12/18/17

Traveland Turizm Yurtiçi, yurtdışı uygun fiyatlı uçak bileti, vize işlemleri, tatil turları satışı, araç kiralama hizmeti.

Sayfayı Kaydır
--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Charlotte Uçak Bileti

Ucuz Charlotte Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Charlotte Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Charlotte Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Charlotte Hakkında

Charlotte, ABD'nin Kuzey Karolina eyâletinin en büyük şehiridir. Charlotte bu arada Kuzey Karolina'nın "Macklenburg Kontluğu"'nun merkez şehridir. Eyaletin güneyinde yer alan şehir, eyaletin başkenti olan Raleigh'e karayolu ile takriben 2-3 saat uzaklıktadır.

Şehir hudutları içindeki nüfusu (2010 Nüfus Sayımı itibarı ile) 731,424 kişi iken 2012 Nüfus Tahmini bakımından 775,202 kişi olmuştur ve böylelikle ABD'nin 17. kalabalık şehridir. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Nüfus Sayımı Bürosunun tanımladığı "Charlotte Metropoliten Bölge" nüfusu (2012 tahmini ile) 2,296,569 kişi olup ABD'de nüfus bakımından 23. sırayı almaktadır.

Charlotte'un çevreninden bulunan 16 kontluğu da ihtiva eden Charlotte-Gastonia-Salisbury ekonomik pazar bölgesi (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Nüfus Sayımı Bürosu terimi ile "Birleşik İstatistiksel Bölge)'nin nüfusu 2010 Nüfus Sayımı'na göre 2,442,564 kişi idi.

Charlotte çevrenindeki bölgenin finans, endüstri, teknoloji ve eğlence merkezidir. Geçmiş senelerde şehir bir iş ve endüstri merkezi olarak bilinmekte iken son senelerde şehirde hızla gelişen bir turizm endüstrisi ortay çıkmış ve şehrin merkezi Karolina eyaletleri içinde turizm ziyaretlerine en elverişli bölge haline gelmiştir.

Charlotte AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ içinde çok ehemmiyetli bir finans merkezi olmuştur ve finansal varlıklar değeri bakımından New City'den sonra ikinci büyük finansal şehri vaziyetine geçmiştir.[3] Bank of America ve Wells Fargo'nun Abd doğu yörelerindeki faaliyetlerinin merkezleri Charlotte bulunmaktadı

Charlotte Kent Kılavuzu
Charlotte, finans, endüstri, teknoloji, ve eğlence merkezlerinin birleştiği bir şehir görünümünde, Kuzey Carolina eyalet merkezinin güney kesiminde yer alan ve hızla büyüyen bir şehir... Bu arada eyaletin en büyük nüfuslu yerleşim yeri. Bu özellikleriyle Carolina eyaleti şehirleri arasında en çok turist çeken yerlerin başında geliyor.

Şehir hudutları, 18. asır ortalarında İskoç-İrlanda muhacirleri ve Almanların kurduğu küçük kasaba görünümünden çok değişik. Son 20 senede her istikametten katlanarak büyüdü, öyle ki bu gelişme şehir merkezinden uzak dışsal yerleşim alanlarının da dönüşmesiyle de perçinlendi.

Gökdelenleriyle barizleşen ve ticaret merkezleri, kültürel, yönetsel yapılarla tam ortadaki Uptown ile başlayan şehir; NoDa, South End., Plaza-Midwood, Myers Park, Dilworth, SouthPark, Elizabeth, University City, East Charlotte, Ballantyne bölgelerine dağılarak genişliyor. Charlotte AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nin iş geliştirme ve bankacılığın yanı sıra en iyi yaşanacak şehirler listesinde de ilk on içinde.

Charlotte'da Gezilmesi Gereken Alanlar:
Discovery Place: North Tryon’daki bu merkez çocuklar için hazırlanmış bir müze. Bilhassa bilime odaklanmış sergi alanında bazı vakit özel seçkiler de sergileniyor. Yağmur ormanında gezebilir, bir balığı görüp hissedebilir veyahut bir hidrojen balonunun patlamasını izleyebilirsiniz. Haftanın her günü açık olan müze pazarları 12:30’dan sonra ziyaretçi kabul ediyor.

The U.S. National Whitewater Center (USNWC): Dünyanın elit açık hava spor alanlarından biri ve eğlence yanında etrafsal eğitim veren bir merkez. Eşsiz manzaralar sunarak Catawba Nehri süresince uzanan bu ormanlık bölgede, dağ bisikleti sürüp ya da koşarak tırmanma alanlarında yükselebilirsiniz. Ve sonra çoklu kanallar biçiminde tasarlanmış kanallarda kano heyecanı sizi bekliyor.

NoDa: Charlotte şehri içinde bir sanat bölgesi Kuzey (North) ve ana caddelerden biri olan Davidson sözcüklerinin birleşimi. Bölge, 20. yüzyıl ortalarında fakirlerin ve suçluların barınağıydı. Geçtiğimiz 20 sene içinde büyük bir değişim geçirerek sanat galerinin adresi oldu. NoDa, en iyi savunmuş tarihsel alanlarından biri.

The Mint Museum of Art: Kolonizasyon öncesi ve sonrası Amerikan seramiklerini ve dünyanın fark yerlerinden gelen diğer sanat yapıtlarını görmek isteyen sanat severler için iyi bir başlangıç noktası.

The Lazy 5 Ranch: Altı farklı kıtadan 750 hayvanı bir arada görebileceğiniz 5.5 kilometrelik özel bir safari parkı. Bu zevk eğlence tecrübe dolu yolu isterseniz kendi aracınızla ya da atlarla çekilen park arabalarında yer ayırtarak kat edebilirsiniz.

Levine Museum: Güneyin tarihine ve geçmiş yüzyılların tesirine kapılmak için çok doğru bir yer. Ziyaretçiler güneyin yeni ve daha önceki yüzünü aynı anda görebiliyor. Pazar günü 12:00-17:00 arasında açık olan müze, pazartesileri kapalı. Haftanın diğer günleri 10:00’da kapılarını açıyor.

Carolinas Aviation Museum: Havacılık ve uçuş meraklıları için kesinlikle görülmesi şart olan bir müze. Sergilenen yalnız aslına uygun yenilenmiş tarihi uçaklar değil; havada gerçekleştirilen gösteriler izlemek olası, zira müze Charlotte-Douglas havaalanında. Müze pazartesileri kapalı pazarları ise 13:00 ile 17:00 arası açık. Diğer günler 10:00’da açılıyor.

Charlotte'da Kültür, Eğlence ve Sanat:
Kraliçenin şehri olarak da hatıralan Charlotte, Milli futbol (NFL), basketbol (NBA), golf (PGA), ve araba yarışı (NASCAR) etkinliklerine hane sahipliği yapıyor. Öyle ki yılın hangi zamanında giderseniz gidin netlikle ehemmiyetli bir karşılaşmaya ya da etkinliğe tanık oluyorsunuz.

The Dirt Track Racing School, çamurda araç sürmek isteyenler için bulunmaz bir yarış okulu.

Yarışçı veya yarış severlere üç değişik tipte yarış arabası kullanabiliyor. Derslere katılmak için önceden rastgele bir yarış tecrübesi edinmiş olmak gerekmiyor.

Howl at the Moon bildik “Piyano Barı” tanımını oldukça değiştiriyor. Çalışanların tamamı bazen dans ederek bazen piyano şarkılarına eşlik ederek sahnedeki gösterinin bir parçasına dönüşebiliyor. Oldukça esprili ve konuşkan piyanistlerin bütün gayreti herkesin ezberden bildiği şarkıları seyircilerle beraber söylemek. Böylece iyi müzikten zevk alan herkes için mükemmel bir deneyim ortaya çıkıyor.

Carowinds büyük bir tematik eğlence parkı. Sayısı 50’yi aşan parkurda gösteri ve heyecan sunuyor. Mayıs ayından itibaren açılan Boomerang Bay su parkı Avustralya temalı bir vaha görünümüyle 25 farklı su eğlencesine imkan veriyor. Nickelodeon™ Central, çocukların ve ebeveynlerin birlikte katılabileceği 20’den çok eğlence parkurunu bir araya getiriyor. Park, eylül ayının 27’sinden sonra kapanıyor.

NarroWay Theatre & Conference Center, neşeli komedi ve vurucu dramları ile tanınmış eğlence dolu, etkileşimli bir performans alanı. Akşam yemeği yerken bir yandan sahne üzerinde teatral performanslar için, diner theatre’ın cuma ve cumartesi günleri özel gösterilerinde masanızı ayırtmanız gerekiyor.

Charlotte'da Ne yenir? Ne içilir?:
Charlotte mutfağı güney usulü kızartılan tavuktan lezzetli ve kederli İspanyalı yemeklerine kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Ananesel yemekler barbekü, fırında makarna-peynir ve tatlı olarak muz pudingi. Amerikan tarzı beslenme şehrin her yanına dağılmış vaziyette. Burger, fried chicken, rulo köfte veya pizza yemek istemiyorsanız, yeniden şehrin dört köşesinde bulabileceğiniz Meksika ve Çin mutfaklarını seçenek edebilirsiniz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Charlotte'da Alım Satım:
Alışverişe çıkmak, insanların Charlotte yolculuk tasarılarının bir hayli nedeninden biri. Kelepir avcıları ve antika meraklıları, sanat galerileri ve açık hava pazarlarını gezebilir. Moda ve stil düşkünleri; Carolina, SouthPark, Northlake mağaza bölgeleri doya doya alışveriş yapabilir. Ve Paris, modacılar için ne değere sahipse, Kuzey Carolina'nın Piedmont bölgesi, mobilya dünyası için netlikle aynı değerde.

