzeyi andıran sokak ve caddeleriyle, Kuzeyin Venedik’i St. Petersburg, Rusya’nın en güzel şehirlerinden biri. Bu güzel kenti ziyaret etmek amacıyla derhal şimdi harekete geçin!

St Petersburg Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot ve Türk Havayolları İstanbul'dan St Petersburg'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel St Petersburg Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

St Petersburg Hava Durumu

ST. PETERSBURG HAVA DURUMU

St Petersburg Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz St Petersburg uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti pegasus, moskova antalya uçak bileti, istanbul moskova uçak kaç saat, ankara moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti aeroflot, moskova otel fiyatları, rusya uçak bileti fiyatları, antalya moskova charter uçak bileti, türk hava yolları, thy moskova, en uygun moskova uçak bileti, ucuz moskova


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Kazan Uçak Bileti

Ucuz Kazan Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Kazan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Kazan Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Kazan Hakkında

Bugün Özerk Tataristan’ın başşehri olan Kazan, Altın Orda hanlarının da baş şehriydi. 1005 senesinde kurulan Kazan, 2005 senesinde bininci yaşını coşkuyla kutladı. Kentin pek çok yeri bu tebrik amacıyla yenilendi. Kent, Rusya’da İslam’ın merkezi olarak biliniyor. Bugün halkın yüzde 52’si Tatar, yüzde 38’i Rus, yüzde 2’si Çuvaş ve yüzde 1’i de Ukrayna kökenli.

Kentte bilhassa İslam ve Ortodoks kilisesine ait yapıtlar bulunuyor. 2005 senesinde Avrupa’nın en büyük camii Kazan’da hizmete açıldı. Kentin Tatar bilhassari taşıyan kuleleri, müzeleri, el sanatlı ahşap camileri, tarihi kiliseleri ve eski mahalleleri hâlâ ayakta. Dev blok yapılar ve geniş bulvarlar da Sovyet zamanının simgeleri olarak yaşıyor.

Kazan'da Gezilebilecek Yerler
Tatar hanlarının saraylarını, yönetim binalarını, cami ve medreseleri, bey konaklarını barındıran Kazan Kalesi, Ruslar doğrulusunda yıkıldı ve daha sonra Kremlin adıyla tekrardan inşa edildi. Ahşap surların yerine, yeni surlar yapıldı.

O devirden şu zamana kadar ayakta kalmayı başarabilen bir tek Süyümbike Kulesi oldu. Yedi katlı ve 75 metre olan bu kule, son Tatar hanlarından Sefa Giray’ın hatunu Süyümbike adına inşa edilmiş. Kulenin derhal ardında Tatar kaanlarına ait mozoleler de görülebilir.

Kul Şerif Camii, Kazan Hanlığı’nın en muhteşem yapısıydı. Mimari olarak o kadar eşsizdi ki, Ruslar Moskova’daki ünlü rengârenk Vasili Kilisesi’ni bu camiyi numune alarak inşa etti. Cami, şehri işgal eden Korkunç İvan doğrulusunda yıkılmıştı. Şimdi Kremlin’in duvarlarının ardında artan sekiz minareli Kul Şerif Camii, birkaç sene evvelce eskisinin yerine Tataristan’ın simgesi olarak inşa edildi.

İdil (Volga) Nehri, Kazan’ı taçlandıran bir su cenneti. Şehrin çevresindeki başka nehirler, göller, barajlar da hesaba katılırsa Kazan amacıyla suların labirentinde bir şehir denebilir. Tatarların “İtil Suu” dediği Volga, çoğu noktada güzel şehir görünümü sunuyor.

Kazan'da Kültür ve Eğlence
Kazan, kültürü ve mimarisiyle Tataristan’ın bir simgesi. Tarihi 1000 sene geriye gittiği ve o dönemde Rus şehri bulunmadığı düşünülürse, ne kadar köklü bir kültür yaşattığı anlaşılabilir. Tarihçiler, şehri kuranların Türk boylarından Kıpçaklar ve Bulgarlar bulunduğu üstünde hemfikir.

Tatarlar, Rus devriminin ilk senelarında, 1923 senesinde İslam’ın bu topraklara girişinin 1000. senesini coşkuyla kutlamışlardı. O senelerde Bolşevik Partisi, Tatarlara gereksinim duyduğundan daha yumUşaktı. Fakat sonraları bağımsızlık üstüne büyük bir baskı kuruldu.

Her şeye karşın Kazan’ın kimliğini korumasını sağlayan, Moskova ve Petersburg üniversitelerinden sonra Rusya’nın üçüncü büyük üniversitesi Kazan’ın, Tatar aydınlanmasını desteklemesi oldu. Kazan Üniversitesi dinde reformdan kadın haklarına, bilimden laikliğe her alanda düşünme ve münakaşa olanakları sundu. Kazanlı düşünür ve öğretmenler, Rusya’daki bütün Müslümanların siyasi ve kültürel liderliğini üstlendiler.

Kazan’da eğlence denince akla daha çok Rus tipi geliyor. Kentin merkez caddesi Bauman eğlencenin de merkezi. Gerek cadde boyunca, gerekse onu kesen sokaklarda pek çok gece kulübü ve disko bulunuyor. Genç nüfusun yoğun bulunduğu Kazan’da bilhassa diskolar rağbet görüyor. Gece yarısına kadar kafelerde de hareketlilik yaşanıyor. Cadde üstünde sokak ressamları ve müzisyenler görmek mümkün.

Kazan'da Yeme İçme
Tataristan denince akla ilk gelen yemek tabii ki Tatar böreği. Türkiye’deki çiğ böreğe benzeyen Tatar böreğini, Kazan’ın her yerinde yiyebilirsiniz. Fakat, burada yiyeceğiniz alternatiflerinden çok daha lezzetli. Bunun da nedeni böreğin amacıyladeki et oranının alternatiflerinden daha çok olması.

Tataristan’a özel bir başka yemek, Tatar mantısı. Bu da tanıdık gelse de lezzeti ülkemizden çok daha farklı. Kazan’ın milli tatlısı olarak tanınan “çaççak” da kesinlikle tadılması gerekenlerden. Yine bir tatlı olan “müftü salatası” da Kazan’da yenebilir.

Tüm yemekler gerektiğince ucuz. Bunlar dışında Rus yemekleri de mönülerde yoğun olarak yer alıyor.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Kazan'da Alışveriş
Bauman caddesi Kazan’ın en hareketli, en gösterişli, en parlak mekânı. Ünlü markalar, sosyete butikleri, pahalı ne varsa bu caddede yer alıyor. Bu mağazalarda Türkiye’den giden mallar bulmak mümkün.

Uygun Kazan Uçak Bileti

Kazan Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Kazan şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Kazan'a Ulaşım

Kazan Uluslararası Havaalanı (IATA: KZN ), kent merkezinin 30 km güneydoğusundadır. Aeroflot, S7, Transaero ve UTAir, Kazan ile Moskova arasında uçuyor ve Rossiya Havayolları ayrıca Saint Petersburg'tan Kazan'a uçuyor. Finnair, Flydubai, THY ve Air Baltic, Azal, Air Astana, Kazan'a giden uluslararası taşıyıcılardan bazıları. Uluslararası gezginler, aşırı kalabalık Moskova havaalanlarına kıyasla pasaport kontrolünde kısa kuyrukların tadını çıkarabilirler.

Yolcular havaalanına taksi ile gidebilir, yaklaşık 25 dakika sürer. Şehir merkezine 450 Ruble'lik başlayan fiyatlar, telefonla ya da herhangi bir taksi uygulamasıyla (Uber, Yandex.Taxi, Gett vb.) Sipariş edilebilen şehir taksi kullanmanızı öneririz.

Rusya’nın en ilerlemiş kentlerinden Kazan’a haftanın 7 günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı seferler düzenleniyor. Direkt uçak seferlerinin düzenleniyor olması bu şehre ülkemizden ulaşımı gerektiğince kolaylaştırıyor. Kazan uçak bileti seçeneklerine göz atarak, Kazan’ı keşfetmek amacıyla ilk aşaması atabilirsiniz.

Asya’nın muhteşem kenti Kazan, Türk-İslam medeniyetinin izlerini sonuna kadar hissedebileceğiniz bir özellikte. Farklı kültürlerin yansımasını taşıyan bu kenti keşfetmek amacıyla ilk atılacak ismim uçak biletini satın almak.

Kazan Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot Türk Havayolları İstanbul'dan Kazan'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Kazan Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kazan Hava Durumu

KAZAN HAVA DURUMU

Kazan Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Kazan uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul kazan uçakla kaç saat, onur air kazan antalya, uçak bileti kazanma şansı, en uygun kazan uçak bileti, antalya kazan charter uçak bileti, kazan istanbul, bedava uçak bileti kazanma, tataristana vize varmı, tataristan hava yolları, istanbul kazan uçak bileti, türk hava yollar kazan, ankara kazan uçak bileti, kazan uçak bileti fiyatları


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Moskova Uçak Bileti

Ucuz Moskova Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Moskova Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Moskova Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Moskova Hakkında

Rusya'nın Avrupa alanında Moskva (Moskova) Nehri üstünde kurulmuş olan Moskova, Rusya'nın başkentidir. Tarih süresince Rusya'nın olduğu bölgenin merkezi olan Moskova, Sovyetler Birliği ve Çarlık Rusyası'na da başkentlik yapmıştır. Rusya nüfusunun %7,31'ini sınırları içersinde barındıran Moskova, hem Rusya'nın hem de Avrupa'nın en kalabalık kentidir. Kent Rusya'nın ekonomik, eğitim, finans ve ulaşım merkezidir.

Moskova'da Gezilebilecek Yerler
UNESCO Dünya Mirası yerleri, Komünist devreye ait eserler, heykeller, çağdaş yapılar, natural güzellikler, dini yapılar ve müzeler saymakla bitmez.

Moskova'nın merkezinde yer alan Kremlin, yüksek duvarlarla çevrili olan büyülü bir yerdir. Borovitsky Tepesi'ne kurulmuş olan Kremlin'den Moskova Nehri (güney taraftan), Kızıl Meydan (doğudan), Saint Basil's Katedrali ve Alexander Bahçesi (batıdan) görülebilmektedir. Kremlin duvarları ve burçları insanı büyüler.

Lenin's Mausoleum (Lenin'in cenazesinin olduğu mozale) Moskova'nın Kızıl Meydanı'nda bulunmaktadır. Lenin'in kabri görmeniz gereken yerlerin başında gelir. Çünkü dünyanın en ünlü mumyası burada bulunmaktadır. 1924 yılındaki ölümünden altı ay sonra Lenin'in cenazesi mumyalanmıştır.