Uygun Charlotte Uçak Bileti

Charlotte Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Charlotte şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Charlotte'ye Ulaşım

Türkiye’den Amsterdam, Atlanta, Paris, Toronto ve Newyork aktarmalı olarak uçuş imkânı tespit edilen Charlotte Douglas Uluslararası Havalimanı, kent merkezine aşağı yukarı 12 kilometre mesafede bulunuyor.

Doğası ve kültürel zenginlikleri ile göz alan bu şehre gitmek amacıyla uçak bileti fırsatlarına göz atarak, hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

Charlotte Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Charlotte'ye direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Charlotte Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Charlotte Hava Durumu

CHARLOTTE HAVA DURUMU

Charlotte Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Charlotte uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
north carolina airports, istanbul charlotte uçak bileti, en uygun charlotte uçak bileti, türk hava yolları charlotte uçak bileti, charlotte uçak bileti, charlotte havalimanı, thy, amerika, abd, charlotte uçak bileti fiyatları, charlotte uçak seferleri


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Cincinnati Uçak Bileti

Ucuz Cincinati Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Cincinnati Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Cincinnati Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Cincinnati Hakkında

Cincinnati, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'deki Ohio Eyâleti'nin çok ehemmiyetli ticaret ve iş merkezlerinden biridir. Batı'nın kraliçesi diye de hatıralan şehir, Hamilton County'nin (Ohio) başkentidir.

Procter & Gamble, General Electric, Chiquita, Kroger ve Fifth Third Bank gibi ehemmiyetli dünya firmalarına hane sahipliği yapan Cincinnati kentinin nüfusu 338,458

Cincinnati Kent Kılavuzu
Cincinnati, Ohio eyaletinin güneyine, tam Kentucky eyalet hududuna, Ohio Nehri süresince yerleşmiş bir şehir. Batı'nın kraliçesi diye de hatıralan ve çok ehemmiyetli ticaret ve iş merkezlerinden biri olan kent, Hamilton County'nin (Ohio) başkenti. Dünya firmalarına ev sahipliği yapan Cincinnati kent merkezinin nüfusu 338 bin 458.

Cincinnati gezisine başlamak için skywalk tecrübe et cam üzerinde ve yukarıdan yürüyüş sistemi kullanılabilir. Kaybolma ihtimaliniz yüksek olduğunu düşünüyorsanız hiç kaygı etmeyin zira skywalk sisteminin bir ucu her zaman otellere çıkıyor. Diğer yanda ise alışveriş noktaları var.

Cincinnati'de Gezilmesi Gereken Alanlar
Ohio nehri süresince yapılacak tekne yolculuğu çok güzel görüntüleri karşınıza çıkarabilir. Kentucky ile Ohio’yu birbirine bağlayan köprüler, Cincinnati Reds beyzbol ve Cincinnati Bengals futbol stadyumu ile sema.

Avondale şehir merkezinin hemen yanı başındaki yerleşim yeri. Bölgedeki hayvanat bahçesi Cincinnati Zoo & Botanical Garden, en daha önceki hayvanat ve botanik bahçelerinden biri. Natürel orman sesleri arasında 700’den fazla hayvan türünü, 3000’den çok çeşit nebatı görebiliyorsunuz.

Amerikan tarihine şahitlik etmiş ve her dönem değişerek dönüşmüş “Over-the-Rhine” isimiyle hatıralan ve 943 yapıdan oluşan bölge ülkenin en büyük ve savunmuş tarihsel bölgesi. Over-the-Rhine, bu arada Cincinnati Senfoni Orkestrası ve Operası’na ev sahipliği yapıyor. Bölgede yer alan Findlay Market, halka açık pazarların en eskisi. Bugün de alaka ve beğeniyle izlenen koro ve orkestra müziğinin kökleri 19. asırdaki Alman yerleşimine kadar uzuyor.

Şehrin fark yerlerinde hem de bazı özel binaların içindeki domuz heykelleri şehrin ilk dönem ekonomisinin bugüne taşınmış bir başka sembolü. Şehir merkezinden küçük yürüyüşlerle Ohio Nehri’ne ve elbette müthiş manzaraya hakim tepelere erişebilirsiniz. Düşük gelir düzeyinde insanların yaşadığı bu bölgede suç oranının görece yüksek olduğunu belirtmek gerek.

Mt Adams, merkezin kuzeydoğu komşusu ve yeniden pahalı bir mahalle. Canlı gece hayatıyla kendini diğer bölgelerden ayırıyor. Bu bölgeceki The Holy Cross-Immaculata katolik kilisesi ilk yerleşimciler olan Almanlar tarafından yapılmış. Görülmeye değer bu kilisenin üzerinde Almanca yazıtlar dikkat çekiyor.

Clifton bölgesinde hemen her etnik orijinden ve ekonomik gelir düzeyinden insan yaşıyor. Aynı yerdeki üniversitenin talebelerinin yaşadığı apartmanlar, daha önceki tarz haneler birbirinin içine geçiyor.

Price Hill, Cincinnati’nin en daha önceki yerleşim noktası. Tarihler 1789’u gösterirken yerleşim başlamış ve 1870’lerde General Rees Price’ın ismini almış.

Ripley kasabası, tarihsel tecrübe yaşamak için gidilebilecek yerlerden biri. Cincinnati’ye bir saat uzaklıkta ve Ohio Nehri kıyısındaki bu yerleşim onlarca kaçak kölenin sığınağı olmuş. Kölelik karşıtı John Ranklin’in tepedeki evi bilhassa durulması şart olan bir nokta. Köleliğin legal olduğu Kentucky’den, özgürlüğün eyaleti Ohio’ya geçen 2000’den fazla köle nehri geçtikten sonra tepedeki bu evde kalmış. 13 çocuklu Rankin ailesi bu evde 12 kadar kaçak köleyi barındırabiliyormuş.

Cincinnati'de Kültür, Eğlence ve Sanat
Cincinnati Museum Center, Art Deco tarzda yapılmış bir binada toplanmış müzelerden oluşuyor. Eski tren istasyonu şimdi, senede bir milyondan çok turist çeken ziyaret noktası. Merkezde üç müze The Cinergy Children’s Museum, The Museum of Natural History & Science ve Cincinnati History Museum’un yanı sıra OMNIMAX tiyatrosu da bulununyor.

The Cinergy Children’s Museum çocukların nehir üzerindeki ip köprülerden geçip tırmanışlar yaparak eğlenebileceği öğretici bir alan. Northside bölgesi ise ekonomik olarak daha düşük ve renkli bir gece hayatı sunuyor.

Cincinnati'de Ne yenir? Ne içilir?
Oakley, özgün lokantalarda özel yemekler yemek için gidilebilecek en doğru yer. Ayrı olarak şehirde gecelerin oldukça canlı ve hareketli geçtiği yerlerden biri. Clifton Ave ve Whitfield kesişimindeki lokantalar Amerikan mutfağını tatmak ve yörenin özel yemeği Proud Rooster yemek isteyenler için doğru adres. Bu noktada bu arada Tayland ve Akdeniz yemekleri de yiyebiliyorsunuz.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Cincinnati'de Alım Satım
Hyde Park çoğunlukla beyazlardan oluşan gelir düzeyi yüksek insanların yerleşim alanı. Butik mağazalar ve lokantaları ile pahalı alışverişin de adresi.

Mt. Washington, doğu yakasının iş ve alışveriş noktası. Alışveriş alanları Water Tower merkezinde toplanıyor. Çeşitli bayan giyim mağazaları ve kiliseler bölgenin diğer göze çarpan teferruatları.

Uygun Cincinnati Uçak Bileti

Cincinnati Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Cincinnati şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Cincinnati'ye Ulaşım

Türkiye’den ve dünyanın pek çok şehrinden aktarmalı uçuşlarla seyahat edilebilen Cincinnati/Northern Kentucky Uluslararası Havaalanı’na, İstanbul’dan Paris aktarmalı gerçekleştireceğiniz uçuşlarla ortalama 15-17 saat aralığında ulaşmak mümkün. Havaalanı ile Cincinati kent merkezi arasındaysa aşağı yukarı 21 kilometre uzaklık var.

Siz de Cincinati uçak bileti fırsatlarına göz atarak, bu mükemmel şehrin sokaklarında dolaşıp, geçmişi ve natural güzellikleri ile ilgili yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Cincinnati Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Cincinnati'ye direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Cincinnati Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cincinnati Hava Durumu

CINCINNATI HAVA DURUMU

Cincinnati Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Cincinnati uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Cincinnati uçak bileti, en uygun Cincinnati uçak bileti, istanbul Cincinnati uçak bileti, türk hava yolları Cincinnati uçak bileti,thy Cincinnati, en ucuz Cincinnati uçak bileti, amerika uçak bileti


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Cleveland Uçak Bileti

Ucuz Cleveland Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Cleveland Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Cleveland Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Cleveland Hakkında

Cleveland, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzeydoğu eyaletlerinden olan Ohio eyâletine bağlı Cuyahoga County merkezi olan bir şehirdir. Şehir Ohio eyaletinin kuzeydoğusunda Erie Gölü'nün güney sahillerinde ve Ohio-Pensylvanya hududunun takriben 97 kilometre batısında konumlanmıştır. Şehir 1796'da Cuyahoga Nehri'nin Eire Gölüne ağzında heyetmiştir.

19. yüzyılada göl sahilinde bulunması ve AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'nin diğer bölgelerine çeşitli kanallar ve demiryolları hatları ile bağlı olmasından dolayı bir endüstri imalat merkezi oldu. Şehirde mimari çok gelişmiş vaziyettedir. Cleveland 'ın ekonomisi üretim endüstri, finansal hizmetler, sıhhat hizmetleri ve biyomedikal sanayiler ile çok çeşitli ekonomik sektörlere dağılmıştır.