13 metre uzunluğundaki Lobnoye Mesto, Kızıl Meydan'da yer alan yuvarlak bir taş yapıdır. Saint Basil's Katedrali'nin karşısında yer alır.

Saint Basil's Katedrali (Cathedral of Saint Basil the Blessed), Kızıl Meydan'ın merkezinde yer alır. Çok sayıda tavanı olan bu kilise, Rusya'nın Avrupa ile Asya'yı birleştirmesinin sembolü olarak gösterilmektedir.

Moskova'da sonsuz müze, manastır ve kilise vardır. Pushkin Museum of Art (Avrupa sanatı, Volkhonka Caddesi), State Tretayakov Galerisi (Rus güzel sanatları, Moskova'nın merkezi), Moscow Museum of Modern Art (çağdaş sanatlar, Petrovka), Chudov Manastırı (Kremlin), Preobrazhenka Mezarlığı (Moskova'nın kuzey alanında), Nativity Kilisesi (Putinki) ve St. Nicholas Kilisesi (Khamovniki) bunlardan yalnızca birkaç numune olarak sayılabilir.

Sayısız cadde, bulvar, meydan, köprü, park ve görkemli metrosu ile Rusya'nın başkenti sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Moskovo'da Kültür ve Eğlence
Moskova Rusya'daki sahne sanatlarının merkezidir. Bale ve film şehirde gerektiğince yaygındır. Rus balesi bütün dünyada tanınır. Yaklaşık 132 sinema, 93 tiyatro, 24 konser salonuna ev sahipliği yapan Moskova’da, Bolshoi Tiyatrosu, Malyi Tiyatrosu, Vakhtangov Tiyatrosu ve Moskova Sanat Tiyatrosu kentin başlıca tiyatrolarını oluşturur. Moskova Uluslararası Müzik evi olarak da tanınan Moskova Uluslararası Sahne Sanatları Merkezi classic müziğin en iyi misallerinin icra edildiği yerdir. Moskova'nın sirkleri gerektiğince meşhurdur. Moskova Devlet Sirki ve Tvestnoy Bulvarı üstünde tespit edilen Moskova Sirki bunlardan başlıcalarıdır.

İnsanın gözlerini kamaştıran bir eğlence atmosferi Moskova'da sizi bekler. Kentte natural hayatın sunmuş olduğu çok güzel eğlence imkanları mevcuttur. Kamp, dağ bisikleti, balık tutma, kar turları, avcılık ve kayak kenttte bulabileceğiniz başlıca aktivitelerdir.

Moskova gece hayatı gerektiğince renklidir. Gece eğlencesinin yaşandığı başlıca mekanlar Tverskaya Caddesi'nde toplanmıştır. Bu caddenin güneyi pahalı ve lüks barlarla dolup taşar. Novy Arbat Caddesi, kentin en dinamik gece kulüplerinin olduğu başka bir yerdir.

Moskovo'da Yeme İçme
Moskova akşam yemeğini dışarıda yemek amacıyla en uygun kentlerden biridir. Hem eski tarz Rus restoranları hem de çağdaş mutfaktan misaller yayınlayan çağdaş mekanlar yüzlerce değişik yemek alternatifiyle göz kamaştırır. Uluslararası mutfaklar şehirde gerektiğince tanınmışdir. Ermeni, Amerikan, Avrupa, Italyan, Japon ve Ukrayna mutfakları şehirdeki tanınmış uluslararası mutfaklardır. Çok sayıda kahve ve sıcak/soğuk besinlerin servisinin yapıldığı mekanlar kentin her köşesinde konumunu almıştır. Sushi, Rus sofralarının başköşesinde yer alır.

Votka, Moskova eğlence hayatının en mühim içeceğidir. Genellikle honney pepper votka denilen ballı ve acılı votka gerektiğince tanınmışdir.

Moskova'da Alışveriş
Yerel hediyelik eşyalar, havyar, votka ve otantik el sanatları satın alabileceğiniz eşyaların başında gelir. Tverskaya Caddesi şehrin en kalabalık alış veriş yerlerinden biridir. Kitaigorod'da yer alan Tretyakovsky Proyezd lüks butiklerin merkezi konumundadır. Bulgari, Tiffany, Armani, Prada, Bentley ve pek çok ünlü markayı burada bulabilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Kent merkezinde, Igor Chapurin'in dizayn elbiselerinin satıldığı alış veriş mağazaları bulacaksınız. Chapurin'in koleksiyonu Rusya'da ve Avrupa'da gerektiğince tanınmışdir.

İzmaylovo'da tespit edilen İzmaylovo Çarşısı, Rusya ve Moskova'daki sanat ve zanaat eşyaları satan en mühim alış veriş yeridir. El sanatı ürünleri, antikalar, Rus eşyaları, çok detaylı geleneksel hediyelikler, Orta Asya'dan kilimler, satranç setleri, çömlekler ve daha çoğu bu pazarda satılmaktadır.

Uygun Moskova Uçak Bileti

Moskova Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Moskova şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Moskova'ya Ulaşım

Rusya’nın başkenti Moskova’da 3 adet havalimanı bulunuyor. Türkiye’den haftanın 7 günü direkt uçak seferi tespit edilen ülkeye, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve Antalya havalimanlarından gidilebiliyor. Bunun amacıyla Moskova uçak bileti alabilmek yeterli.