Cleveland Kent Kılavuzu
Cleveland, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nin kuzeydoğusunda, orta batı bölgesindeki Ohio eyaletinde bulunuyor. Şehir, Büyük Göller bölgesinde, Cuyahoga Nehri’nin Erie Gölü’ne döküldüğü yerde, 200 sene önce heyetmiş. Şehrin 1850’lerden sonra, bilhassa 1900’lü yıllarda gelişmesinde nehir ve göl taşımacılığı, petrol, demir-çelik, madencilik, otomotiv, inşaat gibi sanayiler ehemmiyetli bir rol oynamış.

Bu gelişimde John Rockefeller’ın dünyanın ilk petrol devi Standart Oil şirketini Cleveland’da kurmasının da büyük bir hissesi var. Cleveland 1980’e kadar, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nin üçüncü büyük şirketler merkezi konumundaydı. Ohio başta havacılık olmak üzere, teknolojik yeniliklerin geliştirildiği bir eyalet olarak tanınıyor.

NASA’nın sekiz araştırma merkezinden Lewis Research Center, Cleveland’ da. Yeniden bir kamu ve özel sektör işbirliği teşebbüsü olan Ohio havacılık ve Uzay Enstitüsü Cleveland’ da konuşlanmış. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Hava Kuvvetlerinin en büyük araştırma-geliştirme laboratuarı ise Dayton’daki Dwight-Patterson Hava Üssü’nde bulunuyor. Uçak motorları üreten General Electric, Pratt and Whitney, Hughes gibi dünyaca bilinen dev şirketler, Goodrich lastik fabrikası, uçak fren sistemleri ve elektronik hedef belirleme sistemlerini üreten tesisler de Ohio eyaleti içindeler.

Cleveland'de Gezilmesi Gereken Alanlar
Şehir, New York’tan sonra ülkenin en büyük sanat merkezi olmaya aday. Playhouse Square Center’da sergiler açılıyor, konserler veriliyor ve tanınmış Broadway şovları sergileniyor. Merkez, beş tarihi tiyatro sahnesinin birleşmesiyle oluşmuş.

Cleveland Metropark Hayvanat Bahçesi’nde pek çok canlıyı bir arada görme talihine sahipsiniz. Hayvanat bahçesine gittiğinizde yağmur ormanları bölümüne uğramayı unutmayın. Talihliyseniz yapay bir tropikal fırtınaya tanık olabilirsiniz.

150 milyon yaşında olan Happy (Mutlu) isimli dinozorun iskeletini incelemek isterseniz Üniversite alanındaki Cleveland Tarihi Müzesi’ni ziyaret faktörüz yeterli. Great Lakes Science Center’da hem çocukların hem de büyüklerin bilimin eğlenceli yanını keşfedebilecekleri 400 den fazla yapıt sergilenmektedir.

Cleveland Sanat Müzesi’nde Picasso, Monet, Renoir gibi büyük ustaların muhteşem sanat yapıtlarını görebilirsiniz. Crawford Auto – Aviation Müzesi de yolunuzun üstünde. Bu müze bilhassa otomobil sevenlerin kaçırmaması şart olan bir yer. Klasik araba koleksiyonları görülmeye değer. Beachwood yakınlarındaki Maltz Musevi Ananesel Müzesi’nde ise şehri kuran gayretkeş Yahudilerin tarihi yaşatılıyor.

Cleveland da kesinlikle ziyaret edilmesi şart olan bir yer de bilhassa müzik severlerin yoğun alakasını çeken Rock And Roll Hall of Fame Müzesi’dir. Bu müzeden çıkan herkes müzik bilgisine yenilerini ilave etmenin keyfini yaşar.

Cleveland'de Kültür, Eğlence ve Sanat
Cleveland 19. asrın nihayetinde ve 20. asrın başında başta İrlandalılar, Macarlar, Çek ve Slovaklar, İtalyanlar, Polonyalılar, Almanlar ve Çinliler olmak üzere bir hayli muhacirin yerleştiği bir bölge olmuş. Takriben 80 etnik grup olduğu belirtilen şehirde Küçük İtalya, İrlanda Köyü, Slav Köyü, Çin Semti bulunuyor.

Cleveland, zümrüt yeşili muhteşem ormanları, nehirleri, yabani hayvan ve nebatları ile donatılmış birçok parklarında yürüyüş, balık avlama, piknik yapma olanaklarını veren bir yer. Kış aylarında orman içinde kayak yapma imkanınız dahi var.

Cleveland ayrı olarak profesyonel beysbol, futbol, basketbol ve hokey sporlarına hane sahipliği yapıyor. NBA dünyasının Michael Jordan’ın varisi olarak kabul ettiği LeBron James, Cleveland Cavaliers takımında oynuyor. Şehiri ziyaret ettiğinizde onu ve arkadaşlarını izlemek için talihinizi zorlamalısınız. Şehir ayrıca dünyaca tanınmış Cleveland Orkestra’sına da ev sahipliği yapıyor.

Cleveland'de Ne yenir? Ne içilir?
Amerikan mutfak kültürü, muhacirlerin ananesel damak tatları üzerine heyetidir. Cleveland’da da bu vaziyet değişik değil. Sayıları bini geçen lokantaların mönülerinde pek çok farklı ülkenin mutfağını tatma talihiniz olacak. Her bütçeye uygun alternatifler var.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Cleveland'de Alım Satım
Şehir merkezindeki Tower City Center tarihi mimari yapısı ile dikkat çekiyor. O ve şehrin batısında kalan Crocker Park, ziyaretçilere çok çeşitli alışveriş olanakları sunuyor. Görülmeye değer lokantaların, antika mağazalarının ve sanat galerilerinin olduğu Little Italy’e, Cleveland Clinic’den araba ile birkaç dakikada erişebilirsiniz.

Uygun Cleveland Uçak Bileti

Cleveland Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Cleveland şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Cleveland'a Ulaşım

Cleveland Hopkins Uluslararası Havalimanı (IATA: CLE, ICAO: FAA LID: CLE), Cleveland, Cuyahoga County, Ohio, Birleşik Devletler'in merkezi ticaret bölgesinin dokuz kilometre (14 km) güneybatısında bulunan bir kamu havaalanıdır. Kuzeydoğu Ohio'ya hizmet veren birincil havaalanıdır ve Ohio eyaletinin en büyük ve en yoğun havalimanıdır.

Büyükşehir bölgesine Burke Lakefront Havaalanı ve Akron-Canton Bölge Havaalanı tarafından da servis yapılmaktadır. Cleveland Hopkins Uluslararası Havaalanı ve Cleveland Burke Lakefront Havaalanı, birlikte Cleveland Havaalanı Kontrol Departmanı tarafından işletilen Cleveland Havaalanı Sistemini oluşturuyor.

Cleveland Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Cleveland'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Cleveland Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cleveland Hava Durumu

CLEVELAND HAVA DURUMU

Cleveland Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Cleveland uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul cleveland uçak bileti, ucuz cleveland uçak bileti, türk havayolları cleveland bilet, en uygun clevaland uçak bileti, clevaland uçak bileti fiyatları, cleveland uçak seferleri, cleveland ucuz uçak bileti, thy, amerika cleveland,


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
New York Uçak Bileti

Ucuz New York Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Newyork Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
New York Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

New York Hakkında

New York, Amerika Birleşik Devletleri'nin en kalabalık şehri ve dünyanın en kalabalık metropolitan alanlarından New York metropolitan bölgesinin merkezidir. Şehir bir parçası olduğu New York Eyaleti ile karıştırıldığı için İngilizcede New York City (kısaca NYC) veya The City Of New York olarak da anılır. Şehir; ticaret, finans, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence sektöründe ehemmiyetli katkı yaptığından dolayı global şehir olarak anılmaktadır. Ehemmiyetli bir beynelmilel diplomasi merkezi olan şehir, Birleşmiş Milletler Genel Merkezine hane sahipliği yapar ve dünyanın kültür başkenti olarak tanımlanır.
Şehir, dünyanın en büyük natürel limanlarından birinin üstüne heyetmiştir. New York borough isimi verilen ve her bir bölümün bir county olduğu 5 bölümden oluşur. Bu 5 borough - the Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Island- 1898 seneninde tek şehir olarak birleştirilmiştir.

New York bir muhacir şehiridir. Şehirde takriben 170 ayrı dil konuşulmaktadır ve her üç kişiden biri AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ dışında bir ülke doğumludur. İngilizce çeşitli aksanlarla konuşulur. İngilizcenin yanı sıra İspanyolca da yoğun konuşulmaktadır. Little Italy (Küçük İtalya) mahalleninde İtalyanca, China Town’da (Çin semti) Çince konuşan nüfus mevcuttur.

New York bir hayli Amerikan kültürel hareketinin de doğum yeridir. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekspresyonizm (New York Ekolü), müzikte hip hop, punk, salsa ve Tin Pan Alley bu hareketlerden bazılarıdır. 24 saat açık olan metrosu ve yoğun trafiğiyle "Hiç Uyumayan Şehir" ismini almıştır.

Özgürlük Heykeli, Empire State Binası, Central Park ve Times Alanı, Çağdaş Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Çağdaş Tarih Müzeleri şehrin alaka çekici mekanlarıdır. Gökdelenleri, caddeleri, restoranları, alışveriş merkezleri ve insanlarıyla, New York turist çekmektedir.

New York Şehir Kılavuzu
New York Amerika Birleşik Devletleri'nin en popüler şehridir. New York için ayrı olarak “Hiç uyumayan şehir” veya “Büyük Elma” da denmektedir. Şehir beş bölgeden oluşur. Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Adası olarak adlandırılan bu bölgelerin toplam nüfusu 8.1 milyondur. 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana dünya finansal piyasalarının merkezi olan New York, tanınmış ve tesirli borsası ile finans müesseselerine da ev sahipliği yapmaktadır.

New York'da Gezilmesi Gereken Alanlar:
Amerika'nın en bariz özelliklerinden olan ve insanda büyük merak uyandıran çok istikametlilik, çok kültürlülük, moda gibi niteliklerin tamamını yalnızca New York’ta bir arada bulabilirsiniz. Şayet New York’a ilk gelişinizse Empire State ve Chrysler binaları, Özgürlük Abidesi, Rockefeller Merkezi, Times Alanı, Bronx Hayvanat Bahçesi, Staten Island Feribotu, Brooklyn Köprüsü ve diğer bütün ünlü yerleri kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Önceden New York'ta bulunduysanız her zaman keşfedilmeyi bekleyen bir semt, önceden gitmediğiniz bir lokanta, bir Broadway şovu, Blockbuster müzesi veya kaçırılmaması şart olan kültürel veyahut sportif bir etkinlik mutlaka bulursunuz.

New York kent metrosu New York Şehri Transit Otoritesi tarafından işletilir. New York Transit Otoritesi Metropol Erişim Otoritesi'nin (MTA) bir azasıdır. Otobüs hatlarıyla birlikte dünyanın en geniş erişim ağına sahip şehrin bildirilmiş 468 yolcu istasyonu bulunur. 656 mil (1056km) gelir getiren hat ve 842 mil gelir getirmeyen hat ile hizmet vermektedir.

3700 otobüsü, 714 mil uzunluğundaki metro hattı, 12.000 taksisi ve limuzini ve sayısız ikincil yolu ile New York'u dolaşmak bir meltem esintisi gibidir. Ayrıca feribotlar, helikopterler, bisikletler, Amtrak ve kısa mesafe raylı servisleri mevcuttur. New York sanki düz ve yürüyen bir şehirdir.

New York'da Kültür, Eğlence ve Sanat:
Central Park, Bu park New York'un Manhattan Bölgesi yakınlarında büyük bir parktır (3.41km2, 4 kilometre x 800m’lik bir dikdörtgen). Senelik takriben 25 milyon ziyaretçisiyle Birleşik Devletler'in en çok ziyaret edilen parkıdır. Sinema filmlerine ve TV programlarına konu olması onu dünyanın en tanınmış kişi şehir parklarından biri haline getirmiştir.

SoHo
Takriben çeyrek mil karelik alanı ile içerisinde 250 sanat galerisi, 4 müze, takriben 400 lokanta ve 100 mağazayı bulundurmaktadır.

Greenwich Köyü
Burada her türlü mücevher, aksesuar, modayı belirleyen kıyafetler ve mevsimlik elbiseleri bulmanız olasıdır.

Harlem
Harlem'in Uptown bölümünde haneler ve işler yine yapılandırılmaktadır. Harlem'in yeni Rönesans'ının merkezi 125. Cadde'dir. Takriben 265.000 m2 büyüklüğünde bir perakende satış ve eğlence kompleksi olan Harlem USA, 125.Cadde ile Frederick Douglass Boulevard'ın kesiştiği noktada bulunmaktadır. Malcolm Shabaz Harlem Pazarı’nda Afrika giysileri, enstrümanları ve el işleri satılır.

Brooklyn
İskontolu ücretlerle kadınlara mahsus mevsimlik moda giyiminin satışının gerçekleştiği takriben 9.300 m2 büyüklüğündeki Aaron's, uğramanız şart olan yerler arasındadır. 1941 seneninden beri açık olan Kleinfeld, dünyanın en geniş Avrupa ve Amerika'ya mahsus düğün ve gece giysileri koleksiyonuyla dikkat çeker.

New York'da Ne Yenir? Ne içilir?
New York bir oburun düşlerinde yaşattığı şehirlerden biridir. 20.000 çeşit yiyecekle alternatifler hemen hemen sınırsızdır. 50 sene süresince öğle yemeğinizi her gün değişik bir lokantada, sosisten jambona ve kaşarlı şinitzele kadar çok değişik lezzetleri tadarak yiyebilirsiniz.

New York çok sayıda kaliteli lokantaya sahiptir. Fransız, İtalyan, Çin dahil olmak üzere çok sayıda lokantasıyla alternatifi bol bir şehir olan New York'tan bir lokanta seçin ve eğlenmenize bakın.

New York'da Alım Satım
New York alışveriş yapmak isteyenler için bir cennettir. Büyük mağazalar veya küçük butiklerde almak istediğiniz her şeyi bulmanız olasıdır. Dünyanın her köşesinden rastgele bir şeyi burada bulabilirsiniz.

Macy's Herald Square, dünyanın en büyük mağazası, New York'un en tanınmış kişi perakende satış ikonlarındandır. Her sene burada tertip eden Şükran Günü Şöleni ile bilinmektedir.

Bloomie's denilen Bloomingdale's yüzlerce senedir Pazar öğleden sonralarının “gör ve görün” mekanı özelliğini savunmaktadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Saks Fifth Avenue, 1924 seneninde açılmış olup Rockefeller Merkezi'nin karşı caddesinde bulunmaktadır. Giderek en iyi bay ve bayan koleksiyonları, spor elbiseleri, ayakkabılar, aksesuarlar, kozmetik ürünleri, güzel kokular, mücevher satılan ve 62 mağazadan oluşan bir yer halini almıştır.

Birçok ziyaretçi için Fifth Avenue 50. caddeden 59. caddeye kadar dağılan en çok görülmesi gereken alışveriş yeridir. Pahalı butiklerle dolu bu yerde üst düzey butikler, çok iyi bilinen alışveriş zincirleri ve yerler bulunur.

Uygun New York Uçak Bileti

New York Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. New York şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle New York'a Ulaşım

Dünyanın merkezinde yer alan New York’a uçak bileti alarak ulaşmak mümkün. Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan haftanın 7 günü New York John F. Kennedy Havalimanı’na direkt sefer bulunuyor. Yolculuk 10 saat 40 dakika sürüyor. Hem de çoğu değişik hava yolu şirketinin Avrupa bağlantılı aktarmalı seferleri de var. New York kent merkezi ile havalimanı arasında 43 kilometrelik mesafe otobüs ve taksiyle aşılıyor.

Farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, karmaşanın ortamında bile bir uyumun bulunduğu New York, çoğu insanın bir gün kesinlikle görmek istediği destinasyonlar arasında. Dünyanın en kalabalık ve en kozmopolit kentlerinden New York’a seyahat etmek amacıyla uçak biletlerine derhal göz atın!

New York Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan New York'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel New York Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

New York Hava Durumu

NEW YORK HAVA DURUMU

New York Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz New York uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul new york uçak bileti pegasus, amerikaya ucuz uçak bileti nasıl bulunur, istanbul new york kaç saat, amerika uçak bileti pegasus, istanbul amerika uçak kaç saat, thy new york istanbul uçuş saatleri, istanbul new york, amerika uçak bileti, en uygun new york uçak bileti, ucuz new york uçak bileti, istanbul neyw york uçak bileti, türk hava yolları new york uçak bileti


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Chicago (Şikago) Uçak Bileti

Ucuz Chicago Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Chicago Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Chicago Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Chicago Hakkında

Chicago Amerika Birleşik Devletleri'nin nüfus itibariyle (2010 senesi sayımına göre nüfusu 2,695,598) en büyük üçüncü şehridir.

Illinois eyâletinde Michigan Gölü'nün güneybatı kıyısında bulunur. 1833 seneninde kurulan şehir, 1885 seneninde ilk gökdelenin bu şehirde yapılması ile de tarihe geçmiştir. Tanınmış Sears Kulesi (110 katlı) bu şehirdedir.

Göle nazır olan şehir merkezinde gökdelenin ve renkli sokakların yanı sıra, çeşitli kanatlı hayvan türlerinin esenlik içinde rahatsız edilmeden yaşadıkları park ve bahçeler bulunmaktadır.

Chicago Kent Kılavuzu
Amerika Birleşik Devletleri (USA) 50 eyaletten oluşan federal bir devlettir. Şikago, takriben 3 milyonluk nüfusuyla (metropol nüfusu 9.5 milyonu bulur) bulunduğu Illinois bölgesinin 1. Birleşik Devletlerinin ise 3. en kalabalık şehiridir. Şikago, Illinois eyaletinin kuzeydoğusunda Michigan Gölü'nün güneybatı sahillerinde yükselmektedir. Şikago şehiri ülkenin çok ehemmiyetli bir erişim, kültür, siyaset, endüstri, finans, tıp ve yüksek öğrenim merkezidir. Şehir ülkenin orta batısının ticari ve iktisadi, kültürel ve finansal başkenti konumundadır. Büyüleyici mimari yapılarıyla Şikago, 1885 seneninde dünyanın ilk yüksek binasının, gökdeleninin, kurulduğu şehir unvanına sahiptir.

Chicago'da Gezilmesi Gereken Alanlar
Şikago bir iş, kültür ve spor merkezidir. 2016 Yaz Olimpiyatları'na aday şehirlerden biridir. Şehir çağdaş yapılaşmanın doğduğu yerdir. Şikago'yu baştanbaşa donatmış olan yüksek binaları izlerken kendinizi semanın içinde hissedebilirsiniz.

Streeterville'de bulunan Navy Pier şehrin en çok ziyaret edilen mekanıdır. Michigan Gölü kenarında heyeti bulunan ve Şikago'nun oyun parkı niteliğindeki bu yer; lokantaları, mağazaları, sergi salonları, müzeleri, toplantı salonları, plajları, göl kenarındaki parkları ve fıskiyeleriyle ön tasarıya çıkar. Şehrin muhteşem manzaralarına şahitlik etmek için kesinlikle Navy Pier dönme dolabına binmelisiniz.