Geniş cadde ve bulvarları, her biri sanat eseri sayısal değeri taşıyan köprüleri, yeşil dokusu ve peyzaj tasarımı ile numune gösterilen park ve bahçeleri, sanat galerisi atmosferi taşıyan metro ağı, alan ve dini yapılarıyla Rusya’nın başkenti Moskova harika bir tatil rotası. Hava yolu şirketlerinin ideal uçak bileti fırsatlarını değerlendirerek, bu etkileyici, güzel Avrupa başkentine yolculuk gerçekleştirme gerektiğince kolay.

Domodedovo havaalanı
Domodedovo Uluslararası Havalimanı ( IATA : DME ), Moskova'nın 45km güneydoğusunda. Her yıl Sheremetyevo Uluslararası Havalimanı'ndan biraz daha fazla yolcu taşıyor. Havaalanı, uluslararası indirimli taşıyıcı S7'nin temelini oluşturmaktadır.

Havaalanının tamamında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Havaalanında çok sayıda kafe, bar, restoran ve mağaza bulunmaktadır. Domodedovo'da sadece uçakları değiştirseniz bile, bazı uçuşlar bir noktadan noktaya hizmet verdiği için vize gerekebilir (Yazarken Easyjet). Seyahat etmeden önce havayolunuza danışın.

Vnukovo Uluslararası Havaalanı
Vnukovo Uluslararası Havalimanı ( IATA : VKO ), Moskova'nın merkezinden 30 km güneybatısındadır. Vnukovo Uluslararası Havaalanı, yılda yaklaşık 12 milyon yolcuya hizmet veriyor.

Moskova Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot ve Türk Havayolları İstanbul'dan Moskova'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Moskova Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Moskova Hava Durumu

MOSKOVA HAVA DURUMU

Moskova Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Moskova uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti pegasus, moskova antalya uçak bileti, istanbul moskova uçak kaç saat, ankara moskova uçak bileti, istanbul moskova uçak bileti aeroflot, moskova otel fiyatları, rusya uçak bileti fiyatları, antalya moskova charter uçak bileti, türk hava yolları, thy moskova, en uygun moskova uçak bileti, ucuz moskova


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Soçi (Sochi) Uçak Bileti

Ucuz Soçi Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçbilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Soçi Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Soçi Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Soçi Hakkında

Rusya’nın günlük güneşlik ve upuzun sahilleri olduğu düşüncesi ilk duyuşta inandırıcı gelmeyebilir. Ancak Krasnodar Kray'’a bağlı Soçi kenti, Kafkas Dağları’nın batı eteklerinde ve Karadeniz kıyısındaki eşsiz konumuyla oldukça göz kamaştıran bir tatil yöresi olarak beliriyor. Öyle ki Soçi Rusya’yanın yazlıkçılar başkenti olarak biliniyor. Her yıl milyonlarca insan tatil için ve kendine özgü şifalı sularından yaralanmak üzere (mineral water) bölgeye akın ediyor. Kent 1902'den sonra, bir tatil yöresi merkezi olarak gelişmiş. Soçi şehir alanının kıyı şeridinde 140 km boyunca uzanan dinlenme tesisleri ise 1961'de kurulmuş. Bugün ise kent, 2014 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bölgenin yerli halkı Ubıhlar, diğer Çerkes toplulukları gibi topraklarından zorla çıkarılıp toplu olarak Osmanlı Devleti'ne sürülmüş, dağlara sığınan pek azı da yine Rus askerlerince doğudaki Kuban oblastına sürülerek, gözetim altında Orta Kuban ve Orta Laba ırmakları solundaki bataklık düzlüklere yerleştirilmiş. 1896'da Rus yerleşimine açılan bu yerde, Soçi Çayı'nın iki kenarında, Karadeniz manzaralı iki tepenin eteklerinde, Soçi kenti kurulmuştur.

Soçi'de Gezilebilecek Yerler
Oldukça yeşil şehrin neredeyse tamamında büyük oteller göze çarpıyor. Soçi merkezinde geniş bir Alana yayılmış Zapolarye Sanatoryumu, aynı adı taşıyan nikel üreticisi şirketin personeli için yaptırdığı tesislerden oluşuyor.

Turizm mayıs ayında hareketleniyor. Yalnız sahiller değil liman dab u yoğunluktan payına düşeni alıyor. Avrupa’dan gelen yatlar arasında Türk bayraklı olanlarını da görmek de mümkün. Soçi deki bu tür tesisler genellikle daha kuzeyden gelenlere hizmet veriyor. Görece daha soğuk yerlerden gelen bu konuklar, Soçi’nin bol mineralli yeraltı sularını oldukça sıcak buluyor.

Merkezden başlanacak bir gezinin ilk durağı, tam burada bulunan Lenin'in mozaik rölyefi olabilir. 1892 yılında kurulmuş Tropik Park, Rusya’nın en büyük botanik bahçesi olma özelliğini de taşıyor. Çoğu 1930 lu yıllardan kalma yapılarda hizmet veren Sanat Galerisi, Tiyatro, İstasyon, Liman ve Tarihi Kiliseler konukları bekleyen görülesi diğer çekim noktaları arasında sayılabilir.

Genellikle tarihi binalarda hizmet veren Posta İdaresi ise; Soçi’de yepyeni bir binada hizmet veriyor. İdare binasının hemen önündeki meydanda bulunan orak-çekiçli anıt, neredeyse bir asırlık tarihi taşıyor.