Dünyanın dört bir yanından çok sayıda turist kentin mimari mucizelerini görmek için Şikago'ya akın eder. Burası hem Amerikan hem de dünya mimarisinin temsilcisi konumundadır. Dünyanın en yüksek on binasından üçü Şikago'da bulunur. Wacker Drive, Jackson Bulvarı, Franklin Bulvarı ve Adams Caddesi'yle çevrili bulunan Sears Tower (Sears Burcu) 1.450 fit yüksekliğiyle şehrin en yüksek yapısıdır. Bu gökdelen Şikago'nun simgesidir. 80-story AON Center, eski isimiyle Amoco Binası, kentin ikinci en yüksek binasıdır. 875 N. Michigan Avenue'de yer alan John Hancock Center kentin 3. en yüksek gökdelenidir. John Hancock Center'ın 94. katından Illinois, Indiana ve Wisconsin eyaletlerini izleyebilirsiniz.

78 E. Washington Caddesi'ndeki Şikago Kültür Merkezi, Michigan Avenue'daki 1889 Oditoryum Binası (1889 Auditorium), NBC Gökdeleni ve daha bir hayli mimari başyapıt Şikago'da bulunur.

Illinois eyaletinin merkezinde yer alan Şikago Sanat Enstitüsü (Art Institute of Chicago), dünyadaki en ehemmiyetli müzelerden biridir. Uzun bir tarihe şahitlik eden müzedeki koleksiyon insanı hayretler içinde bırakır. Bu nadide koleksiyonun değerli parçaları 5.000 senelik bir tarihe dayanır. Impressionist (izlenimci) ve postimpressionist akımların en güzel tabloları ziyaretçileri büyülemektedir.

Old Town'da bulunan Holding Chicago Historical Society (müze), göl kenarındaki Field Museum of Natural History (20 milyondan fazla çalışmayı barındırır), Museum Campus'daki Shed Akvaryumu gibi çok sayıda park ve mekana hane sahipliği yapan Şikago, müzeleri ve mimarisiyle sanki bir galaksiyi andırır.

Chicago'da Kültür, Eğlence ve Sanat
Kültürel manada aklınıza ne gelirse Şikago'da bulabilirsiniz. Dans, spor, müzik (bilhassa caz ve blues), görsel sanatlar, sahne sanatları, tiyatro, şenlikler, kültür merkezleri, kütüphaneler ve gösteriler kentin başlıca kültürel unsurları arasındadır. Grant Park Müzik Şenliği (Haziran-Ağustos), Yaz Dans Şenliği (Haziran-Ağustos), Şikago Beynelmilel Çocuk Film Şenliği şehrin önde gelen kültürel organizasyonlarındandır.

Şikago; Klein Arts Works, ArchiTech Mimari Galerisi, Oskar Friedly Galerisi gibi çok sayıda galerinin hayat bulduğu bir şehirdir.

Şikago blues, Şikago Ruhu, caz ve Gospel müzik tarzları şehrin en bilinen istikametlerindendir. LaSalle Bank Tiyatrosu, Cadillac Saray Tiyatrosu ve Ford Oryantal Tiyatrosu şehrin sahne sanatları aktivitelerinin tertip ettiği başlıca yerlerdir.

29 mili bulan göl kenarındaki parklar ve plajlar açık hava aktiviteleri için mükemmel olanaklar sunar. Bisiklet, yüzme, golf, koşu, plaj voleybolu, güneşlenme ve daha bir hayli etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Çok sayıda bisiklet yolunun bulunduğu Şikago'da bisiklet kullanmak günlük hayatın natürel bir parçasıdır. Şehirdeki gece eğlencesine mahsus mekanların sayısı başınızı döndürebilir.

Chicago'da Ne yenir? Ne içilir?
Şikago yemek yemeyi sevenlerin cennetidir. Şehir fast food kültürünün kalbidir. İlk McDonalds şubesi burada açılmıştır. Şehirde mahalli ve beynelmilel mutfaktan her bütçeye uygun, kaliteli ve lezzetli yemeklerin sunulduğu çok sayıda lokanta bulunur. Şehirdeki dünya mutfağı, sayısız lokantanın sunmuş olduğu kaliteli ve neffis lezzetlerden tatma olanağı sunmaktadır.

Şehir merkezi ve Kuzey Nehri (the North River), başlıca turistik yerler olmanın yanı sıra çok sayıda romantik ve alaka toplayan lokantaya hane sahipliği yaparlar. Lincoln Parkı etrafındaki alan şehrin en iyi lokantalarıyla doludur. Lakeview, kozmopolit bir atmosfere sahiptir. Burada Meksika, Fransa ve Italya gibi beynelmilel mufaklardan lezzetler sunan lokantalar bulunur.

Chicago'da Alım Satım
Lüks alışveriş merkezleri, mağazaları, butikleri, şehir semtlerinde yer alan özel alışveriş yerleri, antika mağazaları, kitapçıları ve daha fazlasıyla Şikago, alışveriş çılgınlarının tüm isteklerine cevaplamaktadır.

State Street (Devlet Caddesi), Marshall Field's ve Carson Pirie Scott gibi iki dev alışveriş merkezine hane sahipliği yapar. Oak Caddesi, her türlü mahalli ve beynelmilel eşyanın satıldığı butiklerle doludur. Michigan Avenue'da bulunan Magnificent Mile çok sayıda alışveriş merkezi, tasarım markaları ve mağaza zincirlerine ev sahipliği yapar.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Magnificent Mile, Şikago'da alışverişin mabedidir. Benzeri olmayan butikler, büyük alışveriş merkezleri ve Armani, Bulgari, Cartier, Chanel, Tiffany gibi markaların satıldığı popüler tasarım mağazaları alışverişe çıkanların tüm beklentilerini karşılar.

Streeterville'de yer alan Kuzey Köprüsü'ndeki mağazalar, Amerikan alışveriş merkezlerinin bulunduğu Water Tower Place (Streeterville), Ortadoğu tarzı mağazaların bulunduğu 900 N Michigan (Streeterville) ve çok sayıda alışveriş mekanıyla Şikago, alışveriş severlerin her türlü isteğine yanıt veren bir kenttir.

Uygun Chicago Uçak Bileti

Chicago Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Chicago şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Chicago'ya Ulaşım

Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan haftanın 7 günü direkt uçuşu tespit edilen Chicago’ya ulaşım gerektiğince kolay. Avrupa’nın belirli şehirlerinden aktarmalı uçuş seçeneklerini değerlendirerek Şikago O'Hare International Havalimanı’na gidilebiliyor. Bunun amacıyla Şikago uçak bileti fırsatlarına göz atmak gerekiyor.

Dünyada çağdaş şehircilik akımının ilk adımının atıldığı Şikago, ABD’nin en gözde turistik şehirlerinden biri. Bu etkileyici, eğlenceli ve her köşesinde ayrı bir dünyanın kapılarını açan kenti keşfetmenin tam zamanı!

Chicago Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Chicago'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Chicago Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Chicago Hava Durumu

CHICAGO HAVA DURUMU

Chicago Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Chicago uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul chicago thy, istanbul chicago kaç saat, istanbul chicago flights, istanbul chicago uçuş rotası, istanbul chicago saat farkı, istanbul chicago kaç km, chicago yaklaşan etkinlikler, istanbul new york, chicago uçak bileti, en uygun chicago uçak bileti, şikago uçak bileti


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Las Vegas Uçak Bileti

Ucuz Las Vegas Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçbilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Las Vegas Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Las Vegas Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Las Vegas Hakkında

Las Vegas, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'nin kurulduğu dönemlerde bir demiryolu geçiş istasyonu olması nedeniyle mafya ve örgütlü çetelerin bulunduğu, denetimden yoksun bir şehir idi. Bu vaziyet, 1900'lerin başına kadar sürdü. 1931 seneninde kumarhanelerin AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de yasal statü kazanmasının hemen peşinden, daha önceki bir gangster olan Bugsy Siegel burayı bir kumarhane merkezi şeklinde tasarladı ve bunu hayata geçirdi. 1940'lardan sonra artan alaka ile beraber şehrin nüfusu ve ekonomisi bugüne dek katlanarak artmıştır.

Küçük bir çöl kasabası olan Las Vegas'ın nüfusu, 2.000'lerden 550.000'lere gelmiştir. Nüfus'un %69.86 sı beyaz, geri kalanı ise siyah ve sarı ırktandır. Ekonomisi büyük bir hızla gelişen şehrin nüfusu da aynı oranda artmaktadır.

Las Vegas Kent Kılavuzu
Las Vegas Nevada Eyaleti'nin en kalabalık nüfusa sahip bir kentidir (Amerika Birleşik Devletleri 50 eyaletten oluşur.) Clark County (Clark Vilayeti)'de yer alan Las Vegas Amerika Birleşik Devletleri (USA)'nin ve tüm dünyanın kumar merkezidir. Las Vegas dünyanın eğlence merkezi olarak nitelendirilmektedir. Kentin göz kamaştıran imajı Las Vegas'ın çok sayıda tanınmış film ve programlarda dekor olarak kullanılmasını sağlamıştır.

Las Vegas'da Gezilmesi Gereken Alanlar
Las Vegas kumarhanelerle dolu bir kenttir. Müzeler, görkemli parklar, gökdelenler ve yüksek binalar kentin görülmeye değer yerleridir.

Bellagio Casino Resort'un hemen ötesinde yer alan Bellagio Conservatory ve Botanical Gardens kesinlikle görmeniz şart olan tez ve sık değişen bir manzaraya sahiptir.

Flamingo Kumarhanesi'nde kuğular, ördekler, kaplumbağalar ve benzeri hayvanlar kumarhanenin yeşil alanlarında dolaşmaktadır.

Strip'de yer alan Mirage evvelce bir tiyatro alanıydı. Kumarhane oteli su yolları, kıvrımlı dereleri ve şelaleyi andıran su manzaralarıyla insanın gözünü alan bir görüntüye sahiptir. Strip'deki Stratsphere Kulesi 350 metrelik yüksekliğiyle kentten muhteşem manzaralar sunar.

Yeniden Strip'de bulunan Guggenheim Hermitage Müzesi çağdaş ve postmodern çalışmaların bulunduğu mükemmel bir koleksiyon sergisidir.

Downtown'da bulunan Las Vegas Tabiat Tarihi Müzesi (Las Vegas Natural History Museum) dinozorlar, balinalar, köpekbalıkları, beynelmilel vahşi hayat, Nevada vahşi hayatı, Afrika savanası ve yağmur ormanlarının sergilendiği nadide bir müzedir.

Las Vegas'da Kültür, Eğlence ve Sanat
Kumarhaneler ve eğlence alternatifleri Las Vegas kentinin kültürel ve sosyal hayatının belirleyicisidir. En popüler kumarhaneler Las Vegas Bulvarı güneyinde sıralanmaktadır. Çok sayıda kumarhane kentte bulunur.

Las Vegas'da izdivaç etmek bir hayli çiftin hayal ettiği bir şeydir. İzdivaç etme kiliseleri ve özel nikah giysileri şehirde oldukça yaygındır.

Las Vegas şovların ve etkinliklerin şehiridir. Çeşitli özel şovlar, oyunlar, müzikaller, komediler, spor aktiviteleri ve diğer özel organizasyonlar şehrin en ehemmiyetli kültürel ve eğlence faaliyetleri arasında yerini alır.

Araba ve gitar şovları, Las Vegas Gölü, Uluslararası Dragon Bot Şenliği (Lake Las Vegas International Dragon Boat Şenlik), dans yarışmaları, hane yenileme ve dekorasyon şovları kentin başlıca etkinliklerindendir.

Las Vegas'da Ne yenir? Ne içilir?
Las Vegas mutfağı, her türlü yemek kültürünün bulunduğu her bütçeye uygun bir menü sunar. Gece eğlencesinin yanı sıra Las Vegas, çok çeşitli lezzetler arayanların seçenek edeceği yerlerin başında gelir. Amerikan, Asya, Çin, Fransız, İtalya, Hindistan, Japon, Meksika, güneybatı, Yunan, Akdeniz ve daha fazla mutfağın yer bulduğu bu kültür en kaliteli yemekleriyle dikkatleri çeker.

Soğuk yemek ve içeceklerin bulunduğu mekanlar, ızgara et yenilen restoranlar, sandviç dükkanları, deniz ürünü/sebze/et yemeklerinin servis edildiği mekanlar tüm damak tatlarına hitap etmektedir.

Las Vegas lokantaları ve diğer yiyecek/içecek mekanları aklınızı başınızdan alacaktır.

Las Vegas'da Alım Satım
Alışveriş çılgınları Las Vegas'da umduklarından çok daha fazlasını bulurlar. Sayısız kumarhane mağazaları, alışveriş merkezleri, toptan yerleri, büyük mağazaları ve butikleriyle Las Vegas bir alışveriş cennetidir. Alışveriş özelliği Las Vegas'ın pazarlanmasında ön tasarıya çıkan en ehemmiyetli unsurlardandır

Las Vegas Strip yakınlarında yer alan Boulevard Alışveriş Merkezi 150'den fazla mağaza, servis mekanı ve restoranıyla hizmet verir.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Büyük Kanal (Grand Canal) mağazaları 80'i bulan sayılarıyla İtalyan ağırlıklı bir tarza sahiptir. Mücevher, ayakkabı, tasarım elbiseleri, ev aksesuarları ve daha fazlası bu mağazalardan satın alınabilecek ürünlerdir.

Las Vegas'ın alışveriş kültürünü öğrenmek için uzun bir müddet ayırmak zorundasınız. Daha sonra Las Vegas'daki alışveriş olanaklarından tam olarak yararlanmak için yeniden uzun bir müddete ihtiyacınız olacak. Tam bir alışveriş denizinde yüzüyorsunuz.

Uygun Las Vegas Uçak Bileti

Las Vegas Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Las Vegas şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Las Vegas'a Ulaşım

Türk Hava Yolları, American Airlines ve United Airlines’ın New York aktarmalı; British Airlines, Lufthansa, Alitalia, AirFrance, KLM, ve Delta Airlines havayolu şirketlerinin ise Paris, Londra ya da Madrid aktarmalı Las Vegas uçuşları bulunuyor.

Amerika ya da Avrupa aktarmalı uçuşların aşağı yukarı seyahat zamanı ise 16 saat. Şehir merkezinin 8 km uzaklıkta yer alan McCarran Uluslararası Havaalanı’ndan otobüs, taksi, shuttle servislerle ya da vasıta kiralayarak kente ulaşım mümkün.

Las Vegas Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Las Vegas'a direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Las Vegas Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Las Vegas Hava Durumu

LAS VEGAS HAVA DURUMU

Las Vegas Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Las Vegas uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul las vegas uçakla kaç saat, las vegas uçak bileti thy, istanbul las vegas kaç saat, las vegas a nasıl gidilir, las vegas otel fiyatları, türkiye las vegas saat farkı, las vegas turu, las vegas otelleri, las vegas uçak bileti, en uygun las vegas uçak bileti, kampanyalı ucuz las vegas


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
Miami Uçak Bileti

Ucuz Miami Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla Miami Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.
Miami Uçak Bileti

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Miami Hakkında

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük şehiridir. Atlas Ummanı kıyısında bir kıyı şehiridir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür.

Miami'de takriben 5.000 Türk yaşamaktadır. Halkın %66,75'i İspanyolca konuşur. Bunun en büyük sebebi ise burada yaşayan halkın çoğu etraf ada ülkelerinden geldiklerindendir. Fakat 2008 verilerine İspanyolca konuşan azınlık arttıkça anadilleri İngilizce olanlar işlerinin yürütülmesinde büyük zorluklar çektiklerini ifade etmişlerdir. Hem de en Ehemmiyetli Televizyon kanalı ise Telemundo'dur. Hispanik dizi sektörü Amerika Birleşik Devletleri'nde büyük sektöre ve desteğe sahiptir. Dünyaca tanınmış kişi Latin (hispanik) dizilerinin bir bölümü Amerikan orijinli Telemundo tarafından uyarlanır ve bu eyalette çekilir.

Miami Kent Kılavuzu
Florida Eyaleti'nin ehemmiyetli şehirlerinden Miami, Güneydoğu Florida'da, Florida Everglades ve Atlantik Ummanı arasındaki Biscayne Körfezi üzerindedir. Latin Amerika'ya Geçiş Kapısı denilen Sihirli Şehir, Latin Amerika ülkelerine ait işletmelerin merkezlerine hane sahipliği yapmaktadır. Ülkenin en ehemmiyetli iş merkezlerinden biri olan Miami, gelirinin büyük bir bölümünü turizmden ele geçirmektedir. Şehrin hayvanlar alemi, nebat örtüsü ve plajları baş döndürücüdür. Miami, güneş altında parlayan bir şehirdir.

Miami'de Gezilmesi Gereken Alanlar
Tarihi yapıtları, yerleşim alanları ve şehre dağılmış görkemli villalarının yanında Miami, natürel mükemmelleriyle insanın aklını başından alır. Kilometrelerce uzanan plajları, hayvan ve bitki parkları, benzersiz

Everglades Milli Parkı (Çimen Nehri) ile büyüleyici bir atmosfere sahiptir.

Art Deco Tarihi Bölgesi (Art Deco Historic District), en büyük 20. Asır Milli Resmi Tarihi Bölgesi (20th Century National Register Historic District)'dir. Bu mahallede, 1920'li, 1930'lu ve 1940'lı senelere ait 800'ün üzerinde yapı bulunur.

Coconut Grove'da bulunan Vizcaya Müzesi ve Bahçeleri, değerli bir İtalyan Rönesans tarzı villadır. 15. ve 19. asırlara ait mobilya, tablo ve süsleyici çalışmaların yanı sıra villanın sahile bakan bölümlerinde muhteşem bahçeler, büyüleyici fıskiyeler, şık havuzlar, kanallar ve çok sayıda patika bulunur.

Miami, ülkenin iki milli parka sahip tek şehiridir. 1.5 milyon akrelik nadir ve olağandışı bir eko sistem üzerinde bulunan Everglades Ulusal Parkı, yok olmaya yüz tutmuş çok sayıda hayvan türüne ev sahipliği yapar. Amerika timsahı, Florida panteri gibi türler bu parkta yaşar. Biscayne Ulusal Parkı, ehemmiyetli bir bölümü suyla kaplı bir mükemmeller diyarıdır. Bu parkta zümrüt gibi adalar, mercan kayalıkları ve akvaryumlar bulunmaktadır. Bu parklar, dışarıda eğlenmek isteyenler için birebirdir.

Downtown'da yer alan Balta Girmemiş Papağan Adası (Parrot Jungle Island), dünyanın her tarafından az bulunan kuşlar ve diğer hayvan türlerini barındırır. Bu tropikal ada orangutan, timsah, kaplan gibi hayvanların yanı sıra çok çeşitli aktiviteler, alışveriş ve eğlence olanaklarıyla da popüler bir yerdir.

Miami Şehiri Hayvanat Bahçesi, ülkenin en ehemmiyetli hayvanat bahçelerindendir. Burası Asya, Afrika, Avusturalya, Güney ve Kuzey Amerika gibi yerlere has toplam 1.300 hayvana ev sahipliği yapar.

Miami'de Kültür, Eğlence ve Sanat
Hedonizme yaklaşan bir eğlence hayatı ile ön tasarıya çıkan Miami, zengin bir sanatsal ve kültürel birikime sahiptir. Bitmez tükenmez kültür ve eğlence etkinlikleri, dinamik ve etkileyici bir günlük hayatın şehir sosyal hayatına damga vurmasına sebep olmaktadır.