Soçi'de Kültür ve Eğlence
2014 Kış Olimpiyatları’nın Soçi’de düzenleneceği kesinleştikten sonra kent oldukça büyük bir değişim içinde. Yerel yönetim tarafından, 11 yeni spor tesis ve 2 olimpiyat köyü kuruluyor. Bu büyük yerleşkelerin inşası, tüm altyapının değiştirilmesi anlamına geliyor. Bölgede inşa edilen lüks konutlar, öncelikle ülkenin iç taraflarında yaşayan Rusların yazlık ihtiyacını karşılıyor. Çok sıcak olmayan iklimi ve yeşil doğası nedeniyle zengin Araplar tarafından da tercih ediliyor.

Geleneksel “Kinotavr” film festivalinin olduğu haziran ayı ve yaz dönemleri boyunca Soçi nüfusu iki milyonu buluyor.

Soçi'de Yeme İçme
Yörenin gerçek sahibi Kafkas halkları zorunlu göçle çoktan bölgeyi terk etmişse de mutfakta hala izleri var. Kafkas sofrasının bu çarpıcı izleri simgeleri, deyimleri ve yemekleriyle hükum sürüyor. Banket; geleneklere göre üç çeşit ekmek-börekle başlıyor, Tamada'nın yönettiği masada üç kez sırasıyla Tanrıya, anne-babaya ve kardeşlere saygı sunuluyor, sonra davet sahiplerine ve konuklara söz veriliyor. Her konuşmacı ayakta dinleniyor, boşalan şişeler asla masada bırakılmıyor, konuşmacının ikram ettikleri geri çevrilmiyor. Benzer daha birçok ritüel geleneklere göre aynen uygulanıyor.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Soçi'de Alışveriş
Soçi’de görülmesi gerekenlerden bir diğeri ise Adler-Soçi yolunun hemen hemen ortalarında ve sahilden 11 km. kadar içerdeki Ahun Dağı. Zirvesi sadece 500 m olsa da buradan hem Adler'in, hem Soçi'nin, hem de Kafkas Sıradağları’nın panoramik bir manzarası alınabilir. Zirve noktasında 1932 yılında inşa edilmiş bir seyir kulesi, hediyelik eşya satan birçok tezgah ve kafeler yer bulunuyor.

Uygun Soçi Uçak Bileti

Petersburg Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Soçi şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Soçi'ye Ulaşım

Sochi'nin ana kapısı, Adler bölgesinde, Krasnaya Polyana'ya giden yolda bulunan Sochi Uluslararası Havaalanı ( IATA : AER ). 2014 Olimpiyatları hazırlanırken tamamen yeniden yapıldı. Yeni terminal 2010'da açıldı ve şehre büyük bir bölgesel hava merkezi olma şansını verdi.

Uçuş programı, mevsime göre en fazla uçuş sayısıyla Mayıs-Eylül aylarında değişir. Hava koşullarından dolayı kışın uçuş gecikmeleri olabilir. Alternatif olarak, Krasnodar veya Gelendzhik havaalanları kullanılabilir.

Viyana ( Avusturya Havayolları ), İstanbul Türk Hava Yolları ve Tel-Aviv ( DONAVIA ) ile düzenli hava bağlantıları var. Erivan , Ermenistan ( Armavia ), Taşkent , Özbekistan ( DONAVIA ), Minsk , Beyaz Rusya ( Belavia ), Cishinau , Moldova ( Air Moldova ) ve Duşanbe , Tacikistan ( Tacik Air ): Eski Sovyetler Birliği ülkeleri de Soçi ile bağlantılıdır.

Soçi Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot Türk Havayolları İstanbul'dan Soçi'e direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Soçi Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Soçi uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul soçi uçak bileti, sochi uçak bileti, en ucuz soçi uçak bileti, turk havayolları soçi, thy sochi seferleri, istanbul sochi uçak seferleri, en uygun soçi uçak bileti, soçi uçak bileti fiyatları, türk hava yolları, aero flot


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Astrahan (Astrakhan) Uçak Bileti

Ucuz Astrahan Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Astrahan Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Astrahan Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Astrahan Hakkında

Astrahan şehri, Rusya Federasyonu’nun güneydoğusunda bulunmakta. Volga Irmağı’nın iki yanına kurulmuş şehir, Hazar Denizi’ne yakın bir konumda bulunmakta. Astrahan adı ilk kez 13.yüzyıl tarihinde kervan yolları üstünde mühim bir durak olarak duyuluyor. 15.yüzyılda ise dev bir ticaret şehri olarak beliriyor Astrahan.

Astrahan gerektiğince büyük bir sanayi merkezi bulunduğu kadar aynı vakitte kültürel yönden da bir çekim merkezi.

Astrahan'da Gezilebilecek Yerler
Bugün görünen çağdaş şehrin kuruluş yeri, 16.yüzyıl ortalarında Zayachy Tepesi’ne oluşturulan kale ile belirleniyor. Kent, 17.yüzyıl ortalarında, Rusya’nın Volga boyundaki bir sınır kalesi oluyor. Limandaki aktiviteler ise 18. Yüzyılda artıyor. Böylece bölge bütün Kafkasların ticari yönden, İran, Hindistan ve Orta Asya’ya açılan kapısı halina dönüşüyor. Bakü’deki petrol sanayisinin 19.yüzıldaki gelişimi şehrin önemini pekiştiriyor.