Miami, çığır açan tiyatro ve diğer sahne sanatlarıyla dudak ısırtan bir kenttir. Aktörler Tiyatrosu (Actor's Playhouse), Jackie Gleason Tiyatrosu ve Coconut Grove Tiyatrosu, Miami'nin mükemmel tiyatro dünyasından birkaç örnektir. Mucize Tiyatrosu (Miracle Theater)'nda yer alan Aktörler Oyunevi, yetişkinler ve çocuklar için profesyonel performanslara hane sahipliği yapar.

Miami, klasik ve muasır imalatlardan büyük opera performanslarına, dünyaca tanınmış kişi starların başını çektiği müzik alternatifleri sunan bir şehirdir.

Birleşik Devletler Chopin Vakfı, halka açık klasik müzik konserleri sunmaktadır. Sahne Sanatları Karnaval Merkezi'nde sahne alan Büyük Florida Operası ve Sahne Sanatları Broward Merkezi, şehrin başlıca kültür merkezlerindendir. Günbatımı Merkezi'nde sahne alan Miami Senfoni Orkestrası, Amerikan, İspanyalı ve Avrupa tarzında sözlü müzik performanslarını sahneye koyar.

Güney Plajı'nda yer alan Miami Şehir Balesi, şehrin görülmesi şart olan en ehemmiyetli değerlerindendir. Bu dünya çapında takdir toplayan bale topluluğu, Efsanevi dansçı Edward Villella idareninde klasik ve muasır performanslar ortaya koyar.

Miami, sahip olduğu çok sayıda sahne sanatları merkezinin yanı sıra günün her hatıra eğlencesiyle ön tasarıda olan bir şehirdir. Miami Karnavalı (Mart ayının başı), şehrin en büyük kültürel etkinliğidir. Beynelmilel Hispanic (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de yaşayan İspanyalı ve Latin Amerikalılara verilen isim) Tiyatro Şenliği (Mayıs-Haziran), Miami Reggae Şenliği (Ağustos), Miami Kitap Fuarı (Kasım), şehrin en ehemmiyetli kültürel organizasyonlarındandır. Her sene onlarca yazar ve yüzbinlerce ziyaretçi Miami'de tertip eden kitap fuarına akın etmektedir.

Miami plaj kültürü, botanik ve natürel mükemmeller, gece hayatı, zengin şehir eğlence hayatının en ehemmiyetli parçalarıdır. Fotoğrafik ve egzotik manzaraların damga vurduğu tabiat ve su alanlarının eşlik ettiği Miami plajları, büyüleyici eğlence ve spor alanlarıdır. Hava gösterileri, dalış, kayak, takım sporları gibi sportif faaliyetlere olanak tanıyan bir şehirdesiniz. Güneş semanın ardına gizlendikten sonra, Miami'de bulunan dans kulüpleri ve salonları, sıcak umman meltemleri eşliğinde konuklarını eğlendirir. Bu mekânlar eğlenmeyi sevenler için vazgeçilmez yerlerdir.

Miami'de Ne yenilir Ne içilir?
Eğlencenin doruklarda yaşandığı bir kentten söz ediyorsanız aynı şehrin mutfak kültürünün baş döndürücülüğüne şaşırmamalısınız. Her kategoriden mekânın tüm dünya mutfaklarından örnekler sunduğu Miami mutfağı; iştah kabartan lezzetler, büyüleyici malzemeler ve muhteşem tatlardan oluşan bir zenginliğe sahiptir. Zengin Latin Amerika mutfağı ve Karaip fasulye yemeklerinin ön tasarıda olduğu şehir mutfağı, dünya mutfağından her tada ve cebe hitap eden örneklerle doludur.

Miami'de Alım Satım:
Miami, alışveriş severler için cennetten bir köşedir. Bu şehrin alışveriş dünyasında tasarım elbiseler ve moda imalatlardan günlük kıyafetlere her şeyi bulabilirsiniz. Alışveriş merkezleri, Miami plajları, butikler, özel mağazalar, pazarlar ve diğer alışveriş yerleri sizlere sınırsız alternatifler sunmaktadır.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Hava meydanı yakınlarında bulunan Dolphin Alışveriş Merkezi, bir alışveriş, eğlence ve yemek kompleksidir. Burada 240 outlet, dükkânlar ve özel alışveriş mekânları bulunur.

Bal Limanı Dükkânları, moda tasarımların satıldığı büyüleyici mekânlardır. Tasarım butiklerden oluşan bu yerde dünyaca ünlü moda markalarını bulabileceksiniz.

Kentin kuzeyindeki Opa-locka/Hialeah Pazarı, Güney Florida'daki en büyük pazarlardan biridir. Burada 1.200' ü aşkın toptancı ve perakendeci bulunur.

Uygun Miami Uçak Bileti

Miami Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. Miami şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle Miami'ye Ulaşım

Haftanın 7 günü, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Miami’ye uçan Türk Hava Yolları, hiçbir transfer gerçekleştirme mecburiyetinde kalmadan bu çarpıcı şehre direkt olarak ulaşım üstünlüğü sağlıyor. Miami uçak bileti alarak ABD’nin turizm cennetine ulaşmak mümkün. Hem de başta Avrupa ülkeleri ve ABD’nin başka kentleri olmak üzere transferlı uçuş alternatifi ile Miami’ye gitmek gerektiğince kolay.

Dünya turizminin en muhteşem ve çarpıcı kentlerinden Miami, deniz, kum, güneş tatilinin yanı sıra natural yaşam, doğayla buluşma ve çağdaş kent yaşamına şahitlik etmek isteyenler amacıyla değişik alternatiflere sahip. Türkiye’den direkt gidilebilen şehre, ideal uçak bileti kampanyaları ve hava yolu şirketlerinin Miami amacıyla hazırladığı özel promosyonları değerlendirerek plan gerçekleştirme gerek!

Miami Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan Miami'ye direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel Miami Uçak Bileti Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Miami Hava Durumu

MIAMI HAVA DURUMU

Miami Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz Miami uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul miami ucus kac saat, miami otel fiyatları, istanbul miami saat farkı, miami havaalanı, en uygun miami uçak bileti, miami uçak bileti, türk havayolları miami, en ucuz miami uçak bileti, miami uçak bileti fiyatları, kampanyalı miami, thy miami


--TRAVELAND TURIZM--
0850 304 03 58
çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek için numaraya tıklayın
San Francisco Uçak Bileti

Ucuz San Francisco Uçak Bileti

Ücret ve bilgi için 0850 304 03 58 numaralı telefonumuzdan satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayın Müşterilerimiz sadece bir telefonla en uygun ve ucuz fiyatlarla San Francisco Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Firmamızdan telefonla yapacağınız bilet satın alma işlemlerinde %10 ile %20 arasında indirimden yararlanırsınız. Bilet fiyatları hakkında bilgi almak için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.
Yukarıda bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir anında en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.. Traveland.com.tr sizler için Galileo, Amedus ve Troya gibi programları kullanarak 400'e yakın havayolu firması arasında direkt ve aktarmalı uçuşları kontrol ederek en uygun bileti sizlere sunar. Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon yapmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın kalite ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayın.

En uygun ve ucuz uçak biletini almak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinden %20'ye kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz üzerinden yapacağınız biletlemelerde online biletleme ücreti ödemezsiniz. Bu ücret size indirim olarak yansır ve biletinizi daha uygun fiyatla alabilirsiniz.
Sayın müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız biletleme işlemlerinde %20'ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

San Francisco Hakkında

San Francisco (City and County of San Francisco) Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi'nde en ehemmiyetli kültürel ve finansal merkez.

Şehir, San Francisco Yarımadası'nın kuzeyine heyetmiştir. Şehrin batısında Büyük Umman, kuzey ve doğusunda ise San Francisco Körfezi bulunur. Kaliforniya'da yönetimsel bakımdan San Francisco Konsololide Edilmiş Şehir ve Kontluğu niteliğini taşıyan tek şehirsel mahalli idare birimidir. Bu idari bölgenin yüzölçümü resmen 600.6 kilometrekare olup bunun %79.79'u su alanı ve San Fancısco Yarımadası'nın kuzeyinde bulunan 121.4 kilometrekare'si ise kara alanıdır.

1776 seneninde İspanyollar, bugün Golden Gate köprüsünün bulunduğu yere bir kale ve isimi Assisili Francesco ile hatıralan bir Hıristiyan Misyoner gökdeleni yaptı. 1848'de başlayan Kaliforniya Altına Hücum döneminde şehir çok hızlı bir şekilde büyüdü ve kısa müddette Batı Kıyısı'nın en büyük şehri konumuna erişti. San Francisco 1906 seneninde olan yıkıcı yer sarsıntısı ve yangınlarla sanki yok oldu, ama kısa müddette tekrar yapıldı. II. Dünya Harbi süresince San Francisco Pasifik Cephesi'ne çok sayıda asker göndermiştir. Savaştan sonra; görevdeki askerlerin dönüşü, büyük göç dalgası, bölgedeki liberalcilik akımı ve diğer etmenlerle şehir hızla büyümüştür. Gelişen hippi akımı, gay hakları hareketi ile San Francisco, Birleşik Devletler içerisinde liberalizmin adeta kalesi vaziyetine gelmiştir.

Son zamanlarda San Francisco bir beynelmilel finans, erişim ve kültür merkezidir. Şehir ayrı olarak yaz sisleri, dik kayaları, enteresan tramvay sistemi, Çin semtleri ve içlerinde Golden Gate Köprüsü'nü de bulunduran çağdaş ve Viktorya Mimarisi ile popüler bir turizm merkezidir.

San Francisco Kent Kılavuzu
Abd (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) 50 eyaletten oluşur. San Francisco, Kaliforniya Eyaleti'nin 4. , AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'nin ise 14. en kalabalık şehiridir. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'nin batı sahilinde, San Francisco Yarımadası'nın uç bölümünde bulunan San Francisco, San Francisco Körfezi'nin kalbinde bulunur. San Francisco yazları ortaya çıkan sisli görüntüsü, dik ve yuvarlak görünümlü tepeleri, Viktorya (Victorian) ve çağdaş tarzda mimarisi ve coğrafik konumuyla ön tasarıya çıkan, dünyaca tanınmış kişi bir şehirdir. Şehir, Pasifik Ummanı ve San Francisco Körfezi ile çevrili bir yarımadadır.

San Francisco'da Gezilmesi Gereken Alanlar
Sarp şehir coğrafyası ve muhteşem parkları, şehre mahsus çok sayıda panoramik manzaraya imzasını atar. Yaratıcı mimari yapıtlar, çok sayıda sanat müzesi, rengarenk sosyal hayat ve Golden Gate’i (Altın Kapı) sarıp sarmalayan sis, şehirdeki dinamik ambiyansın temel bileşenleridir.

Golden Gate, Pasifik Ummanı ile San Francisco Körfezi’ni birbirine bağlayan dar boğazdır.

Golden Gate Köprüsü, Golden Gate'te bir uçtan diğer uca uzanan asma bir köprüdür. Köprü, New York’taki Verrazano Narrows Köprüsü'nden sonra dünyanın ikinci en uzun asma köprüdür. Her sene milyonlarca insan burayı ziyaret eder.

Kuzey Plajı'nda yer alan 60 metre yüksekliğindeki Coil Kulesi, Telegraph Tepesi'nde yükselir. Burada, San Francisco'da 1906 depremiyle çıkan büyük yangını söndürmeye çalışanların abideleri bulunur. Kuleden Golden Gate ve Körfez Köprüsü'nün (Bay Bridge) manzarası büyüleyicidir.

San Francisco Hayvanat Bahçesi, Kuzey Kaliforniya'nın en büyük hayvanat bahçesi ve savunma alanıdır. Bu hayvanat bahçesi, Pasifik Ummanı yakınlarında bulunur. Bu parkta takriben 250 hayvan türü barınmaktadır.

Chinatown, kentin en hoş mahallelerinden biridir. Burada 30.000 Çinli yaşar. Chinatown'ın dar vadilerinde yapılan turistik gezintiler çok keyiflidir.

Kentte çok sayıda müze ve sanat galerisi bulunur. Golden Gate Parkı'nda yer alan Kalifornia Bilim Akademisi, büyüklük itibariyle dünyanın ilk on tabiat tarihi müzesinden biridir. Steinhart Akvaryumu ve Morrison Planetarium bu parkta bulunur. Pazarın güneyinde yer alan San Francisco Modern Sanatlar Müzesi, kentteki en ehemmiyetli müzelerden biridir. Bu müzede çok zengin bir kolleksiyon bulunur.

San Francisco'da Kültür, Eğlence ve Sanat
Sahne sanatları, popüler müzik performansları, şenlikler, cadde fuarları ve çok sayıda kültürel etkinliğin yıl süresince sürüp gittiği bir kenttir San Francisco.

San Francisco Senfonisi, San Francisco Operası ve San Francisco Balesi, kentin başlıca klasik müzik ve opera aktivitelerindendir. Bütün bu aktviteler, Savaş Abidesi ve Sahne Sanatları Merkezi'nde tertip etmektedir.

Amerika Konservatuar Tiyatrosu ve Körfez Bölgesi Tiyatrosu, kentin ehemmiyetli tiyatrolarındandır. San Francisco'da kent kültürüne özgü improvize (doğaçlama) tiyatro tarzı oynanır. Bu tiyatro türü çoklukla komik oyunlardan oluşur.

Kentte çok sayıda sokak şenliği ve fuarı, partiler ve kültürel organizasyon gerçekleşir. Eylül ayında gerçekleştirilen “Folsom Sokak Fuarı” dünyanın en büyük cilt fuarıdır. Her yıl Şubat ayında tertip eden “Çin Yeni Yıl Kutlamaları” kent sokaklarında başlayıp Chinatown'a doğru uzanan bir etkinliktir. Arıca, “Bay to Breakers” ve “San Francisco Maratonu” gibi koşu organizasyonları da şehirde tertip eden etkinlikler arasında bulunur.

San Francisco, çok çeşitli spor aktiviteleri ve eğlence seçenekleriyle ön tasarıya çıkan bir kenttir. Yelkencilik kentteki en ehemmiyetli aktivitelerin başında gelir. 320 kilometre'yi aşan bisiklet yolları bisiklet ile gezme keyfini doyasıya yaşatır. Sarp tepelerin ve kent trafiğinin yarattığı rizikodan uzak bir şekilde bisiklet sürmek için Golden Gate Parkı ve Presidio en ideal yerlerdir. Embarcadero ve Marina Green (Yeşil Marina), paten için mükemmel yerlerdir. Golden Gate Parkı ve Dolores Parkı, halka açık tenis alanlarıyla doludur. Sandal keyfi, rüzgar sörfü, paten, koşu, yürüyüş ve yüzme popüler sportif aktiviteleridir.

Kentte birkaç adet ada bulunur. Bu adalarda eğlence ve dinlenme olanakları oldukça fazladır. Treasury Island (Hazine Adası), bu adalar içerisinde en çok ziyaret edilenlerdendir.

San Francisco'da Ne yenir? Ne İçilir?:
Kentin her noktasında, her mutfağa özgü lezzetler sunan, her kategoriden lokanta bulunur. Her türlü beynelmilel mutfak şehirde bulunmakla beraber kente özgü yemek kültürü de oldukça zengindir.

Pastaneler, Bolivya, Amerikan, Asya, Brezilya, Fransız, İtalyan, Japon, Yunan, Hint, İrlanda ve Meksika restoranları, pizzacılar, fast food restoranlar, Akdeniz, Tayvan, İspanya ve Morokko mutfağı ve dahası; lezzet yerine ardığınız ne varsa San Francisco’da bulabilirsiniz.

San Francisco bir şarap kentidir. Çok sayıda şarap barları kentin her tarafına dağılmıştır. Kentte kahve mekanları, çay haneleri, birahaneler de oldukça fazladır.

San Francisco'da Alım Satım:
Antikalar ve sanat yapıtları, moda elbiseler, kozmetik ürünleri, kitaplar ve haritalar, şekerlemeler, şarap, kumaş, çiçek, spor kıyafetler, mobilya ve hane dekorasyonu malzemeleri, armağanlık eşyalar, mücevherler, resim malzemeleri, ayakkabılar, spor eşyaları ve aradığınız daha pek çok ürün San Francisco’nun dörtbir yanına dağılmış alışveriş merkezleri, mağazalar, indirim mağazaları, dünyaca ünlü mağaza zincirleri ve özel dükkanlar da alıcılarıyla buluşur.

Çağrı merkezimizden yapacağınız biletlemeler ve rezervasyonlar Traveland Turizm AŞ. Tursab No: 10051 kalitesi ve güvencesi ile gerçekleşmektedir.
Westfield San Francisco Merkezi, Union Alanı, Chestnut Caddesi, Chinatown, Embarcadero Merkezi, Fillmore Caddesi, Haight Caddesi, Hayes Vadisi, Kuzey Plajı, Mission Caddesi ve Polk Caddesi kentteki en ehemmiyetli alışveriş yerlerinden birkaçıdır.

Uygun San Francisco Uçak Bileti

San Francisco Uçak Bileti için Tüm Hava Yollarını karşılaştır en uygun, ucuz ve kampanyalı fiyatlarla direkt, aktarmalı uçak biletini satın al. San Francisco şehrine uçuş gerçekleştiren havayolları arasından promosyon uçak biletini bul kredi kartına taksit imkanı ile ücretsiz rezervasyon yaptır.

Uçak İle San Francisco'ya Ulaşım

Amerika Birleşik Devletleri’nin en batısında, Kaliforniya eyaleti sınırlarında yer alan San Francisco’ya Türkiye’den, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan direkt uçak seferi bulunuyor. Türk Hava Yolları’nın direkt olarak uçuşları ile transfer yapmaksızın bu şehre gitmek mümkün. Hem de Bazı Avrupa ve ABD şehirlerinden de transferlı olarak San Francisco’ya gidilebiliyor. Bunun amacıyla San Francisco uçak bileti seçeneklerine göz atmak gerekiyor.

ABD’nin hoşgörü şehri San Francisco, görkemli havası, çarpıcı mimari yapıları, yeşil alanları, dünya mutfağından misaller yayınlayan restoranları ile Kuzey Amerika’nın en güzel seyahat noktalarından biri.

San Francisco Uçak Bileti Fiyatları

American Airlines, United Airliens, Delta Airlines ve Türk Havayolları İstanbul'dan San Francisco'ya direkt ve aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Bilet Fiyatları sezona göre değişeceğinden firmamızı arayarak güncel San Francisco Uçak Bileti Fiyatları

San Francisco Hava Durumu

SAN FRANCISCO HAVA DURUMU

San Francisco Haritası


Bilgilendirme Mesajı
En uygun ve ucuz San Francisco uçak bileti için 0850 304 03 58 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız. Traveland.com.tr Kampanyalı ve promosyon uçak biletlerini sizler için araştırır en uygun ve hesaplı bileti sizlere sunar. Telefonla uçak bileti satın almak için çağrı merkezimizi ücretsiz arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
istanbul san francisco kaç saat, istanbul san francisco thy, istanbul san francisco uçuş süresi, istanbul san francisco uçuş rotası, istanbul san francisco saat farkı, istanbul san francisco kaç mil, istanbul san francisco uçuşları, san francisco istanbul benzerliği, san francisco uçak bileti, ucuz san francisco uçak bileti