Irmak deltasında oluşmuş adalar üstünde kurulu şehir yerleşim bölgeleri, deniz düzeyinin 28 metre altında kalıyor. Taşkın ve su baskınlarını engellemek amacıyla bir çok baraj ve set inşa edilmiş. Kent merkezi, ırmağın doğu tarafında yer alıyor.

Astrahan’ın merkezindeki en enteresan mimari yapı Trediakovskaya Ulitsad- Astrahan Kremlin. Sekiz kuleli ve duvarlarla çevrili bu yapı 1580-1620 yılları arasında, Moskovalı mimarlar Mikhail Veliaminov ve Dei Gubasty doğrulusunda inşa edilmiş. Burada ilk kale 1558 senesinde Korkunç Ivan olarak anılan çar saatinde ahşaptan yapılmış. Türk ve Tatar kuşatmalarına dayanamayan bu ahşap kale 1569’da yıkılmış.

Astrahan Kremlin’in en süslü köşesi ise şüphesiz Uspensky Katedrali. Yapımı 1698-1710 yılları arasında oluşturulan katedralin mimarı Dorofei Myakishev. Denilene göre ünlü mimar bu eserinde, Rusya’nın sahip bulunduğu ruhani kuvveti yansıtmayı amaçlamış. Troitsky Katedrali 1700 senesinde inşa edilmiş bir diğer görülesi mimari eser.

Çar 1.Petro’nun şehir amacıyla taşıdığı mana şehir merkez bölgesindeki adına dikilmiş anıttan anlaşılabilir. Tarihe Deli Petro olarak geride bıraktığımız çar 1.Petro, 1722 senesinde Astrahan’ı ziyaret eder. Çar o sıralarda büyük İran seferine hazırlanmaktadır. Efsaneye göre Çar, Yablochkov Caddesi üstüne bir meşe ağacı diker. Petro ilaveten bir de el izi bırakır.

Bir Günde Astrahan
Astrahan’a bir gün ayırdınız ise işiniz hiç de basit değil. Kent merkezinde Astrahan Kremlin ile gezintiye başlayabilirsiniz. Uspensky ve Troitsky Katedralleri’ni muhakkak görmelisiniz. Devlet Tarih ve Mimari Müzesi’ni gezdikten sonra, şayet hala vaktiniz kalmışsa Piyasa yerlerini dolaşmanızı öneririz.

Astrahan'da Şehir Turları ve Ulaşım
Deniz kenarına ya da rastgele bir nehir kıyısına suyun keyfini çıkarmak üzere yönelebilirsiniz. Su sporlarının derhal her cinsini yapabileceğiniz olanaklar bulunmakta Astrahan’da. Arazi araçları kiralayarak gerçekleştireceğiniz buraya özgü bir safari, Paramotorla yapılacak bir havadan keşif, heyecan dolu diğer aktivite seçenekleri olabilir. Kent merkezinde ya da otellerde bu cinsten turlar düzenleyen yerler bulabilirsiniz.

Astrahan'da Yakın Yerler
Doğa ile kucaklaşmak, dinlenmek ve eğlenmek amacıyla Astrahan’ın biraz dışına çıkmanız yeterli. Konaklama olanakları gerektiğince çok ve detaylı. İster yeşilin amacıyladeki sulak alanlarda ya da dilerseniz biraz daha uzaktaki dağ yamaçlarına kurulmuş tesislerde, değişik tabiat deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Astrahan'da Kültür ve Eğlence
Müzeler, Meydanlar, Tarihi Mekânlar, Anıtsal Yapılar

Devlet Tarih ve Mimari Müzesi, Astrahan’da gezmeniz gereken yerlerin başında geliyor. İdil bölgesinde kurulmuş, Hazar Kağanlığı’nın başşehri gezebileceğiniz bir diğer tarihsel nokta. Samolsdelskoe Kazı Alanı yalnız 7-10.yüzyılda hüküm sürmüş bu hanlığı değil sonrasında, 13.yüzyılda bölgeye egemen olmuş Altın Orda Devleti ile ilgili bilgileri de gün ışığına çıkartıyor.

Selitrennoe Arkeoloji Alanı, Altın Orda Devleti’nin başşehri Saray Batu’nun bir vakitler bulunduğu yerde gezilebilir. Burada tespit edilen şehrin ortaçağ kalıntıları gün ışığına çıkarılarak, tarihsel ve arkeolojik bir gezi kısmına dönüştürülmüş.

Yüzyılların değişik kültürler elinde yoğurduğu şehir, kendisine özgü bir mimari geleneğe kavuşmuş. Oryantal çizgiler ve süslemeler taşıyan yapılar, Barok devre eserleri ile yan yana görülebilir Astrahan’da. Kimi vakit bu iki değişik mimari tarz aynı yapıda yaşam buluyor. İran, Hint unsurları taşıyan hanlar ve kervansaraylar işlemiş devrelerin ticari kuvvetinü bugüne taşıyor.

Parklar, Oyun, Etkinlik ve Doğa Alanları
Astrahan’da bitki ve hayvan detaylılığı yüzeyde gördükleriniz ile sınırlı değil. Irmaklar, göller ve kuşkusuz Hazar Denizi’nde muhteşem bir su altı yaşamı hüküm sürüyor. Hem de su bitkileri ve bilhassa çiçekli bitkiler görülüp keşfedilmeye dşayet.

Astrahan yalnızca tarihsel kimliği ile değil, Güney Rusya’nın çağdaş bir şehri olarak da öne çıkıyor. Bu manada sıksık yol alan, ticaret ve kültürel aktivitelerin yoğun bir şekilde gerçekleştiği mühim bir merkez burası.

Tarihsel kalitesi olan binaların nerdeyse bütünü koruma altında. Çoğu tiyatro, konser, sergi ya da müze kısmı olarak kullanılıyor. Birbirine gerektiğince yakın konumları sebebi ile tam bir kültür kampüsü havası katıyor şehire.

Astrahan'da Yeme İçme
Astrahan mutfağı balık ekseninde dönüp dolaşıyor. Kentteki fazlası restoranda balık ve deniz ürünleri servis ediliyor. Yemek yenecek yerler amacıyla Ulitsa adı ile anılan caddelerden, Lenina, Uritskogo, Krasnaya Naberezhnay, Krasnogo Znameni ve Maxima Gorkogo’ya yönelebilirsiniz.

Astrahan'da Alışveriş
Verimli sulak alanlar tarım ürünleri bakımından gerektiğince varlıklı bir yere çeviriyor Astrahan’ı. Bu hali en iyi gözlemleyebileceğiniz noktalar ise açık havada kurulan pazaryerleri. Bol detaylı ve fazlası turfanda tarım ürünleri listesine, tap taze balıkları ve diğer deniz mahsullerini de eklemek gerek.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Kentin ekonomisinde balık, ilaveten mühim bir yer tutuyor. Balık üretim alanları ve deniz ürünlerini işleyen fabrikalar, etkin bir sanayi oluşturmuş durumda.

Uygun Astrahan Uçak Bileti

Astrahan Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Astrahan şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Astrahan'a Ulaşım

Narimanovo Havalimanı (IATA:ASF, ICAO:URWA) Rusya'nın Astrakhan kentindedir. Uluslararası bir havalimanıdır. İki adet pisti bulunmaktadır. Pistin doğrultuları 09/27 ve 11/29'dur. Pistin yüzeyleri beton ve topraktır.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Astrahan arasında direkt uçuş seferleri ile Astrahan Havalimanı’na ulaşım mümkün.

Astrahan Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Astrahan'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Astrahan Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Astrahan Hava Durumu

ASTRAHAN HAVA DURUMU

Astrahan Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Astrahan uçak bileti için 0850 302 43 50 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
astrahan uçak bileti, antalya astrakhan uçak bileti, astrahan harita, istanbul astrakhan ucak bileti, astrahan gece hayatı, astrahan nerede, astrahan seferi, thy astrahan istanbul, astrahan türkleri, astrahan uçak bileti fiyatları, ucuz astrahan uçak bileti, en uygun astrakhan uçak bileti, türk hava yolları, aeroflot


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Ekaterinburg (Yekaterinburg) Uçak Bileti

Ucuz Ekaterinburg Uçak Bileti

Fiyat ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Ekaterinburg Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Ekaterinburg Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Ekaterinburg Hakkında

Rusya’nın Moskova ve St.Petersburg’dan sonra üçüncü büyük kenti Ekaterinburg, Urallar Dağları’nın derhal doğusunda bulunan, Sverdlovsk bölgesinin başkentidir. Kent, evvelceden bölgenin ismini taşıyordu. Rusçada “E” harfi “Ye” şeklinde okunduğu amacıyla Ruslar kendi dillerinde “Yekaterinburg” olarak söylerler. Kent bölgenin maden ve metal işleri merkezi konumunda. Ekaterinburg, “tayga” olarak tariflenen soğuk, bataklık ve ormanlık alanla çevrilidir. Tayga, Kuzey Yarımküre’de, tundranın güneyinde oluşmuş bitki örtüsünün sınırına verdiği ad. Bu sınır Rusya’da Sibirya’da bitiyor.

Kent aşağı yukarı beş ay, kasımdan nisana kadar gerektiğince soğuk bir kış geçiriyor. Yaklaşık 70 gün ortalama sıcaklık eksi 20 derece olur. Eksi 40’lar da sık sık görünüyor. Ekaterinburg’un yazını Ruslar “Uralların kısa, az ve karlı yazı” olarak tanımlar. Kentte yaz mevsiminde kar yağması ulusal halk doğrulusunda olağandışı bulunmuyor.

Ekaterinburg 'da Gezilebilecek Yerler
Lenin Caddesi kentin en büyük caddesi olarak öne çıkıyor. Tiyatrolar, restoranlar, müzeler, alış veriş merkezleri bu caddenin etrafında toplanmış. Kentin nabzı burada atıyor. Ekaterinburglular boş zamanlarını genellikle burada geçiriyor.

Şehirde pek çok müze bulunuyor. Urallar burada da varlıklarını hissettiriyorlar. Müzelerin bir evresinde buralardan çıkartılan madenler ve mücevherlerin öyküleri anlatılıyor. Ekaterinburg Tarih Müzesi, Yerel Sanat Merkezi “Gamayun”, Ural Doğa Müzesi, Museum-House of Mamin-Sibiryak şehirdeki müzelerin yalnızca bir kaçı.

Kentte ilaveten dünyanın en yüksek mimari örneklerinden birisi de bulunuyor. Ekaterinburg Televizyon Kulesi’ni görmelisiniz.

Ekaterinburg 'da Kültür ve Eğlence
Ekaterinburg’da sanat ve kültür dünyası doğrulusunda gerektiğince önemsenen bir kent. Genellikle tiyatronun kentin mühim bir yeri var. Öyle ki Ekaterinburg, çağdaş Rus drama tiyatrosunun yeni merkezi kabul ediliyor. Sverdlovsk Müzikal Komedi Tiyatro Akademisi, Ekaterinburg Drama Tiyatrosu Akademisi, Ekaterinburg Genç Seyirciler Tiyatrosu, Volkhonka Tiyatrosu, Kolyada Tiyatrosu kentin gözbebekleri.

Sanat kendini şehirde tiyatro ile göstermiyor; Rus rock müziğinde kendisine heyecan verici bir yer edinmiş “Ural Rock” da Ekaterinburg çıkışlıdır. Urfin Dzhyus, Chayf, Chicherina, Nautilus Pompilus, Nastya, Trek, Agata Kristi ve Smyslovye Gallyutsinatsii, Ekaterinburg kökenli en ünlü Rus rock kümeleri olarak biliniyor. Kent opera sanatçıları ve Ural Filarmoni Orkestrası ile de meşhur. Bu etkinliklerden bir tanesine kesinlikle katılmaya çalışın.

Ekaterinburg 'da Yeme İçme
Ekaterinburg’da geleneksel Rus yemeklerinden egzotik Thai ve Meksika tatlarına kadar dilediğiniz her türlü mutfağı bulmanız mümkün. Şehirde ilaveten balık ve çok iyi Japon yemekleri yapan restoranlar da var.

Öğlen yemeği Ruslarda çok mühimdir. Bu öğünde evvelce meze yiyip sonrasında çorba içerler. Ruslar “çorba içmek” yerine “çorba yemek” derler. Bunun sebebi Rus çorbalarının bol malzemeli ve koyu olduğundan geliyor. En ünlü çorbaları ünlü “borşç (borç) ”, aşağı yukarı 500 çeşidiyle Rus mutfağının yükünü çeker.

Rus Mutfağı ete dayalıdır. Çorbadan sonra temel yemek olarak bir et yemeği, yanısıra da patates yenir. Genelde sığır, kümes hayvanları, koyun ve domuz etleri tüketilir. Geniş av sahaları olduğu amacıyla av hayvanları mutfağı varlıklıleştirir. Tavşan, yaban domuzu, ceylan, geyik, yaban ördeği ve yaban kazı en çok avlanan hayvanlar. Havuç, patates, lahana, şalgam, salatalık, soğan, sarımsak ve bal kabağı en sık sarfedilen sebzeler arasında geliyor.

Ekaterinburg 'da Alışveriş
Şehrin merkezinde Vaynera Caddesi’nde pek çok dükkân bulunuyor. Fiyat yelpazesi alabildiğine geniş. Zira Ekaterinburg bir maden ve metal işleme kenti; bu hal hem varlıklı hem de orta sınıf çalışanları ağırlıyor. Kentin alış veriş merkezleri de bu yönde hizmet veriyor.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Avrupa’nın en kaliteli çanta ve cüzdanlarını burada satılıyor. Altın takılar pahalı olmasına karşın gerektiğince kaliteli. Daha kolay alış verişler amacıyla kesinlikle Çin marketlerini ve pazarlarını ziyaret etmelisiniz. Aradığınız pek çok şeyi en ucuz fiyata burada bulabilirsiniz.

Uygun Ekaterinburg Uçak Bileti

Ekaterinburg Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Rusya Ekaterinburg şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Ekaterinburg'a Ulaşım

Koltsovo Havalimanı Rusya'nın Yekaterinburg kentindedir. Kentin 16 km. güneydoğusundadır. Havalimanı 1928 senesinde askeri hava üssü olarak açılmıştır ve 10 Temmuz 1943 tarihinde de sivil havalimanı olarak hizmete girmiştir. Ekim 1993 senesinde uluslararası statüsüne girmiştir. 2005 itibarıyla Koltsovo Havalimanı Rusya'daki beşinci büyük havalimanıdır. 2007 senesinde 2,345,097 yolcu kullanmıştır. Havalimanından 50'den çok noktaya uçuş gerçekleştirilmektedir.

Yeni uluslararası terminali Aralık 2005'te, yeni iç hatlar terminali ise Ekim 2007'de açılmıştır Yeni lojistik merkezi ve büyük kargo terminali inşa halindedir. Üçüncü bir pist Haziran 2009'da yapılmaya başlanmıştır. Böylece havalimanına bütün büyük uçaklar uçuş gerçekleştirebilecektir. Yeni denetim kulesi Haziran'da tamamlanmıştır.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul’dan Yekaterinburg’a direkt seferleri bulunuyor. Uçuş süresi yaklaşık 4 buçuk saat.

Ekaterinburg Uçak Bileti Fiyatları

Aeroflot Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Ekaterinburg'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Ekaterinburg Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yekaterinburg Hava Durumu

YEKATERINBURG HAVA DURUMU

Yekaterinburg Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Ekaterinburg Uçak Bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul ekaterinburg uçakla kaç saat, ekaterinburg gece hayatı, ekaterinburg saat kaç, ekaterinburg nerede, ekaterinburg havaalanı, ekaterinburg gezilecek yerler, ekaterinburg airport, en uygun ekaterinburg uçak bileti, ucuz ekaterinburg uçak bileti, thy ekateringburg, türk havayolları ekaterinburg